اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستگاه آب انار گیری

انار میوه ای بسیار مفید برای سلامتی بدن به خصوص سلامت قلب است و به پیشگیری از سرطان کمک می کند، استرس را کاهش می دهد، خون را تصفیه می کند و بسیاری خواص و فواید دیگر که بر هیچ یک از ما پوشیده نیست.

بیشتر مردم از خوردن آب انار لذت می برند، بعضی ها آب انار ترش دوست دارند و بعضی ملس. به دلیل علاقه ی زیاد مردم به آب انار، این روزها انواع ایستگاه های تصفیه خون که به فروش آب انار طبیعی مشغول هستند رشد بسیاری کرده اند.

انواع دستگاه آب انار گیری

این نوع از دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در سه نوع زیر در بازار موجود هستند که بسیار سریع و بدون نیاز به دانش فنی خاصی، عصاره و آب انار را می گیرند.

  • دستگاه آب انار گیری دستی
  • دستگاه آب انار گیری اتوماتیک
  • دستگاه آب انار گیری برقی

دستگاه آب انار گیری صنعتی

مغازه های آب میوه فروشی اغلب از دستگاه آب انار گیری صنعتی اتوماتیک برقی برای تهیه آب میوه سالم و تازه استفاده می کنند.کارکرد دستگاه آب انارگیری اتوماتیک بسیار ساده و جذاب است. فرآیند آب میوه گیری در داخل محفظه ای شیشه ای و بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود.

میوه ها از داخل مخزن به داخل محفظه دستگاه و کاسه های مخصوص وارد می شوند، میوه ها به وسیله چاقو نصف می شوند و عملیات آب گیری از طریق فشار دادن میوه و پوست گیری به سرانجام می رسد. آب میوه داخل مخزن مخصوص جمع می شود و تفاله ها نیز به سمت سطل زباله هدایت می شوند.

دستگاه های آب میوه گیری صنعتی از نظر قیمت دارای تنوع زیادی هستند. بسته به کیفیت قطعات، کشور سازنده، حجم و سرعت آبگیری و برند دستگاه ممکن است قیمت های مختلفی برای دستگاه آب انارگیری اتوماتیک در نظر گرفته شود.

عملکرد دستگاه آب انار گیری صنعتی

دستگاه آب انار گیری اتوماتیک یا صنعتی یک دستگاه آبگیری چندکاره است که به عنوان دستگاه آبگیری انگور، دستگاه آبلیمو گیری، دستگاه آبغوره گیری و دستگاه آب زرشک گیری کاربرد دارد.نحوه کارکرد این دستگاه آبگیری صنعتی به این صورت است که شما می توانید با تعویض توری های مختلف دستگاه، آبگیری هر کدام از محصولات بالا را انجام دهید.

سیستم آبگیری این دستگاه به صورت ماردون پرس است و خروجی دستگاه آب انار گیری صنعتی به این صورت است که تفاله و آبمیوه را جدا می کند و شما می توانید آبمیوه با کیفیت را بدون تفاله داشته باشید.
کمترین ظرفیت این دستگاه 300 کیلوگرم در ساعت است و برق مصرفی آن معمولا به صورت تک فاز است که بنا به سفارش مشتری به صورت 3 فاز نیز موجود است.

دستگاه آب انار گیری دستی

به دلیل محبوبیت آب میوه، تولید کنندگان دستگاه های آب میوه گیری، دستگاه های آب انار گیری اهرمی کوچک را جهت استفاده در منازل نیز تولید می کنند. همه اعضای خانواده در منزل می توانند از دستگاه های آب انار گیری خانگی برای آب گیری انار و سایر میوه ها مثل پرتقال، گریپ فروت، لیموشیرین، نارنگی و لیموترش استفاده کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>