اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه پرفراژ پلاستیک

دستگاه پرفراژ پلاستیک کاربرد بسیار زیادی در صنعت مواد پلاستیکی دارد. با توجه به نام دستگاه می توان وظیفه اصلی آن را حدس زد. به طور کلی از دستگاه پرفراژ برای دوخت و همچنین انداختن خط تا و برش بر روی محصولات مختلف استفاده می شود.

از گذشته تا کنون از دستگاه پرفراژ برای چک، کاغذ و پارچه استفاده شده است و جدید ترین ماده ای که توسط این دستگاه ها تولید می شود انواع مختلف پلاستیک و نایلون است. تولید نایلون های مختلف از طریق دستگاه پرفراژ پلاستیک امکان پذیر شده و در ادامه به معرفی این دستگاه و همچنین کاربرد ها و مزایای آن خواهیم پرداخت.

دستگاه پرفراژ پلاستیک چیست؟

همانطور که اشاره شد پرفراژ خطوط برشی است که برای استفاده راحت تر مشتریان بر روی نایلون و یا کاغذ ایجاد می شود تا به راحتی از قسمت مشخص شده برش را انجام دهند. دستگاه پرفراژ پلاستیک نیز به همین شکل موجب ایجاد خطوط برش بر روی نایلون و پلاستیک شده و برش نهایی توسط خود کارخانه صورت گرفته و یا محصول به صورت رولی بسته بندی شده و پرفراژ به عنوان یک سیستم جدا کردن آسان در اختیار خریدار قرار می گیرد.

با توجه به بالا رفتن مصرف نایلون و دیگر محصولات پلاستیکی، تهیه و نصب دستگاه پرفراژ پلاستیک یکی از مهم ترین وظایف کارگاه های تولیدی پلاستیک و نایلون به حساب می آید. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند و می توانند با مصرفی کم محصولات بسیار زیادی را در مدت محدود تولید کنند.

کاربرد دستگاه پرفراژ پلاستیک

دستگاه پرفراژ پلاستیک کاربرد بسیار زیادی در تولید محصولات نایلونی دارد. انواع نایلون ها را می توان با دستگاه های مخصوص آن ها تهیه کرد. به طور کلی دستگاه پرفراژ پلاستیک قادر به تولید نایلون های زیر است.

  • نایلون فریزر ساده که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد و ضخامت های متفاوتی دارد.
  • نایلون زباله با جنس های مخلتف و در اندازه های گوناگون
  • انواع سفره های یک بار مصرف که دارای جنس و طول و عرض متفاوت هستند
  • انواع نایلون های سنگین که برای مصارف دیگر مخصوصا در کشاورزی برای مرزبندی و خزانه برنج استفاده می شوند
  • انواع کیسه های خرید با مدل ها، حنس ها و اندازه های مختلف

همانطور که مشاهده می کنید این ها بخشی از کاربرد های وسیع دستگاه پرفراژ پلاستیک در صنعت هستند. تهیه و نصب این دستگاه ها می تواند تنوع زیادی به خط تولید داده و در کنار آن موجب بالا رفتن سود شما شود زیرا تمام محصولات تولیدی مصرفی بوده و به راحتی قابل فروش هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>