اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


انواع تسمه پلاستیکی و فلزی


انواع تسمه بسته بندی

به هنگام بسته بندی محصولات، کمربندی خیلی محکم به دور آنها پیچیده می‌شود که تسمه بسته بندی نام دارد. تسمه بسته بندی یکی از ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که به طور عمده خریداری می شوند.تسمه بسته بندی انواع مختلفی در صنایع بسته بندی دارد که تسمه پلاستیکی و تسمه فلزی دو نوع اصلی آن است.

تسمه بسته بندی پلاستیکی یا تسمه بسته بندی pp

پر کاربردترین تسمه های بسته بندی، تسمه پلاستیکی یا پلی پروپیلن است که به تسمه PP نیز معروف است و کاربردهای وسیعی دارد. تسمه بسته بندی پلاستیکی که از ملزومات و تجهیزات بسته بندی است، انتخاب مناسبی برای بسته بندی و حمل مطمئن کالاهای سبک وزن و نیمه سنگین است.تسمه بسته بندی پلاستیکی معمولا هنگام استفاده از تسمه کش دستی کاربرد دارد.

تسمه فلزی

دستگاه های تسمه کش برقی و تسمه کش های میزی به تسمه فلزی برای بسته بندی محصولات مختلف نیاز دارند.تسمه بسته بندی فلزی در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، صنایع نساجی، لوازم خانگی و... به طور گسترده ای کاربرد دارد.

تسمه بسته بندی فلزی توسط دستگاه های بسته بندی مختلفی استفاده و اجرا می‌شود. دستگاه تسمه کش دستی، تسمه کش بادی، دستگاه تسمه کش کارتن، تسمه کش میزی و... در انواع اتوماتیک و دستی از جمله دستگاه هایی می باشند که از این نوع تسمه استفاده می‌کنند.استفاده از تسمه PP یکی از اقتصادی ترین روش های بسته بندی محسوب می‌شود.

تسمه بسته بندی pet

تسمه بسته بندی pet یا تسمه پلی استر جایگزین بسیار مناسبی برای تسمه بسته بندی فلزی است و یکی از محکم ترین انواع تسمه پلاستیکی است. تسمه بسته بندی pet وزن کمی دارد و از استحکام کششی بالایی برخوردار است و بیشتر برای بسته بندی محصولات و اجسام سنگین کاربرد دارد. تسمه بسته بندی pet در دو سایز 19 و 16 به ترتیب برای بسته بندی اجسام سنگین و نیمه سنگین کاربرد دارد.

سایز و رنگ تسمه بسته بندی:

تسمه بسته بندی در سایزهای استاندارد 8، 10، 12، 14، 16، 19 میلی متر، در ضخامت های متداول و همچنین سایزهای مطابق با نیاز مشتری ارائه می گردد و نظر به سلیقه مشتری در رنگهای مختلفی تولید می‌شوند.برخی از شرکت های تولید کننده امکان تولید تسمه های دو رنگ و چاپ برندهای درخواستی روی تسمه را نیز دارند.

ویژگیهای تسمه بسته بندی:

  • استحکام
  • هزینه مناسب
  • پیاده سازی آسان و سریع
  • مقاومت در برابر اشعه ماوراءبنفش
  • مقاومت کشش بالا در نقطه جوش
  • قابل بازیافت و حافظ محیط زیست
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>