اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستگاه سبزی خرد کنی

سال هاست روش خرد کردن سبزی مدام پیشرفته تر شده و امروزه در صنایع غذایی این کار با روش های جدیدتری صورت می گیرد. به طور کلی دستگاه سبزی خرد کن انواع مختلف داشته و می توان آن ها را به سبزی خرد کن صنعتی، سبزی خرد کن نیمه صنعتی و سبزی خرد کن خانگی تقسیم کرد. یکی از روش های آسان برای خرد کردن سبزی استفاده از دستگاه سبزی خرد کن صنعتی است.

دستگاه سبزی خرد کن صنعتی از ماشین آلات صنایع غذایی است که می تواند علاوه بر خرد کردن سبزیجات در روند شستشوی سبزیجات، سرخ کردن سبزی، خشک کردن سبزی و بسته بندی آن کمک کند. شما می توانید با خرید دستگاه سبزی خرد کن صنعتی انواع سبزیجات مانند جعفری، گشنیز، سبزی آش، تره، کرفس، سبزی کوکو و... را داخل آن ریخته و در عرض چند ثانیه خرد کنید.

بررسی انواع دستگاه سبزی خرد کنی

سبزی خردکن بشکه ای

همان طور که پیش تر گفتیم، دستگاه های سبزی خردکن صنعتی مدل های مختلفی دارند. یکی از مدل های این دستگاه، دستگاه سبزی خرد کن بشکه ای است که حتما آن را در بسیار از مغازه های سبزی فروشی دیده اید. اما بسیاری از افراد معتقدند این دستگاه سبزی ها را به صورت یکنواخت خرد نکرده و قسمتی از آن را له می کند. اما باید بدانید که این دستگاه سال هاست در بسیاری از سبزی فروشی ها کاربرد داشته و دارد.

سبزی خردکن بشقابی

یکی از رایج ترین و پرفروش ترین مدل های سبزی خردکن صنعتی که محبوبیت زیادی در میان مشتری ها دارد، دستگاه سبزی خرد کن بشقابی است. همان طور که از اسم این دستگاه مشخص است، این دستگاه یک سینی گرد دارد که در واقع همان مخزن بارگیری سبزی دستگاه است. همچنین نحوه ی کار دستگاه سبزی خرد کن بشقابی به صورت چرخش تیغه و بشقاب است.

در واقع برتری خرید دستگاه سبزی خرد کن بشقابی نسبت به انواع دیگر دستگاه سبزی خرد کن از جمله سبزی خرد کن سطلی در همین عملکرد چرخشی آن است که از جمع شدن سبزی و به اصطلاح دپو شدن آن جلوگیری می کند.

دستگاه سبزی خرد کن بشقابی بر خلاف سبزی خرد کن سطلی که تنها تیغه ی آن در گردش است و در نتیجه سبزی ها را به صورت یکدست خرد نمی کند، سبزی ها را له نکرده و می توانید مطمئن باشید که سبزی ما به هیچ عنوان آب نمی اندازد. از دیگر مزیت های خرید دستگاه سبزی خردکن بشقابی می توان به کنترل میزان ریز و درشت خرد شدن سبزی اشاره کرد.

همچنین این دستگاه از نظر استاندارد ایمنی کاملا مطمئن و تضمین شده است. محل قرار گرفتن تیغه ها در این دستگاه در دورترین فاصله بوده و دارای محافظ است تا در صورت باز شدن محافظ، سیستم دستگاه به صورت خودکار عملکرد ماشین را متوقف می کند. شما با بستن مجدد محافظ می توانید دستگاه را به کار بیندازید. اگر به دنبال خرید دستگاه سبزی خرد کن بشقابی هستید باید بدانید که این دستگاه با حجم ها و ظرفیت های مختلف و متفاوت ساخته می شود که سایز آن بر اساس ابعاد بشقاب و قطر آن می سنجند و تعیین می کنند.

در میان تمام سایزهای این دستگاه بشقاب با دهانه ی 60 پرمصرف ترین نوع آن است که تنها برای کارگاه ها و کارخانه ها مناسب می باشد. اما سایزهای بزرگ تری از آن تا بشقاب 170 نیز وجود دارد که می توانید آن را سفارش دهید. به دلیل داشتن شکل و ساختاری ثابت و عملکردی یکسان، مدل های این دستگاه سبزی خردکن تنوع چندانی ندارد و تنها در دو مدل ایستا و رومیزی تهیه و تولید می شود که می توانید بسته به نیازتان یکی از این دو مدل را انتخاب کنید.

نوع ایستای آن چرخدار بوده می توان آن را آسان جا به جا کرد. دستگاه سبزی خرد کن بشقابی بر اساس مواد مصرفی مشابه در غذاهای ایرانی، طراحی و ساخته شده است و می توانید با اطمینان آن را تهیه کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>