اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

سرخ کن صنعتی

دستگاه سرخ کن صنعتی برای سرخ کردن انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. سرخ کن های صنعتیبه عنوان مهم ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی در کارگاه ها و کارخانه های تولید محصولات غذایی و همچنین در رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ استفاده می شوند.

در کارگاه ها و آشپزخانه های صنعتی برای سرعت بخشیدن به عملیات سرخ کردن سیب زمینی از دستگاه اسلایسر و خلال کن استفاده می شود و همچنین در ابعاد کوچک تر خانگی نیز می توان برای سرعت بخشیدن به کار آماده سازی سیب زمینی سرخ کرده از اسلایسر خانگی استفاده کرد.

این دستگاه ها می توانند با استفاده از مقدار کمی روغن، حجم وسیعی از مواد غذایی را در سرعت بالا سرخ کنند و بدین ترتیب در زمان و هزینه صنایع مختلف صرفه جویی نمایند. در ادامه در خصوص انواع دستگاه سرخ کن صنعتی و مزایای استفاده از آن ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

انواع دستگاه سرخ کن صنعتی

دستگاه سرخ کن سبزیجات

معمولا بیشتر از این مدل دستگاه در آشپزخانه ها و کسب و کار های خانگی استفاده می شود. این مدل سرخ کن ها ظرفیت محدودی دارند و می توانند به شکل همزمان در حدود سه تا چهار کیلوگرم سبزی را سرخ کنند.

در گروه ماشین آلات تصفیه و آماده سازی اولیه مواد غذایی مدل های پیشرفته تر سرخ کن های سبزیجات دارای تیغه هایی برای چرخاندن سبزی ها هستند که کار سرخ کردن را به شکل تمام اتوماتیک انجام می دهند.در کنار این دستگاه سرخ کن سبزیجات دستگاه پیشنهادی برای تکمیل روند سرخ کردن سبزیجات و سرعت عمل بخشیدن به روند خرد کردن و سرخ کردن سبزی، دستگاه خرد کن سبزیجات پیشنهاد می شود.

سرخ کن صنعتی رومیزی

سرخ کن های رستورانی به نوعی مقیاس بزرگ تر سرخ کن های برقی خانگی هستند. این دستگاه ها در مدل ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند و رستوران ها بنابر نوع غذای خود می توانند مدل مناسب را انتخاب نمایند.

معمولا این مدل ها در دو نوع سوخت گاز و برق تولید می شوند و هر کدام نقاط قوتی دارند که می توان بر روی آن ها حساب کرد. انواع سرخ کن صنعتی رومیزی به دلیل ابعاد کوچک و جاگیر نبودن بسیار محبوب هستند و بسیاری از فست فودها و رستوران ها از این سرخ کن صنعتی برای سرخ کردن مرغ، سیب زمینی، پیاز، قارچ و... استفاده می کنند.

دستگاه سرخ کن صنعتی کامل

سرخ کن های صنعتی اندازه های بزرگی دارند و برای سرخ کردن همزمان مقدار زیادی ماده غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها دارای ظرف های سرخ کن بزرگ هستند که با روغن داغ پر می شوند و عملیات سرخ کردن را در زمانی کوتاه انجام می دهند. سرخ کن های صنعتی در انواع صنایع غذایی پروتئینی و غذای آماده مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه سبزی سرخ کن صنعتی

برخی شرکت های تولید مواد غذایی سبزیجات سرخ شده آماده تولید می کنند و یا از سبزیجات سرخ شده در محصولات غذایی دیگر خود استفاده می کنند. این صنایع به دستگاه های بزرگی برای تولید سبزیجات سرخ شده خود نیاز دارند. این دستگاه ها دارای ایمنی بالایی هستند و از همزن های بسیار قوی برای سرخ کردن یک دست سبزی ها استفاده می کنند.

دستگاه سرخ کن پیراشکی

دستگاه سرخ کن صنعتی مخصوص پیراشکی با دیگر دستگاه های سرخ کن تفاوت دارد. پیراشکی ها بافت خاصی دارند و به همین دلیل باید در سرخ کن هایی سرخ شوند که دمای اولیه بسیار بالایی داشته باشند و بتوانند در سریع ترین زمان لایه روی پیراشکی را سرخ کرده و موجب پخته شدن داخل پیراشکی نیز شوند.

مزایای استفاده از انواع دستگاه سرخ کن صنعتی

دستگاه سرخ کن صنعتی در مدل های مختلفی در بازار موجود است و هر صنایعی می تواند به راحتی بهترین دستگاه که پاسخگوی نیاز های آن ها است را خریداری نماید. دستگاه های سرخ کن با ظرفیت ها و مدل های مختلف می توانند انواع محصولات مختلف را سرخ کنند و کار را برای صنایع آسان تر نمایند.

سرخ کن های صنعتی معمولا مدل های اتوماتیک هستند و با استفاده از تنظیمات موجود بر روی خود می توانند محصول را سرخ کرده و آماده تحویل دهند. این عامل سبب می شود دقت سرخ شدن محصولات بالا رفته و از خامی و یا سوختن آن ها جلوگیری شود. از طرف دیگر نیز اتوماتیک بودن سرخ شدن سبب می شود نیاز به استفاده از نیروی کار در نزدیکی روغن داغ سرخ کن ها به شدت کاهش پیدا کند.

دستگاه سرخ کن صنعتی با توجه به طراحی جدید و کامل خود می تواند به خوبی در مصرف روغن و انرژی صرفه جویی کند. در سال های اخیر قیمت روغن سرخ کردنی افزایش یافته است و به همین جهت صنایع به دنبال راهکاری برای کاهش مصرف هستند. این دستگاه های سرخ کن می توانند به خوبی در میزان مصرف روغن صرفه جویی کنند و از هر روغن برای چند مرحله سرخ کردن استفاده نمایند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>