اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آبنبات

صادرات آبنبات از ایران به کشور های همسایه:
صادرات انواع آبنبات درجه یک ایرانی به کشورهای همسایه را شرکت های متفاوتی انجام می دهند. این نوع از شیرینی، در طعم ها و اشکال مختلفی تولید می گردد که هر کدام از آن ها خواص و ویژگی های خاص خود را نیز دارا هستند.

در هر صورت، کارگاه های کوچک و شرکت های بزرگ صنعتی هم در عرصه ساخت این محصول فعال می باشند. آن ها به صورت بسته بندی های گوناگون آبنبات ها را بر اساس استانداردهای روز دنیا صادر می‌نمایند.

صادرات آبنبات به کشور های حوزه خلیج فارس:
صادرات آبنبات به کشور های حوزه خلیج فارسیکی از مقصدهای اصلی صادر کنندگان آبنبات، کشورهای حوزه خلیج فارس می باشند. در این عرصه کارخانه آبنبات صادراتی، محصولاتش را بر اساس سفارشی که دریافت می کند، تهیه کرده و سپس آن را برای صادرات آماده می کند. باید گفت، هم خود شرکت ها و هم برخی از گروه های بازرگانی در این حوزه، فعالیت گسترده ای دارند.

از طرف دیگر، آمار نشان می دهد که صادرات این محصول به خارج از مرزها مناسب بوده و این مسئله بر می‌گردد به محصول خوب و مرغوبی که تولید کنندگان آبنبات در ایران به آن توجه می کنند. اما در زمینه ارسال کردن چنین کالایی، چند مسئله را صادر کنندگان در نظر می گیرند.

آن ها را می توان این گونه توضیح داد:

 • استانداردهای بهداشتی را رعایت می کنند.
 • در تنوع بالایی شکل و طعم آن را تولید می نمایند.
 • در بسته بندی های شکیلی آن را قرار می دهند.
 • وزن هر بسته متغیر است.
 • با نرخ های مناسبی ارائه می کنند.


بزرگ ترین خریدار خارجی آبنبات ایران:
بزرگ ترین خریدار خارجی آبنبات ایران آبنبات های تولید شده در کشورمان، تنها به ممالک حاشیه خلیج فارس صادر نمی شود، بلکه آن را به دیگر کشورهای همسایه نظیر افغانستان، ترکیه، روسیه و ارمنستان هم صادر می نمایند.

این ها از جمله بزرگ ترین خریداران خارجی آبنبات ایرانی محسوب می شوند که به شکل زیادی سالیانه اقدام به تهیه این کالا می کنند.

باید گفت به این کشورها، آبنبات بجنورد، همدان، آبنبات مشهد و غیره شهرهای دیگر صادر می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. از جانبی، آبنبات نارگیلی درجه یک و آبنبات پسته ای هم از جمله محصولات پرفروش محسوب می شوند. این نوع از کالا، طعم فوق العاده خوبی دارند و فواید آن ها هم زیاد است.

در هر حال، شرکت های مختلفی در زمینه صادرات انواع آبنبات فعالیت می کنند. آن ها بر اساس ذائقه و سلیقه مردمان آن سوی مرزها محصولات شان را تولید کرده و ارسال می دارند. آن چه باعث شده تا از این نوع شیرینی استقبال خوبی به عمل بیاید، کیفیت کالا بوده و این که با نرخ های خوبی هم به عرضه آن پرداخته اند.

با همه این ها، در این زمینه بازاریابی خوبی صورت گرفته و شرکت ها توانسته اند که به خوبی آبنبات ها را معرفی کنند تا به این شکل از فروش بالایی برخوردار گردند.

پرفروش ترین نوع آبنبات: 
پرفروش ترین نوع آبنبات، آبنبات های انواع مختلفی دارند. اما اگر می خواهید بدانید که کدام یک از گونه های آن جزء پرفروش ترین ها در سال جدید بوده، بهتر است که سری به فروشندگان آن بزنید. قطعاً آن ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد و حتی برندی را که مردم بیشتر می پسندند، برای تان معرفی می کنند تا در صورت نیاز، شما نیز خرید خود را انجام دهید.

ولی عمدتاً نوع ساده آبنبات ها که به رنگ سفید و زرد ارائه می شوند؛ از فروش نسبتاً بالایی برخوردار هستند. این نوع از محصول را در کنار چایی و دمنوش های گرم استفاده می کنند و به دلیل این که رسم نوشیدن چای در چند وعده در روز در ایران شایع است، استفاده از این محصولات نیز زیاد است.

در کنار این، طعم های مختلفی هم از این محصول وجود دارد؛ ولی ارزان تری آن همین نوع سفید و زرد است که یکی از دلایل استفاده زیاد از آن، همین نرخ پایین محصول می باشد. روی هم رفته، می توان سایر انواع این محصول را هم جزء شیرینی های پرفروش قرار دارد؛ از آن جمله نوع آبنبات چوبی که در پایین به آن بیشتر می پردازیم.

لیست قیمت انواع آبنبات پسته ای نارگیلی چوبی در بازار روز:
لیست قیمت انواع آبنبات پسته ای نارگیلی چوبی در بازار روزاگر قصد دارید تا آبنبات چوبی پسته ای نارگیلی را تهیه کنید، در وهله اول نیاز است که لیست قیمت آن را به دست آورید. این کار از چند راه امکان پذیر است. اول این که سری به بازارهای روز و فروشگاه های گوناگونی بزنید. آن ها در تنوع بالایی چنین محصولی را برای تان ارائه می دهند و قیمت آبنبات درجه یک را نیز در اختیارتان می گذارند.

اما ممکن است که این گونه نتوانید همه انواع این محصول را مشاهده کنید. پس راه دوم را که ما هم بر آن پافشاری داریم را در پیش بگیرید؛ یعنی به بازدید از سایت های اینترنتی بپردازید. فروشگاه های آنلاین متعددی را با یک جستجوی ساده می توانید پیدا کنید که در برندها و همچنین کیفیت های بسیار عالی ای، آبنبات چوبی را می فروشند.

از آن ها می توان نرخ های تازه نوع ایرانی و خارجی را به دست آورد و این گونه لیست کاملی را تهیه نمود. حالا قادر هستید که با مقایسه کردن محصولات، اقدام به خرید آبنبات مرغوب نمایید.

گفتنی است که نوع پسته ای و نارگیلی به دلیل فواید مختلف و همین طور طعم ویژه ای که دارند، همواره مورد توجه کودکان و حتی بزرگسالان قرار گرفته اند.

مراکز خرید و فروش معتبر آبنبات درجه یک صادراتی در شهر شیراز:
مراکز خرید و فروش معتبر آبنبات درجه یک صادراتی در شهر شیرازآبنبات، یکی از تنقلاتی به شمار می رود که در همه شهرهای کشور توسط شرکت های خاصی تولید می گردند و روانه بازار می شوند. برای مثال، شما اگر در شهر شیراز به سر می برید، می توانید به فروشگاه آبنبات درجه یک صادراتی مراجعه کنید. این عرضه کنندگان در مراکز خرید و فروش کوچک و بزرگ فعالیت می نمایند.

از جانب دیگر، در بازارهای شهر شیراز، عمده فروشی آبنبات را هم می توانید راحت پیدا کنید که در تنوع بالای طعم و رنگ، محصولات خود را ارائه می کنند. آن ها به کیفیت آبنبات بها می دهند و سعی می نمایند تا محصولی خوب و کاملاً تمیز و بهداشتی را در دسترس مشتریان شان بگذارند.

تولید انواع آبنبات در این شهر هم انجام می شود. با اندکی جستجو می توانید برند آبنبات ایرانی معروف را پیدا کنید، خرید را انجام دهید و سپس به صادر کردن محصول بپردازید.

در کل، آنبات یکی از شیرینی جاتی به شمار می رود که مصرف بالایی دارد و در عین زمان، از فروش زیادی هم برخوردار می باشد. آن را شرکت ها نه تنها در بازارهای داخلی بلکه برای فروش بهتر و سود بالاتر به کشورهای گوناگونی هم صادر می نمایند که در این خصوص ابتداء صحبت کردیم و نام چند مملکت را هم ذکر نمودیم.

فروشگاه تخصصی آبنبات و نبات در تهران:
فروشگاه تخصصی آبنبات و نبات در تهرانفروش آبنبات درجه یک و نبات اعلاء در تهران، از جانب فروشگاه هایی تخصصی صورت می گیرد. با گشت و گذاری کوتاه مدت در مناطق مختلفی از پایتخت، شما می توانید بسیار راحت محصولی را که در نظر دارید به دست آورید. از سویی، بیشتر شرکت های سازنده که در سطح کلان به این کار مشغول هستند، سعی می کنند تا محصولات شان را به بازارهای تهران عرضه کنند. این گونه آمار فروش شان بالاتر خواهد رفت.

در کل، از فروشگاه هایی که ویژه عرضه این تنقلات می باشند، می توان آبنبات بسته بندی و آبنبات فله ای را به دست آورد.

از آن ها در این طعم ها خرید کالا امکان پذیر است:

 • آبنبات زعفرانی.
 • آبنبات پسته ای.
 • آبنبات نارگیلی.
 • آبنبات ساده.
 • آبنبات ترش.
 • آبنبات با اسانس ها میوه ای.مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>