اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاتر بتن

کاتر بتن بر یا آسفالت بر یک ابزار بسیار قدرتمند برای برش آسفالت، بتن، آجر، سنگ، کاشی و سایر مواد جامد به شمار می رود. کاتر بتن بر در دو مدل معمولی با قابلیت عمق برش تا 15 سانت و نوع بزرگ با قابلیت عمق برش تا 25 سانت ساخته و به بازار عرضه می گردند، که نوع معمولی در اکثر پروژه های ساختمانی و راهسازی به کار گرفته می شود.

به طور معمول در کاتر بتن بر معمولی از موتور بنزینی و در انواع بزرگ و قدرتمند از موتور دیزل استفاده می گردد. برای آنکه بتوانیم به بالاترین راندمان در کار با کاتر آسفالت بر برسیم اول باید از دستگاه مناسبی استفاده کنیم.

ویژگی های یک کاتر بتن بر مناسب

از ویژگی های مهم یک کاتر آسفالت بر یا بتن بر مناسب می توان به سادگی، دوام بالا، عملکرد قابل اعتماد و راحتی در کار اشاره نمود که کیفیت و سهولت در عملیات را برای اپراتور به ارمغان می آورد.

یک کاتر بتن بر مناسب دارای وزن کمی بوده، ابعاد و طراحی آن به صورت متناسب انجام گرفته، همچنین دارای بدنه ای قوی و محکم بوده تا در هنگام کار دچار ارتعاش نگردد و در حین عملیات برش آسفالت یا برش بتن دچار آسیب نشود.

عدم لرزش بدنه باعث می شود کاتر به هیچ وجه از مسیری که می خواهد برش دهد منحرف نگردد و دقیقا در مسیر از پیش تعیین شده جهت برش پیش برود. سیستم پاشنده آب نیز بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از عوامل اصلی در افزایش عمر دستگاه و کمتر فشار آمدن به شاسی دستگاه آسفالت بر، موتور و تیغه برش بتن یا آسفالت به شمار می رود.

ویژگی های یک تیغه مناسب

در انتخاب تیغه بسیار دقت کنید به طور معمول تیغه های دستگاه کاتر در دو نوع تیغه آسفالت بر و تیغه بتن بر در بازار موجود می باشند. اگر هدف شما تنها برش آسفالت بوده تیغه آسفالت بر به طور کامل جواب کار شما را خواهد داد اما اگر قصد برش بتن را دارید حتما باید از کاتر بتن بر استفاده نمایید و اما اگر قصد برش آسفالت و بتن به صورت توام را دارید پیشنهاد اصلی ما استفاده از تیغه بتن بر جهت این امر است.

چک لیست عیب یابی دستگاه کاتر آسفالت بر

همچنین آشنایی با چک لیست های مربوط به خرابی ناگهانی دستگاه و توجه به بازه های زمانی مربوط به تعمیر و نگهداری باعث گردیده که هیچ گاه در هنگام کار با دستگاه کاتر برش بتن یا آسفالت به مشکل بر نخوریم.

چک لیست عیب یابی کاتر آسفالت بر

همچنین در اختیار داشتن چک لیست عیب یابی به شما کمک خواهد نمود تا در مواقع اضطراری به سرعت مشکل دستگاه را تشخیص و در صورت امکان آن را برطرف نمایید. در این قسمت یک چک لیست عیب یابی کاتر آسفالت بر ایجاد نموده و در اختیار شما قرار می دهیم تا در حد امکان راندمان کار با دستگاه برش آسفالت را برای شما بالا ببریم.

کاتر بتن

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>