اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

موتور برق

موتور برق از جمله وسایلی محسوب می شود که نیازمند آن است که به خوبی نگهداری و سرویس شود تا در هنگام استفاده مشکلی پیش نیاید. در این مقاله سعی بر آن شده است تا نحوه تخلیه سوخت از باک و کاربراتور موتور برق شرح داده شود.

زمانی که شما می خواهید بیش از 2 ماه موتور برق را داخل انبار نگهداری کنید، تخلیه باک اهمیت بالایی پیدا می کند. در صورت انجام ندادن این کار باید از تثبیت کننده سوخت که در جایگاه های سوخت و تعویض روغنی ها عرضه می شود، تهیه بفرمایید.

مراحل تخلیه سوخت

درپوش مخزن سوخت را باز کنید تا در داخل مخزن هوا جریان پیدا کند.پیدا کردن سوییچ سوخت: شیر سوخت را بچرخانید تا در موقعیتی قرار بگیرد تا بتوان کاور پلاستیکی که دور لوله سوخت است خارج شود.حذف کردن کاور پلاستیکی دور لوله سوخت: برای دستیابی آسانتر به لوله سوخت می بایست کاور دور آن را خارج کرد. این کار به وسیله 2 پیچ در جای خود قرار گرفته است. بنابراین شما نیاز به آچاری برای باز کردن آن دارید.

شار دادن شیر سوخت (سوپاپ) از میان کاور: کاور را از جای خود خارج کنید و مطمئن شوید که سوپاپ در حالت بسته تنظیم شده باشد. تا در مرحله بعد هنگام باز کردن یک طرف لوله بسته باشد و بنزین خارج نشود.

باز کردن بست آلومینیومی لوله سوخت در سمتی که به مخزن سوخت وصل نیست. در هنگام باز کردن بست از سر تیوپی که داخل کاربراتور رفته است مقداری سوخت نشتمی کند که به وسیله یک پارچه آن قسمت را مهار کنید. سپس لوله را خارج کنید. اگر خارج کردن شلنگ سخت بود به وسیله یک انبردست آن را خارج کنید. توجه کنید بست لوله ای که داخل مخزن سوخت رفته است را باز نکنید چون باعث ریختن سوخت روی زمین می شود.

قرار دادن سر لوله داخل مخزنی که برای نگهداری سوخت داخل مخزن موتور برق در نظر گرفته شده است.معمولاً مخزن موتور برق ها بین 18 الی 40 لیتر می باشد. همچنین شما می توانید به جای نگهداری سوخت داخل مخزن مورد نظر، سوخت را داخل مخزن خودروی خود ریخته و استفاده کنید.

شیر بنزین را باز کنید: اجازه بدهید سوخت داخل مخزن ریخته شود تا زمانی که مخزن موتور برق کاملاً خالی شود بعد از این کار لوله سوخت را وصل کنید و درپوش را سر جای خود قرار دهید.

کاربراتور: برای تخلیه سوخت داخل کاربراتور می بایست پیچی که روی بدنه کاربراتور تعبیه شده است. جهت تخلیه سوخت باز کرد. گاهی اوقات این پیچ روی موتور برق قرار دارد. بنابراین دفترچه موتور برق را مطالعه کنید تا از جای آن مطلع شوید.

قرار دادن ظرف کوچک برای کاربراتور: زمانی که پیچ را باز می کنید سوختی که از کاربراتور خارج می شود مقدار اندکی می باشد. بنابراین یک ظرف کوچک برای این کار کافی است.پس از تخلیه کامل سوخت پیچ را دوباره سر جای خود ببندید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>