اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


دستگاه دوخت گونی یا سر کیسه دوز


کاربردهای سرکیسه دوز

یکی از با کیفیت ترین دستگاه های بسته بندی که برای دوخت کیسه های برنج، آرد، سیمان و اقلامی از این قبیل ارائه شده و بسیار مقرون به صرفه است، دستگاه دوخت گونی و یا سر کیسه دوز است. درگذشته این سبک بسته بندی را در گونی های بزرگ می دیدیم، اما امروزه در بسته های کوچک نیز به دلیل اینکه در انتها مشتری خیلی راحت بسته بندی را باز کند، از دستگاه دوخت گونی استفاده می شود.

کار با این دستگاه دوخت دوخت گونی بسیار ساده است به صورتی که یک فرد آماتور نیز در عرض چند دقیقه می تواند چندین کیسه را سر دوزی کند. دستگاه دوخت درب گونی، چرخ گونی دوز، دستگاه گونی دوزی، چرخ سرکیسه دوز و دستگاه دوخت کیسه از نام های دیگر این دستگاه است.

مزیت های استفاده از چرخ سرکیسه دوز

برای دوخت کیسه یا گونی دوزی، مشاغل نیاز به دستگاهی دارند که به خوبی سر این کیسه ها را به هم مهر و موم کند که محصول از آن خارج نشود. دستگاهی که برای این نوع بسته بندی استفاده می شود دستگاه دوخت گونی یا دستگاه دوخت نخی می نامند. یکی از مزیت های چرخ گونی دوز این است که مانند دستگاه های سیل و وکیوم از گرما استفاده نمی کند و به محصول داخل کیسه آسیب نمی رساند. عملکرد این دستگاه مثل دستگاه دوخت پلاستیک است و درب گونی را می دوزد.

ابعاد دستگاه های دوخت گونی

ابعاد انواع دستگاه دوخت گونی نیز بسیار متفاوت است، یکی از انواع آن، دستگاه دوخت گونی دستی یا چرخ گونی دوز دستی است که بسیار کوچک و دستی است که به سادگی قابل جابه جایی است و نحوه کار با آن بسیار آسان است و بعضی دیگر از مدل ها به صورت ثابت طراحی شده اند که استفاده از آنها را در خط تولید ها کاربرد دارد.دستگاه دوخت گونی می تواند انواع کیسه ها و گونی ها (کیسه های پلاستیکی، کاغذی، پارچه ای، ....) را بدوزد.

روش های دوخت گونی

دستگاه دوخت گونی انواع دوخت ها را هم شامل می شود، دوخت یکطرفه، دوطرفه، ضربدری و مهر و مومی. تمام این دوخت ها در بیشتر مواقع در یک دستگاه سرکیسه دوز دیده می شود و شما بهترین گزینه را می توانید برای محصول خود برگزینید.

ویژگی های دستگاه دوخت گونی

کیفیت دستگاه دوخت گونی با جنس موادی که دستگاه از آن ساخت شده تعیین می شود اگر دستگاه از جنس فولاد باشد کیفیت بالاتری دارد.در صورتی که دستگاه های دوخت گونی از نوع ثابت باشند، زمانی که برای دوخت هر کیسه میبرد، بین 5 تا 8 ثانیه است. هرچه دستگاه دوخت شما جدیدتر باشد، سرعت آن بالاتر است.

سوزن تمامی دستگاه های دوخت سرگونی قابل تعویض است و می توانید با استفاده از انواع سوزن ها با ضخامت متفاوت، کلفتی و نازکی دوخت را تعیین کنید. در مقایسه دستگاه دوخت گونی با دستگاه دوخت پلاستیک در دستگاه های بسته بندی می توان گفت دستگاه دوخت پلاستیک دارای انواع مختلف شامل: دستگاه دوخت پدالی، دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی و دستگاه دوخت پلاستیک ریلی است اما دستگاه دوخت گونی یک تنها نوع چرخ سر کیسه دوز است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>