اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


انواع پایه نگه دارنده

پایه نگهدارنده در صنعت نساجی چه کاربردی دارد؟

پایه نگهدارنده در نساجی با توجه به نوع کارایی آن می تواند در انواع متنوع و مختلفی وجود داشته باشد. انواع پایه نگهدارنده در نساجی شامل، فایل نساجی، کارگاه یا پایه نگهدارنده گلدوزی، میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی، فایل نساجی، پایه اتو، میز و مبل چرخ خیاطی خانگی است.

کاربرد انواع پایه نگهدارنده در نساجی به صورت کلی، برای نگه داشتن و دوخت سریع و آسان بر روی پارچه، نقشی کلیدی دارد؛ که در ادامه به شرح کاربرد انواع پایه نگهدارنده در نساجی خواهیم پرداخت.

میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی و خانگی

میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی نیز نوعی پایه نگهدارنده محسوب می شود که دستگاه چرخ خیاطی بر آن پیاده می شود. میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی با توجه به انواع و اشکال متفاوت، همراه با کارایی و استحکام بالا در کارگاه های تولیدی کاربرد دارد.

نمونه ای دیگر از انواع پایه نگهدارنده در نساجی، میز و مبل چرخ خیاطی خانگی است. این نوع میز و مبل چرخ خیاطی، کاربردی همانند کاربرد میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی دارد؛ با این تفاوت که برای کارهای ساده تر و در محدوده و ابعاد خانگی کاربرد دارد.از انواع میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی و خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی آسانسوری
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی صندلی دار با دستگیره های توکار
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی صندلی دار با کشوهای مخفی
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی صندلی دار کشو بیرون
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی درب دار ریلی
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی ساده با طرح کا
  • میز و مبل چرخ خیاطی صنعتی کارا

کاربرد پایه اتو

پایه اتو برای نگهداشتن اتو و سهولت کار و بالا بردن کیفیت عمل اتو کشی بر روی انواع لباس و پارچه کاربرد دارد. این پایه با توجه به نوع اتو از قبیل اتو مخزن دار، اتو پرس، اتو سرد، اتو فرچه ای، اتو بخار، اتو ایستاده وغیره، می تواند انواع و اشکال متفاوتی داشته باشد.از انواع پایه اتو در مصارف خانگی و صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پایه اتو ایستاده
  • پایه اتو ساده
  • پایه اتو با میز پرس

کارگاه یا پایه نگهدارنده گلدوزی

کارگاه یا پایه نگهدارنده گلدوزی می تواند جزء ساده ترین پایه های نگهدارنده محسوب شود. پایه نگهدارنده گلدوزی شامل دو حلقه است؛ که در دو جهت حلقه، پارچه قرار می گیرد و برای نگه داشتن و دوخت سریع از آن برای گلدوزی استفاده می شود.

فایل نساجی

فایل نساجی در مصارف نساجی و تولید پارچه در کارگاه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. فایل نساجی می تواند هم نقش پایه ی نگهدارنده را داشته باشد و هم با توجه به نوع آن، کشوهایی برای قرار دادن لوازم جانبی داشته باشد. فایل نساجی در انواع فایل های دوکشویی و چند کشویی و با اشکال متنوع موجود است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>