اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دستگاه الگو

دستگاه الگو زن از جمله دستگاههایی است که در فعالیت های طراحی دوخت پوشاک و مد لباس در ابعاد صنعتی، کاربرد دارد. در طراحی اولیه لباس، طراحی یک الگو یا پترن مهم ترین بخش کار است که قبل از برش و مونتاژ، قطعات مختلف لباس بر روی پارچه ترسیم می شود.

الگوها معمولا از کاغذ تهیه می شوند و گاهی اوقات اگر نیاز به مقاومت بیشتری به دلیل تکرار مصرف داشته باشند، از مواد ماندگارتر مثل انواع کاغذ مقوایی و یا کاردبرد(cardboard) استفاده می شود. فرایند ساخت یا برش الگو که به کلمه Patternmaking معطوف می شود، از مراحل مهم در یک کارگاه خیاطی است.

دیجیتالی کردن الگو به چه منظور صورت می گیرد؟

پس از تکمیل الگوی کاغذ و یا پارچه، اغلب سازندگان الگو یا الگو زن­ ها، الگوهای خود را برای آرشیو و اهداف بازار فروش، دیجیتالی می کنند. استاندارد قبلی برای دیجیتال سازی، استفاده از تبلت دیجیتالی بود. امروزه گزینه های اتوماتیک مانند اسکنر و دوربین های دیجیتالی موجود در دسترس هستند.

ساخت الگوهای صنعتی با الگوی نمونه موجود آغاز می شود که به عنوان الگوهای پیش نویس پوشاک بوده و براساس طرح اولیه از طراح است. سپس با کار طراح بر روی آن به سمت آنچه که به چشم انداز و ایده­آل طراح شباهت دارد، پیش می­رود. طراح طرح خود را به الگو زن می دهد، که می تواند سؤالاتی را برای تعیین جزئیات طراح مورد نظر بپرسد.

در نهایت الگوها توسط دستگاه الگو زن بر روی کاغذ مانیل برش داده شده و سپس سوراخ سوراخ شده و با قلاب مخصوص آویز، نگهداری می شوند. الگوهای مدرن در طیف گسترده ای از قیمت ها، اندازه ها، سبک ها و دوخت مهارت های موجود برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان به صورت آنلاین در دسترس آنها قرار داده می­شود.

انواع دستگاه الگو زن کدامست؟
شرکت­هایی که در زمینه خدمات چرخ­های خیاطی صنعتی، ماشین­آلات دوخت و ماشین­آلات تخصصی دوخت و پوشاک فعالیت می کنند، فروش این گونه ماشین­آلات را برعهده دارند. این ماشین آلات در انواع زیر ارائه می­گردند:

  • ماشین الگو زن خیاطی اتوماتیک
  • ماشین الگو زن خیاطی قابل برنامه ریزی
  • ماشین الگو زن پوشاک
  • ماشین الگو زن قابل برنامه ریزی برای رویه کفش
  • ماشین الگو زن قابل برنامه ریزی برای کیف
  • ماشین الگو زن قابل برنامه ریزی برای بافندگی
  • دستگاه الگو زن خیاطی کامپیوتری

دستگاه الگو زن خیاطی کامپیوتری، قابلیت برنامه ریزی داشته و با سیستم خودکار CNC کار می­کند. استفاده از این نوع ماشین، باعث صرفه جویی در وقت و کاهش خطای انسانی می شود. موتور اصلی این دستگاه از انواع موتورهای قوی ژاپنی است، که دارای نیروی سوراخ زنی قوی، نویز کمتر، سرعت بالا، ثبات متحرک و کاهش انرژی است.

امکانات این دستگاه الگو زن شامل صفحه نمایش لمسی، صفحه نمایش LED، سیستم کنترل، کارت حافظهSD، رابط USB هوشمند، رابط عملیات دوگانه برای کار با پانل هوشمند و پانل دستی است و سیستم کنترل، عملیات کنترل درجه حرارت، ولتاژ، مانیتور زنگ و سیستم محافظت از اطلاعات را بر عهده دارد.

این دستگاه الگو زن می­تواند با ولتاژ 60 تا 90 ولت و در مدت زمان طولانی با درجه حرارت بیش از 65 درجه کار کند. این سیستم هم چنین شامل فیلم آموزشی، نمونه­های طراحی، کتابچه راهنمای کاربر، تشخیص خرابی و تعمیر و نگهداری دستگاه است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>