اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه آب گوجه گیری

راهنمای خرید دستگاه آب گوجه گیری به صاحبان صنایع کمک می کند تا بهترین دستگاه را با توجه به نیاز های خود تهیه نمایند. این دستگاه که به دستگاه رب گیری نیز معروف است با استفاده از تیغه ها و قدرت خود گوجه های ریخته شده در داخل دستگاه را خرد و له کرده و مخلوطی نرم از گوجه ها را تحویل می دهد. این دستگاه در مدل های مختلفی در بازار موجود است که محصول نهایی متفاوتی ارائه می کنند.

راهنمای خرید دستگاه رب گیری بر اساس نیاز صنایع

دستگاه آب گوجه گیری یا همان دستگاه رب گیری در مدل ها با توان و خروجی های مختلفی در بازار موجود است. برای خرید دستگاه آب گوجه گیری خوب ابتدا باید نیاز از تهیه این دستگاه را مشخص کنیم. نحوه کار دستگاه آب گوجه گیری در مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است. در شرایطی که محصول نهایی تمام دستگاه ها آب گوجه نرم و به شکل مارمالاد است، بعضی دستگاه ها گوجه را به شکل کامل به این محصول تبدیل می کنند.

در صورتی که دیگر دستگاه ها پوست و تخم گوجه را جدا می کنند و سپس گوشت گوجه را له و نرم می کنند.معمولا مدل اول برای پخت رب و سس با کیفیت پایین تر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا خالص نیست و ممکن است طعم تلخ و رنگ کمتری داشته باشد. در طرف مقابل برای اینکه رب و سس گوجه خالص و با کیفیت بالا داشته باشید، باید از دستگاه مدل دوم استفاده نمایید.

انواع دستگاه آب گوجه گیری

دستگاه های رب گیری در دو مدل با نام های زیر شناخته می شوند که در ادامه راهنمای خرید هر کدام از آن ها را برای شما ارائه خواهیم کرد.

  • دستگاه رب گیری رنده ای
  • دستگاه رب گوجه گیری ضربه ای

راهنمای خرید دستگاه آب گوجه گیری رنده ای

دستگاه رب گیری رنده ای شبیه به یک چرخ گوشت غول پیکر است که می تواند با قدرت و توان بالای خود تمامی موادی که در داخل آن ریخته شده است را به راحتی له و نرم کند. این دستگاه به راحتی پوست و تخم و گوشت گوجه را با هم نرم کرده و مخلوطی یک دست تحویل می دهد.

نکات مهم برای خرید دستگاه رب گیری رنده ای

به توان تولیدی دستگاه توجه نمایید. ظرفیت دستگاه بر اساس توان تولیدی آن مشخص می شود. توان تولیدی نیز باید با توجه به نیاز شما تعیین شود. اگر نیاز به تولید دائمی و زیاد دارید باید دستگاه با توان بالا تهیه نمایید اما در صورتی که نیازی به توان زیاد ندارید، مدل های ضعیف تر و ارزان تر گزینه بهتری هستند.
تیغه های دستگاه عامل تعیین کننده هستند.

در هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری رنده ای به نوع تیغه توجه کنید. تیغه ها باید از استیل ضد زنگ با کیفیت ساخته شده باشند تا و بتوانند نیاز های شما را به خوبی پاسخ بگویند. اگر این شرایط را رعایت نمایید، در طولانی مدت برای نگهداری از دستگاه رب گیری دچار مشکل نمی شوید.

گزینه های ایمنی دستگاه باید یکی از نکات مهم در هنگام تهیه آن باشند. این دستگاه دارای تیغه های بسیار تیزی است بنابراین باید گزینه های ایمنی برای قطع دستگاه در موارد خطرناک داشته باشد تا اپراتورها در هنگام کار با آن دچار مشکل نشوند.

راهنمای خرید دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای

دستگاه ضربه ای با استفاده از ضرب می تواند پوست و تخم گوجه را از گوشت آن جدا کند و سپس گوشت خالص را له و رنده کند. در این شرایط محصول نهایی کاملا با کیفیت خواهد بود.

نکات مهم برای خرید دستگاه رب گیری ضربه ای

توان تولیدی دستگاه و میزان درصدی که می تواند پوست و تخم را جدا کند را در نظر داشته باشید. درصد و میزان توان به نیاز شما بستگی دارد و باید مدلی را انتخاب نمایید که بتواند نیاز شما را به شکل کامل برطرف نماید.

دستگاه ضربه ای دارای دو مدل پوست کن اولیه و بدون پوست کن است. مدل پوست کن اولیه به شکل صد در صدی پوست ها را بر می دارد ولی زمان تولید محصول افزایش می یابد. باز هم تهیه و انتخاب دستگاه بسته به خواست شما دارد. اگر زمان برایتان مهم است باید دستگاه بدون پوست گیر را انتخاب نمایید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>