اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستگاه چسب زن کارتن

دستگاه چسب زن کارتن، دستگاهی برای چسب زدن، پلمپ و بسته بندی کارتن و مواد غذایی در سایزهای مختلف است. با به کار گرفتن دستگاه کارتن چسب زن می توان راندمان کاری را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داد و نیروی انسانی کمتری را به کار گرفت. دستگاه چسب زن کارتن دستی، دستگاه چسب زن کارتن رومیزی و دستگاه چسب زن صنعتی از انواع دستگاه چسب زن است.

دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک

از این دستگاه کارتن چسب زن چسب زن کلیه کارخانجات و شرکت های تولیدی بزرگ برای سهولت و سرعت در انجام کار بسته بندی می کنند. کاهش هزینه نیروی انسانی و دقت در انجام کار از مزایای استفاده از آنها است.

جنس دستگاه کارتن چسب زن اتوماتیک معمولا از استیل و موتور آنها از جنس آهن پرقدرت و ضد زنگ است. این دستگاه های چسب کش کارتن دارای یونیت و هدهای چسب زن حساس و با دقت هستند تا بالا و پایین هیچ کارتنی بدون چسب از ابتدای تسمه نقاله به انتهای آن نرسد.

برخی از این دستگاه های کارتن چسب زن قادرند به صورت خودکار و بدون خاموشی 24 ساعت در روز و 7 روز هفته بدون دخالت دست و نیروی انسانی کار چسب زدن بر رو و زیر کارتن های پر از محصولات را بزنند. این دستگاه های بسته بندی طوری طراحی و ساخته شده اند که دامنه گسترده ای از کارتن ها با سایزها و اندازه های مختلف را پوشش دهند.

در حالت استاندارد از چسب نواری 5 سانتی متر بر روی این دستگاه ها استفاده می شود اما برخی از آنها بسته به نوع طراحی شان قابلیت دریافت چسب نواری با عرض 7 سانتی متر را هم دارند. پایه های انواع دستگاه چسب کش کارتن چرخدار با قابلیت تنظیم ارتفاع هستند.

دستگاه چسب زن کارتن دستی و رومیزی

دستگاه چسب زن کارتن دستی در رنگ ها و شکل های مختلف ساخته می شوند. جنس این دستگاه ها از جنس پلاستیک ABS است و دارای تیغه های دو لبه و دسته برای حرکت دادن چسب بر روی کارتن و بریدن آن است. انواع چسب کش و چسبن زن کارتن دستی به نسبت جنس، مقاومت، زیبایی قیمت های مختلفی دارند. از مزایای این دستگاه چسب زن، وزن کم و قابلیت جابه جایی و انتقال آسان به هر مکان و جایی از خانه یا بیرون از خانه است.

دستگاه های چسب زن رومیزی نیاز به دخالت دست و نیروی انسانی دارد و برای کارهای صنعتی کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این دستگاه ها از نوع آهن است و دسته چرخاندن چسب از جنس پلاستیک و تیغه بریدن چسب از جنس استیل ضد زنگ است. این دستگاه ها کم حجم بوده و برای بسته بندی مرغ، ماهی و سبزیجات کاربرد دارد.

نحوه کار دستگاه چسب زن کارتن صنعتی

نحوه کار دستگاه چسب زن کارتن صنعتی، به این صورت است که کارتن بر روی تسمه نقاله دستگاه قرار می گیرد و با حرکت تسمه نقاله دستگاه به صورت خودکار بر زیر و بالای کارتن پر از محصول، چسب می زند. بستن درب کارتن در مدل های اتوماتیک این نوع از دستگاه چسب زن بدون دخالت دست و نیروی انسانی انجام می شود.

مزایای استفاده از دستگاه چسب زن صنعتی

  • برخی از مدل های این دستگاه قابلیت شمارش کارتن و آمارگیری دارند.
  • حرکت کارتن ها بر روی دستگاه با کمک تسمه نقاله و چسب زدن بر بالا و پایین کارتن بدون دخالت و دست و نیروی انسانی صورت می گیرد.
  • این دستگاه ها دارای یونیت چسب زن یا هد هستند و بر خلاف دستگاه چسب زن کارتن رومیزی و دستی نیازی به حضور و دخالت نیروی انسانی برای چسب زدن در بالا و پایین کارتن نیست.
  • برخی از مدل های این دستگاه دارای یونیت چسب زن یا هد پرتابل هستند به طوری که کارگر دیگر نیازی نیست که با زحمت چسب نو را جایگزین چسب تمام شده کند.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>