اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

توری سایبان

برای شخصی که قصد پرورش گل و گیاهان را دارد، رشد سریع و بدون نقص گیاهان در فصل بهار یک تجربه لذت بخش خواهد بود در صورتی که درجه حرارت مناسب و محیطی استاندارد برای رشد گیاهان فراهم شده باشد. حال سوال زیر پیش می آید:

در این شرایط با خرید یک توری سایبان علاوه بر رشد سریع و بدون نقص گیاهان، باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود. در این حالت شما باید بدانید که چه نوع توری سایبانی انتخاب کنید تا گیاهان خود را از گرمای شدید و آفتاب سوختگی نجات دهید.

توری سایبان حدود 30 سال پیش جهت محافظت از گیاهان در برابر آب و هوای گرم و سوزان استرالیا تولید و به بازار عرضه شد. محصولی که امروزه کاربردهای بسیاری در گلخانه، باغبانی، اماکن تجاری و ورزشی و کشاورزی دارد.

گلخانه داران، باغبانان و کشاورزان در هنگام افزایش درجه حرارت باید گیاهان جوان و در حال رشد خود را در برابر نور مستقیم خورشید محافظت کنند که می توانند با نصب توری سایبان بر روی سازه یا شیشه های گلخانه باعث کاهش دما و خنک شدن گیاهان می شود.

توری های سایبان فقط جهت محافظت از گلخانه ها و گیاهان استفاده نمی شود به طوری که از توری سایبان می توان در مکان هایی که حیوانات خانگی، احشام و دامداری ها نگهداری می شوند جهت جلوگیری از ورود باد و نور خورشید استفاده کرد.

جنس توری سایبان از چیست؟

توری های سایبان معمولاً با بافت های پلی استر و یا در بعضی مواقع آلومینیوم که به صورت آزادانه و شل کنار هم قرار دارند با تراکم های مختلف یا درصد سایه اندازی 5 الی 95 درصد تولید می شوند. تمامی پارچه های توری سایبان در برابر آب نفوذپذیر است به طوری که با استفاده از آب باران، آب باش ها و سیستم های آبیاری قطره ای می توانید گیاهان خود را هیدراته نگه دارید.

چند نوع توری سایبان در بازار وجود دارد؟

در حال حاضر از لحاظ جنس و بافت دو نوع توری سایبان بیشترین استفاده را در بازار دارند:

  •  از نوع پارچه بافتنی ( knitted shade cloth)
  • از نوع بافته شده (پارچه نساجی) یا woven
توری سایبان

درصد سایه اندازی یا تراکم

پارچه های توری سایبان در دو مدل فوق، با تراکم های مختلف تولید می شوند که به اصطلاح عامه به آن درصد سایه اندازی می گویند. در درصد تراکم های مختلف، مقادیر مختلفی از نور خورشید اجازه عبور پیدا می کنند به این معنی که به همان درصد توری سایبانی که استفاده می کنید به اندازه همان مقدار ورود نور خورشید از بین رفته و مسدود می شود.

بنابراین در نهایت آن چیزی که به شما کمک خواهد کرد، میزان تراکم یا درصد سایه اندازی توری سایبانی است که از آن استفاده می کنید. بدیهی است که نور خورشید برای رشد گیاهان حیاتی بوده و انتخاب توری سایبان با درصد تراکم درست که باعث رسیدن نور مناسب به گیاهان ما شود بسیار حائز اهمیت می باشد.

برای گیاهان، محصولات و کاربری های مختلف توری سایبان با چه درصد تراکمی باید انتخاب شود؟

توری سایبان

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>