اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستگاه پرکن آب معدنی

انواع دستگاه پر کن آب آشامیدنی به دلیل نیاز جامعه به در اختیار داشتن آب سالم و گوارا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از همین رو اغلب تولیدکنندگان این محصولات در تلاش هستند تا بهترین دستگاه پرکن آب معدنی را در اختیار داشته باشند.

دستگاه پرکن آب معدنی چند منظوره یکی از انواع ماشین آلات بسته بندی موجود بوده که تولید کنندگان از آن بهره می گیرند. این دستگاه قادر است تا ضمن شستشو و پر کردن بطری ها تا مراحل مهر و موم و بسته بندی محصول نهایی را نیز شامل شود.

بطری pet و نقش آن در خط تولید و دستگاه پرکن آب معدنی

در صنایع غذایی وجود بطری های زیست محور یا pet توانسته است، گام بلندی در جهت دستیابی به یک محصول منعطف و دارای بازدهی مناسب، بردارد. این بطری ها که در خط آب معدنی و پرکن لبنیات به کار گرفته می شوند، فاقد مواد لعابی مضر بوده و منطبق بر استانداردهای تولیدی است که با شرایط مختلفی که در انواع دستگاه پر کن آب معدنی و حتی دستگاه پرکن دوغ، پرکن لبنیات، دستگاه پرکن عسل و کرم ارده و یا دستگاه پرکن آبمیوه نیز سازگاری مناسبی دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از این بطری ها توسط هر یک از ماشین آلات پر کن یا دستگاه پرکن آب معدنی قادر است تا شرایط بهداشتی، ظرفیت تولیدی و بهره وری اقتصادی را تا حدود زیادی بهبود بخشیده و منجر به حذف هزینه های اضافی شوند. ظروف مورد نظر از هر نظر برای شرایط بارگیری توسط دستگاه پر کن آب معدنی مناسب بوده و به منظور استفاده در خط آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که جنس بطری ها و نوع مقاومت آنان با توجه به نوع بارگیری توسط دستگاه پرکن آب معدنی، پرکن دوغ یا دستگاه پرکن آبمیوه در نظر گرفته می شود که برای انواع مایعات و یا آبمیوه های گازدار بطری های متفاوت دیگری مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه کار دستگاه پرکن آب معدنی

در صنایع بسته بندی در برخی موارد نیز دستگاه پرکن آب معدنی پس از بارگیری بطری ها آن را روی نوار نقاله به سمت خط کامل بسته بندی آب معدنی هدایت می کند. لزوم دستگاه پرکن آب معدنی چند منظوره در خط آب معدنی روند تولید را تسریع کرده و مانع اتلاف انرژی و هزینه های جانبی دیگر می شود.

عملیات بارگیری و فرایند تخلیه مایعات در خط تولید آب معدنی تا مرحله نهایی که پس از بسته بندی در خط کامل بسته بندی آب معدنی انجام می گیرد، با استفاده از ماشین آلات کاملا اتوماتیک می باشد.قیمت دستگاه پرکن آب آشامیدنی با توجه به نوع کارکرد آن متفاوت بوده و مراحل نصب تا بهره برداری کامل از آن کاملا تحت نظارت و کنترل مهندسین فنی خط آب معدنی انجام می گیرد.

مدت زمان نصب انواع دستگاه پرکن آب معدنی

مدت زمان مورد نظر برای نصب و راه اندازی خط آب معدنی که انواع دستگاه پر کن با توجه به نوع استفاده آن در این خط تولید می تواند نصب گردد، معمولا بین 10 روز تا 25 روز می باشد.

در مرحله نصب هر گونه اشکالات پیش آمده و نواقص موجود در سیستم های موجود و دستگاه پرکن آب معدنی یا دستگاه پرکن آبمیوه رفع می گردد.شرکت های پشتیبانی و تولید خدمات خود را تا زمان شروع به کار و راه اندازی خط آب معدنی و یا خط کامل بسته بندی آب معدنی بر اساس موارد زیر متعهد شده و به انجام می رسانند.

  • رفع نواقص سیستمی
  • آموزش استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی و دستگاه هایی نظیر پرکن دوغ یا دستگاه پرکن آبمیوه
  • تضمین کیفیت
  • خدمات پس از فروش

آشنایی با خط تولید آب معدنی

اصولا برای تخلیه و بارگیری مایعات مختلف در بطری های مورد نظر لازم است تا از مواد اولیه مختلفی از قبیل پریفرم ها، برچسب ها یا سایر مواد بسته بندی و بطری های مناسبی بهره گرفته شود که ضمن نگهداری طولانی مدت محصول بتواند قابلیت بازیافت و نیز سازگاری با طبیعت را داشته باشد.

با در نظر گرفتن حجم تولید روزانه تعداد کارکنان مورد نیاز برای این عملیات و بهره گیری از دستگاه پرکن آب معدنی یا دستگاه پرکن آبمیوه می تواند متغیر باشد ولی اغلب بین 20 نفر یا بیشتر در خط آب معدنی و خط کامل بسته بندی آب معدنی به کار گرفته می شوند.

برای بهره گیری از خط تولید یا خط کامل بسته بندی آب معدنی کارآمد و پر بازده باید با ویژگی های بارز انواع دستگاه پرکن آبمیوه، پرکن دوغ یا دستگاه پرکن آب معدنی به طور کلی حتی در خط کامل بسته بندی آب معدنی هم می توانند به روند تولید و ارائه محصول با کیفیت منجر شوند آشنا شویم این ویژگی ها عبارتند از:

  • عدم استفاده از نیروی کار فیزیکی
  • بازدهی بالا
  • بهره گیری از دستگاه پرکن آب معدنی با درجات انتقال، کشش و دمیدن مناسب.
  • نظارت و کنترل دیجیتالی بر جریان بارگیری و تخلیه مخازن
  • ابعاد مناسب دستگاه پرکن آب معدنی
  • بهره گیری از حداقل فضای ممکن

البته به موازات ویژگی های مذکور لازم است تا به قابلیت های دیگر انواع دستگاه پرکن آب معدنی قبل از ورود به خط کامل بسته بندی آب معدنی اشاره کنیم. یکی از این قابلیت ها لازم به ذکر است که این قابلیت ها در انواع دستگاه پرکن آبمیوه یا پرکن دوغ نیز مشاهده می شود.

از جمله می توان به قابلیت شستشوی اتوماتیک این محصولات قبل از بارگیری اشاره کرد. همچنین دستگاه شرینک پک نیز می تواند به عنوان مکمل در کنار این خط تولیداستفاده شود و خط کامل بسته بندی اب معدنی را تشکیل دهد.

قیمت دستگاه پرکن آب معدنی و آشامیدنی

هر چند برای راه اندازی خط آب معدنی که مجهز به خط کامل بسته بندی آب معدنی نیز باشد تجهیزات و ماشین آلات پر کن مخصوصی مورد نیاز است. برای راه اندازی خط تولید آب معدنی غیر از سرمایه گذاری در این زمینه که می تواند از 70000 دلار تا 100000 دلار را با توجه به نوع تولیدات متفاوت باشد. قیمت دستگاه پرکن آب آشامیدنی با توجه به کارکرد و ظرفیت های تولیدی آن در انواع خط تولید آب معدنی متفاوت است.

از شرکت های تولید کننده این دستگاه ها می توان به شرکت "توان صنعت" اشاره کرد. توان صنعت در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات به عنوان تولید کننده فیلرهای مایعات با اخذ پروانه بهره برداری از سال 1378 و ثبت گواهی نامه ISO 9001 , CE شروع به فعالیت نمود.

در مراحل ساخت و استحکام، دقت و استاندارد ملاک اصلی عمل است. ماشین سازی توان صنعت افتخار همکاری با بیش از 650 کارخانه تولید فرآورده های لبنی در داخل و خارج از کشور را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است. ارائه محصولات جدید مطابق با نیاز مصرف کنندگان واعتقاد به حق انتخاب برای مشتری و همگامی با تکنولوژی مستلزم ایجاد و تقویت تیم طراحی بسیار قوی با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری (CAD/CAM) متناسب با این اهداف می باشد.

این شرکت حوزه ی تولید دستگاه تری بلوک مایعات 12 نازل, دستگاه پرکن و سیل کن ماست دبه ای, دستگاه پرکن سس موشکی, دستگاه تری بلوک آب میوه و مایعات آشامیدنی پت, دستگاه پرکن ماست تک نفره فعالیت دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>