اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

بسته بندی سلفون از زیر

دستگاه بسته بندی سلفون از زیر، در صنایع غذایی جهت بسته بندی انواع مواد خوراکی مثل بستنی و لواشک و یا محصولات کارخانه ای مثل قطعات الکتریکی و کلید و پریز و... مناسب می باشد. در این دستگاه بسته بندی چهار نقطه دوخت وجود دارد که به صورت جداگانه توسط ON&OFF- PID جایگذاری شده است.

جنس لفاف بسته بندی در انواع مختلف مثل سلفون صدفی، مهر و موم سرد، مهر و موم گرم، انواع پلی استر OPP، ترسبافون، و متالایز می باشد. متالایز پوشش با یک لایه نازک از فلز است و به ورق هایی گفته می شود که با یک لایه از فیلم نازک از آلومینیوم حالت فلزی به خود می گیرند.

انواع دستگاه بسته بندی سلفون از زیر

دستگاه های بسته بندی سلفون از زیر بسته به نوع کاربرد در انواع مختلفی به صورت زیر وجود دارند:

  • دستگاه اتوماتیک سلفون کشی از زیر
  • دستگاه بسته بندی ویژه مواد پودری و خشکبار
  • دستگاه بسته بندی دخانیات و تنباکو
  • دستگاه بسته بندی اسفنج ظرفشویی
  • دستگاه بسته بندی سرنگ

دستگاه بسته بندی سلفون از زیر اتوماتیک چه خصوصیاتی دارد؟

دستگاه بسته بندی سلفون از زیر اتوماتیک در واحدهای تولیدی بزرگ کاربرد دارد. وجود سه الکتروموتور و سه گیربکس نیروی محرکه این دستگاه را تامین می کند، ولتاژ ورودی آن از 220 تا 380 ولت است. ابعاد دستگاه 170 در 65 در 400 سانتیمتر و وزن دستگاه برابر با 800 کیلوگرم می باشد.

محصولاتی که می توان سلفون کشی کرد، بسته هایی در این ابعاد است: ارتفاع 1 تا 80 میلیمتر و عرض 6 تا 160 میلیمتر. عرض سلفون حداکثر تا 40 سانتیمتر می باشد. سرعت دستگاه بسته بندی ماکزیمم برابر با 20 تا 200 بسته در دقیقه و حداقل برابر با 20 تا 80 بسته در دقیقه است.تنظیم سرعت توسط صفحه لمسی یا (Touch Screen) انجام می شود. تنظیم حرارت به صورت جداگانه توسط چهار نقطه دوخت انجام می گیرد.

دستگاه بسته بندی ویژه مواد پودری و خشکبار

دستگاه بسته بندی ویژه مواد پودری و خشکبار برای بسته بندی انواع غلات و حبوبات، انواع آجیل و خشکبار، مواد پودری مثل شکر، پودر ژله و مواد پودری دارویی یا شیمیایی کاربرد دارد که یکی از پرکاربردترین های این دستگاه، دستگاه بسته بندی ماکارونی-سلفون از زیر می باشد.

سلفون های بسته بندی شامل جنس های مختلف از نوع متالایز، سلفون صدفی، فویل آلومینیمی، و پلی استر می باشد.برق مورد نیاز دستگاه سه فاز و وزن آن 950 کیلوگرم می باشد. برای بسته های بین 20 گرم تا یک کیلو ونیم استفاده می شود. سرعت دستگاه جهت بسته بندی بین 12 تا 40 بسته در یک دقیقه می باشد.

دستگاه بسته بندی دخانیات و تنباکو

دستگاه بسته بندی تنباکو-سلفون از زیر یک نمونه از دستگاه بسته بندی سلفون از زیر است که با سیستم مبتنی بر پی ال سی هدایت شده و با سنسور حفاظتی ایمنی دستگاه و با سنسور نوری چاپ سلفون کنترل می شود. این دستگاه برای بسته بندی بسته های کوچک با عرض 1 تا 7 سانتی متر مثل توتون، تنباکوی خشک و تر و دیگر محصولات دخانیات استفاده می شود.

طرز کار دستگاه بسته بندی تنباکو-سلفون از زیر به این صورت است که دوخت را در هردو سمت سلفون را انجام داده و بسته بندی می کند. بسته به نیاز مشتری استفاده از تکنیک های مهروموم سرد ویا گرم و یا دیگر امکانات جانبی دستگاه به آن اضافه می گردد. امکاناتی از قبیل سیستم خطایاب اتوماتیک، سیستم اتوماتیک شمارش کننده، سیستم وزن کردن محصول به کیفیت بسته بندی بسیار کمک می کند.

دستگاه بسته بندی اسفنج ظرفشویی

دستگاه بسته بندی اسکاچ-سلفون از زیر بسته بندی برای بسته بندی انواع محصولات دیگر مشابه مثل دستمال کیفی، صابون، دستکش، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی کاربرد دارد.

این ماشین هم دارای سیستم کنترل پی ال سی و سنسورهای نوری بوده و از دوطرف دوخت محصول را انجام می دهد. بسته بندی محصولاتی که دارای عرض 8 تا 20 سانتی متر را انجام می دهد. از مشخصات فنی دستگاه این است که دارای وزن 450 کیلوگرم است و سرعت بسته بندی آن 100 عدد بسته در یک دقیقه می باشد.

دستگاه بسته بندی سرنگ

دستگاه بسته بندی لوازم پزشکی-سلفون از زیر از انواع جدیدترین دستگاه بسته بندی سلفون از زیر و با دوخت چهار طرفه می باشد. در بسته بندی محصول یک سمت کاغذ و طرف رویی سلفون می باشد. دستگاه بسته بندی سرنگ از این جمله است و جهت بسته بندی انواع لوازم درمانی بالینی پزشکی از قبیل ست سرم، سرنگ، برس های مخصوص، و اپلیکاتور یا ژیلت مناسب است.

برای ذخیره کردن پارامترهای چند محصول متفاوت، دستگاه بسته بندی سرنگ دارای حافظه است.رنگ بدنه این دستگاه الکترواستاتیک بوده و 220 ولت ولتاژ ورودی آن است. سرعت بسته بندی تا 150 بسته در دقیقه متفاوت است.

در انتخاب دستگاه بسته بندی سلفون، باید به چه نکاتی توجه داشت؟

  • در صنایع بسته بندی نوع محصول برای بسته بندی بسیار مهم است. مواد مرطوب (مثل بستنی) مواد خشک پودری (مثل نمک). هر کدام از محصولات دستگاه بسته بندی مخصوص خود را دارند.
  • انتخاب جنس سلفون دارای اهمیت است. برای بسته بندی مواد مرطوب و یا جهت بسته بندی مواد خشک باید دقت کرد.
  • باید در نظر گرفت که کاربرد دستگاه در چه زمینه ای است و بسته به نوع دوخت مصرفی، مدل مناسب را انتخاب کرد.
  • قیمت های دستگاه بسته بندی سلفون، باتوجه به تنوع دستگاه ها و کارآیی آنها مختلف است.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>