اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


آشنایی با انواع اره موتوری

معرفی اره موتوری

اره موتوری یکی از ادوات و لوازم باغبانی پرکاربرد در کارهای تخصصی است که با استفاده از نیروی الکتریسیته و هیدرولیکی کار می کند. از آنجا که اره موتوری با استفاده از روش های مختلف و در مدل های متفاوت تولید می شود به آن ها اره برقی یا اره بنزینی نیز گفته می شود.تمامی اره های برقی دارای یک دوران کننده هستند. دوران کننده در واقع یک زنجیر است که روی آن دندانه های تیز برای بریدن وجود دارد.

اره بنزینی

اره بنزینی یکی از انواع اره موتوری های رایج می باشد که با ترکیب سوخت و روغن شروع به کار می کند و برای افراد حرفه ای و متخصص مناسب است. موتورهای به کار رفته در این اره ها قدرتمند هستند و عیب آن سنگین تر بودن آن نسبت به دیگر اره هاست.

اره برقی

یکی از انواع اره موتوری، اره برقی است که نسبت به اره بنزینی کوچک تر و ضعیف تر است. در اره برقی یک موتور وجود دارد که با استفاده از نیروی برق راه اندازی می شوند و برای روشن کردن آن ها به سوخت یا بنزین نیازی ندارید.از مزایای استفاده از اره برقی می توان به ارزان تر بودن موتور آن ها نسبت به دیگر موتورها، آلودگی صوتی کمتر، آلودگی هوای کم و سبکی آن ها اشاره کرد.

اره برقی دستی معمولاً برای افراد تازه کار مناسب است. افراد تازه کار می توانند از این نوع از دستگاه های صنعت کشاورزی و باغبانی در خانه خود، برای انجام کارهای خانه استفاده کنند.از جمله معایب اره برقی قدرت کم و قابل استفاده نبودن در تمامی شرایط می باشد.

اره برقی شارژی

اره های شارژی یکی از انواع اره های برقی می باشد. اره برقی های شارژی همان طور که از نام آنها پیداست، با باتری کار می کنند و در ساخت آن ها از هیچ گونه سیمی استفاده نشده است.همان طور که می دانید برای روشن کردن اره های برقی باید آن را به طور مستقیم به برق متصل کنید.

اما در مورد اره های برقی شارژی این گونه نیست و برای راه اندازی آن باید انرژی مورد نیاز را در باطری آن ذخیره نمایید. از آنجا که پس از گذشت مدت زمانی از استفاده از این اره ها شارژ باتری تمام می شود، استفاده از آن ها به طور مداوم امکان پذیر نیست و برای استفاده مجدد از اره برقی شارژی باید دوباره باتری آن را شارژ کنید.

یکی از معایب این اره ها قدرت کم آن است، به همین دلیل تنها برای هرس کردن درختان یا بریدن درختان کوچک می توان از آن ها استفاده کرد. البته می توان گفت وزن سنگین باتری آن یکی دیگر از معایب اره برقی شارژی می باشد.

اره چوب بری

اره چوب بری برقی در برش انواع چوب و نئوپان کاربرد دارد. از اره چوب بری نمی توان برای بریدن جسم های سخت استفاده کرد. اره چوب بری، تیغه های بلند و دندانه های درشت دارد. وجود این دندانه ها باعث می شود سرعت برش افزایش پیدا کند.تیغه بلند اره چوب بری به طور دائم به دستگیره آن وصل شده است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>