اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستگاه فلافل زن اتوماتیک

دستگاه فلافل زن صنعتی یکی از دستگاه های عمل آورنده مواد غذایی است که به دلیل محصول تولیدی پر طرفدار خود به یکی از دستگاه های پرمصرف در صنایع غذایی تبدیل شده است.این دستگاه ها می توانند انواع فلافل، کتلت، شامی و ناگت را آماده و قالب گیری کنند. حتی برای کسب و کارهای خانگی و کوچک هم دستگاه فلافل زن خانگی وجود دارد که به خوبی انواع فلافل را آماده می کند.

انواع دستگاه فلافل زن صنعتی

دستگاه فلافل زن اتوماتیک

این نوع دستگاه فلافل زن می تواند به شکل کاملا اتوماتیک به تولید فلافل و دیگر محصولات مشابه بپردازد.دستگاه فلافل زن اتوماتیک در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که حتی برخی مدل ها خود از قابلیت چرخ گوشت استفاده می کنند و می توانند نخود و گوشت را چرخ کرده و برای قالب گیری آماده کنند. برخی دیگر از مدل های دستگاه فلافل زن فقط مواد آماده را با یکدیگر مخلوط کرده و قالب گیری را انجام می دهند. بعضی مدل های ساده تر نیز فقط می توانند مخلوط آماده شده را قالب گیری کرده و برای بسته بندی آماده کنند.

دستگاه فلافل زن ریلی

دستگاه های فلافل زن ریلی فضای بیشتری را اشغال می کنند و بیشتر در کارگاه های تولید مواد غذایی نیمه آماده مورد استفاده قرار می گیرند. در دستگاه فلافل زن ریلی، مخلوط آماده وارد دستگاه می شود و قالب های ناگت و محصولات مشابه بر روی خطوط ریلی غلطک قرار داده می شوند. در آخر خط نیز محصولات آماده برای بسته بندی فرستاده می شوند. این دستگاه ها سرعت عمل بسیار بالایی دارند و تعداد محصولات آن ها در یک روز بسیار زیاد است.

دستگاه فلافل زن رومیزی

دستگاه فلافل زن رومیزی نیز در میان دسته بندی دستگاه فلافل زن صنعتی قرار می گیرند اما از نظر اندازه و میزان تولید به دستگاه های اتوماتیک و ریلی نزدیک نمی شوند. این دستگاه ها فقط می توانند مواد آماده را قالب گیری کنند و بیشتر در رستوران ها و مراکز تهیه غذا استفاده می شوند. دستگاه های فلافل زن رومیزی می توانند به شکل همزمان فقط یک عدد فلافل را قالب گیری کنند و به همین دلیل نیز سرعت عملکرد پایین تر و ضعیف تری از خود نشان می دهند.

کاربرد های دستگاه فلافل زن صنعتی

  • تولید انواع مدل های فلافل، کتلت، شامی و ناگت.
  • استفاده در کارخانه های تولید و بسته بندی مواد غذایی.
  • استفاده در آشپزخانه ها و رستوران های آزاد
  • استفاده در مراکز تولید غذایی دانشگاهی و خوابگاهی.
  • استفاده در فروشگاه های فست فود.

مزایای استفاده از دستگاه فلافل زن صنعتی

  • محصولات غذایی آماده در کشور مصرف بسیار بالایی دارند. در صدر این محصولات نیز انواع فست فود ها قرار می گیرند. بنابراین تشکیل خط تولید این محصولات غذایی می تواند سود سرشاری برای شما به همراه داشته باشد. شما می توانید با استفاده از انواع مواد اولیه محصولات فست فود آماده مختلفی را با استفاده از دستگاه فلافل زن صنعتی تولید کنید.
  • دستگاه فلافل زن صنعتی فقط به یک مدل محدود نیست و شما می توانید با استفاده از یک دستگاه محصولات متنوعی تولید کنید. این سبب می شود شما بتوانید از مواد اولیه مختلف برای تولید محصولات متفاوت استفاده کنید. هر قدر تنوع محصولات تولیدی شما بیشتر باشد نیز می توانید به سود بیشتری دست پیدا کنید.
  • یکی از پر طرفدارترین محصولات در خانواده فست فود ها همبرگر است. شما می توانید با استفاده از قالب های مختلف موجود به همراه دستگاه فلافل زن صنعتی حتی همبرگر نیز قالب بگیرید. این عامل می تواند موجب همه کاره شدن دستگاه شما شود زیرا می توانید بدین ترتیب تمامی محصولات مورد نیاز خانواده فلافل و همبرگر را تولید کنید.
  • این دستگاه ها در اندازه های کوچک تر می توانند در رستوران ها و آشپزخانه های پخت غذا نیز استفاده شوند. بدین ترتیب سرعت عمل این مجموعه ها افزایش خواهد یافت و همچنین میزان دور ریختن مواد غذایی به شکلی چشمگیر کاهش پیدا خواهد کرد.
  • تمامی مدل های دستگاه فلافل زن صنعتی از استاندارد های ایمنی بالایی بهره می برند که موجب می شوند کار با دستگاه به راحتی انجام شود. اتوماتیک بودن دستگاه نیز سبب می شود نیاز به نیروی کار کاهش پیدا کند و بدین ترتیب تولید محصول با سرعت بیشتری انجام می شود.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>