اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شلنگ ویبراتور ریلی

شیلنگ ویبراتور دریلی به دلیل سهولت در استفاده، عدم نیاز به تعویض روغن یا بنزین موتور، عدم نیاز به محلی جهت استقرار موتور، کار کردن با برق تکفاز، سبکی وزن، و راحتی در حمل و نقل امروزه تبدیل به یکی از انواع شیلنگ ویبراتور پراستفاده جهت پروژه های با حجم متوسط، کوچک و عملیات ساخت سقف های بتونی و ستون سازی تبدیل گردیده است.

ویبره دریلی بتن در دو نوع شیلنگ ویبراتور دریلی پوسته آلمینیومی و شیلنگ ویبراتور دریلی پوسته پلاستیکی به فروش می رسد که معمولا ویبره دریلی پوسته آلمینیومی دارای قیمت و کیفیت مناسب تری بوده اما از لحاظ وزنی، وزن ویبره دریلی پوسته پلاستیکی کمتر بوده و جابه جایی آن برای اپراتور راحت تر است.در این قسمت قصد داریم نکات مهم در هنگام استفاده از ویبره دریلی بتن را بیان کنیم.

نکات مهم در استفاده از شیلنگ ویبراتور دریلی

به ویبره دریلی بتن به هیچ وجه نیرو بیش از حد یا ضربات نامتعارف وارد نکنید. همیشه این نکته را مدنظر داشته باشید که از ماشین آلات ساختمانی جهت وظایفی که برای آن طراحی شده اند استفاده کنید و به هیچ از دستگاه خراب یا آسیب دیده استفاده نکنید.

به هیچ وجه از شیلنگ ویبره دریلی که سوئیچ قطع اضطراری آن خراب است، استفاده نکنید. هر ابزار که نتوان در مواقع اضطراری آن را از حرکت باز داشت بسیار خطرناک خواهد بود.قبل از انجام هرگونه عملیات تعمیر و نگهداری یا سرویس ویبره برقی دریلی به طور کامل دوشاخه آن را از پریز خارج و دکمه را بر روی حالت خاموش قرار دهید. چنین اقداماتی خطر روشن شدن شیلنگ ویبره دریلی به صورت ناگهانی را به صفر می رساند.

همان طور که از نام محصول شیلنگ ویبراتور دریلی برداشت می گردد، این محصول در هنگام استفاده ارتعاش ایجاد می کند. قرار گرفتن در معرض ارتعاشات به صورت دائمی و بدون وقفه ممکن است منجر به آسیب جسمانی و عضلانی به خصوص در نواحی دست، شانه و گردن گردد.

در هنگام عدم استفاده ویبره برقی دریلی را در محلی مناسب ذخیره کنید. شیلنگ ویبره دریلی باید در محلی خشک، ایمن و دور از دسترس کودکان نگهداری گردد. همچنین پس از گذشت مدت زمان و قصد استفاده دوباره از این نوع شیلنگ ویبراتور برقی باید تمامی قسمت های آن چک و مورد بازبینی قرار گیرد.

هرگز اجازه ندهید کسی که با ویبره دریلی بتن و طرز کار آن آشنا نیست با آن کار نماید.از این موضوع مطمئن شوید که تمامی اپراتورها به دستورالعمل های ایمنی کار با شیلنگ ویبراتور آشنایی کامل دارند.

یکی از کاربردهای اصلی ویبره دریلی جهت بتن ریزی دیوارها با ارتفاع بالا می باشد. حتما در حین عملیات ویبره نمودن دیوارهای بلند مطمعن شوید که گاردهای محافظ در محل قرار دارند. ارتعاش و وزن سنگین ویبراتور ممکن است باعث سقوط اپراتور در حین عملیات ویبره نمودن دیوارها گردد.

در زمانی که از دستگاه استفاده نمی کنید، سوئیچ را بر روی حالت خاموش قرار دهید.هنگامی که ویبراتور برقی دریلی در حین کار کردن است، به هیچ وجه سر ویبراتور را بر روی سطوح سخت و محکم ول نکنید. این امر باعث آسیب به قسمت پوکر شیلنگ ویبراتور می گردد.

در هنگام عملیات ویبره نمودن ستون ها یا دیوارهای بتنی اطمینان حاصل کنید که قدرت ارتعاش ویبره دریلی باعث سقوط یا ریختن دیوار و آن محلی که مورد ارتعاش قرار می دهیم نمی گردد.در حالت روشن، سر ویبراتور را به هیچ وجه با دست لمس نکنید.به هیچ وجه ویبراتور را در حالت روشن رها نکنید.به هیچ وجه زمانی که موتور روشن بوده و شفت آن در حال چرخش است، اقدام به اتصال شیلنگ ویبره به موتور ویبره ننمایید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>