اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چرخ خیاطی سردوز چیست؟

چرخ سردوز به عنوان یکی از مدل های متنوع چرخ های خیاطی صنعتی شناخته می شود. این نوع چرخ خیاطی صنعتی کارایی مطلوبی دارند و می تواند هزینه ها را تا میزان بسیار زیادی کاهش داده و با افزایش سرعت دوخت راندمان و بازدهی را در آماده کردن لباس ها به میزان قابل توجهی افزایش بدهد.

چرخ خیاطی سردوز مدل های مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود برای بهتر انجام شدن کار هستند. این نوع چرخ خیاطی دارای انواع کم مصرف نیز است و در نتیجه با مصرف بهینه انرژی در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد.

انواع مدل های چرخ سر دوز برای پارچه هایی با ضخامت کم و زیاد طراحی و ساخته شده اند. چرخ خیاطی سر دوز که به صورت تخصصی تولید می شود جهت کاربرد در کارگاه های تولیدی پوشاک قابل تهیه است.

کاربرد چرخ خیاطی سردوز

به طور کلی در صنایع نساجی و بافندگی موارد استفاده از چرخ سردوز به این صورت است که این چرخ خیاطی پارچه را در اطراف پارچه به صورت کاملا مرتب می دوزد و شکلی یکسان برای ظاهر پارچه در قسمت درزها ایجاد می کند. در واقع عرض و تراکم متفاوت برای دوخت سبب می شود که قابلیت های این دستگاه متنوع باشد و قیمت آن نیز تحت تأثیر قرار بگیرد.

کاربرد چرخ خیاطی سردوز برای مواردی مانند پیراهن های پارچه ای و انواع شلوار پارچه ای است. در ضمن برای دوخت کت و شلوار و یا در مدل های مختلف پارچه با جنس های گوناگون انواع خاصی از چرخ های سردوز ارائه می گردد.

طرز کار چرخ سردوز

طرز کار چرخ خیاطی سردوز به این صورت است که نوعی دوخت به عنوان زیگراگ از کوک زنجیره ای به وجود می آورد. در واقع دوختی که با این چرخ ایجاد می شود، در مواقعی که دوخت مستقیم بر روی پارچه کفایت نمی کند، به صورت یک دوخت جلو و عقب کار خود را انجام می دهد.

در این هنگام با کاربرد این دوخت بر روی پارچه هایی با جنس های مختلف از نخ کش شدن پارچه به میزان مطلوب جلوگیری می شود. برای پارچه هایی که جنس آنها ارتجاعی است و زمانی که لازم است دوخت لبه به لبه برای دو قطعه مورد استفاده باشد، این چرخ برای دوخت موقت کاربرد دارد.

در چرخ سردوز اتوماتیک راندمان و سرعت بسیار بالا بوده و این دستگاه به طور اتوماتیک مجهز به سر نخ زن است و پایه بالا کن آن نیز از نوع اتوماتیک طراحی و عرضه شده است. با وجود حسگرهایی که برای پارچه در این نوع تعبیه شده است، پایه دوخت می تواند به صورت خودکار بالا رفته و کار دوخت انجام شود.افزایش تولید و همین طور بالا رفتن بهره وری از اهداف تولید چرخ سردوز به صورت اتوماتیک است.

قیمت انواع چرخ خیاطی سردوز

قیمت چرخ سردوز با توجه به تنوعی که در مدل های مختلف از این دستگاه وجود دارد، با یکدیگر متفاوت است. به هر میزان که کارایی و تجهیزات موجود در دستگاه بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز افزایش می یابد. کیفیت قطعات و برند مورد نظر نیز از عوامل موثر بر تعیین قیمت چرخ خیاطی سردوز است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>