اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پودر نارگیل

واردات پودر نارگیل از اندونزی:
درخت نارگیل یکی از درختان بلندقامت و مرتفع است که ارتفاع آن تا 40 متر نیز می رسد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری رشد می کند.

میوه درخت نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و حاوی مقدار زیادی املاح معدنی و ویتامین است. از این میوه محصولات متعددی تهیه می شود. پودر نارگیل یکی از محصولات به دست آمده از میوه نارگیل است که از آن در صنایع غذایی مختلفی استفاده می شود. ازآنجایی که تعداد درختان نارگیل در ایران محدود است، واردات پودر نارگیل از کشورهای مختلفی صورت می گیرد.

پودر نارگیل چرب:
پودر نارگیل تولیدشده کشورهای مختلف دارای دو نوع پودر نارگیل چرب و پودر نارگیل کم چرب است. پودر نارگیل چرب دارای رطوبت بیشتری نسبت به پودر نارگیل کم چرب است. هراندازه میزان رطوبت پودر نارگیل کمتر باشد، ماندگاری آن افزایش می یابد.

به همین دلیل در تولید محصولات غذایی بیشتر از پودرهای نارگیل کم چرب استفاده می کنند؛ اما پودر نارگیل پرچرب بیشتر در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مورداستفاده قرار می گیرد. قیمت این دو پودر نیز متفاوت است. پودر نارگیل پرچرب دارای ارزش غذایی بیشتری است و به همین دلیل از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشد.

تشخیص پودر نارگیل چرب کار دشواری است و تنها فرد متخصص می تواند این کار را انجام دهد؛ اما به طورکلی پودر نارگیل چرب دارای رطوبت بیشتری است و معمولاً سایز دانه های آن درشت تر از پودر نارگیل کم چرب است. برای خرید پودر نارگیل اصل بهتر از به مراکزی مراجعه نمایید که درزمینهٔ واردات پودر نارگیل به صورت مستقیم فعالیت می کنند تا از میزان کیفیت محصول اطمینان یابید.

قیمت پودر نارگیل با توجه به عوامل مختلفی همچون نرخ ارز، نوع پودر نارگیل، درصد میزان چربی، برند و نوع کشور تولیدکننده متغیر است.

واردات پودر نارگیل از طریق کشورهای مختلفی مانند اندونزی و سریلانکا صورت می گیرد. پودرهای نارگیل اندونزی و سریلانکا جزء مرغوب ترین و پرفروش ترین پودرهای نارگیل موجود در بازار هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>