اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فانتاکروم چیست؟

اصولا به منظور آبکاری پاششی از دستگاه های پاششی که دستگاه مخمل پاش نامیده می شود استفاده می کنند. فانتاکروم یک نوع پوششی و روش آبکاری جدیدی محسوب می شود که نخستین بار در حدود 25 سال قبل توسط یک مخترع ایتالیایی به نام پیک کارلو وارد دنیای صنعت شده است. این محصول را می توان به نوعی استاندارد مواد پاششی تعبیر کرد که توانسته است به عنوان بدیل و جانشین مناسبی برای انواع کروم های قدیمی باشد.

این محصول شگفت انگیز در حدود 60 کشور جهان عرضه شده و به دلیل قیمت مناسب، سازگاری با محیط زیست و روند پیچیده استفاده از سایر دستگاهها مورد توجه قرار گرفته و مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. همچنین امکان ایجاد و راه اندازی کسب و کار با فانتاکروم به خصوص در زمینه استارتاپ های گوناگون مهیا شده است.

قیمت دستگاه مخمل پاش خانگی نیز بسیار مناسب بوده و کسانی که به دنبال اشتغال مناسب هستند می توانند با قیمت بسیار پایین و بدون تحمیل هزینه های اضافی این دستگاه را خریداری نموده و انواع اشیاء و حتی ماشین آلات قدیم را آبکاری نمایند.شما می توانید دستگاه مخمل پاش بر روی انواع سطوح کاشی، چوبی، پلاستیکی، موزاییکی، شیشه و بسیاری از سطوح دیگر مورد استفاده قرار دهید. حتی فانتاکروم را می توان در آبکاری قطعات خودرو یا قطعات داخلی هواپیما نیز مورد استفاده قرار داد.

فانتاکروم اصلی یا تقلبی؟

فانتاکروم اصل بر خلاف نیترات از مواد با کیفیت تولید شده که در تولید آنها از فناوری نانو نقره بهره گرفته شده است. این مواد دوام مناسبی داشته و برای سلامتی فرد یا کاربر مضر نبوده ولی فانتاکروم تولید شده بر پایه نیترات در مدت بسیار کوتاهی حدود یک هفته کیفیت خود را از دست داده و از بین می رود. توصیه می کنیم این مواد با کیفیت را از تولیدکنندگان معتبر در زمینه انواع مواد آبکاری خریداری نموده که دارای سوابق و تجارب موفقی در این زمینه هستند.

فانتاکروم از جمله موادی محسوب می شود که روی سطوح آینه کاری شده و صیقلی یافته نیز کاربرد دارد. طیف های رنگی فانتاکروم در آبکاری طلا و انواع جواهرات به صورت رویه ها و پوشش های مختلفی از قبیل رنگهای آبی، قرمز، بنفش، طلایی و سایر رنگ ها ترکیب شده و خودنمایی می کند. فانتاکروم پوششی بر پایه آب می باشد.

دستگاه مخمل پاش طی سه مرحله پرایمر، کروم و کوتینگ مورد استفاده قرار می گیرد. در مرحله پرایمر سطح مورد نظر با پرایمر مربوطه پوشانده می شود. به طور خلاصه پرایمر با توجه به جنس سطوح متفاوت بوده و هر پرایمر با توجه به جنس سطح مربوطه انتخاب شده و روی سطح پاشیده می شود. مواد تشکیل دهنده فانتاکروم از یون های مثبت و منفی یا انواع کاتد و اتد پس از واکنش لازم بر روی سطوح مورد نظر قرار می گیرند.

مزیت های استفاده از فانتاکروم

هرچند از نظر ظاهری نوع آبکاری فانتاکروم از هر نظر شباهت زیادی با آبکاری کرومی دارد ولی دستگاه های فانتاکروم دارای مزایای بسیاری در مقایسه یا دستگاه های پوششی کروم سنتی می باشند. اصولا نحوه کار کردن با این دستگاه ها از سه جهت قابل اهمیت بوده که در سایر پوشش ها چنین مزایایی مشاهده نمی شود.

نخست دستگاه مخمل پاش دارای هزینه بسیار اندکی در مقایسه با کروم می باشد. به طوری که این هزینه ها به دلیل مقرون به صرفه بودن و کارایی مناسب این دستگاه از هر نظر توجیه پذیر می باشد.دوم انجام عملیات آبکاری توسط دستگاه مخمل پاش در حداقل زمان ممکن فقط ظرف چند دقیقه انجام می گیرد ولی در آبکاری با کروم این مدت زمان بسیار طولانی تر می باشد. سرعت این کار در راه اندازی کسب و کارهای خانگی نیز کمک شایانی به درآمد زایی می کند.

سوم انواع دستگاه مخمل پاش قادر است تا کمترین فضای ممکن را در زمان کار کردن اشغال نماید. همین مزیت جاگیر نبودن این دستگاه و نیز وزن بسیار مناسبی که دارد این دستگاه را نسبت به دستگاه های دیگر برتری ویژه ای بخشیده است. یکی از محبوب ترین دستگاه های موجود در بین دستگاه های پاششی دستگاه مخمل پاش می باشد که غیر از کاربردهای مختلف آبکاری می تواند بنیه ی بنگاه های کوچک اقتصادی را نیز تقویت نموده و در راه اندازی کسب و کارهای خانگی نیز بسیار موثر باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>