اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

قیمت جهانی گندم که از اول ژانویه به بعد با افزایش و کاهش همراه بود طی هفته گذشته به ثبات قیمتی رسید. اگرچه نرخ گندم روسیه و آلمان در هفته منتهی به 25 ژانویه با کاهش 4 دلاری در هر تن همراه بود.


به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، نشست پایش بازار کالاهای اساسی در گزارش خود به کاهش اندک شاخص قیمت گندم اشاره کرد که گندم فوب روسیه و آلمان کاهش 4 دلاری را در هر تن تجربه کردند. سایر انواع گندم ها تغییرات اندک و نامحسوس داشتند.


قیمت گندم روسیه برای تحویل در ماه فوریه 299 دلار و برای ماه مارس 301 دلار در هر تن و گندم اتحادیه اروپا (رومانی) نیز برای ماه فوریه 303 و برای مارس 305 دلار تعیین شده است. بر اساس این گزارش، چین در سال تقویمی 2020، 8.3 میلیون تن گندم وارد کرده است که 40 درصد نسبت به سال گذشته بیشتر است.

موسسه کشاورزی روسی SovEcon پیش بینی خود از تولید گندم روسیه را از 76.8 میلیون تن در ماه دسامبر به 77.7 میلیون تن در ژانویه به دلیل بهبود وضعیت آب و هوایی در طول زمستان افزایش داد. بارش سنگین برف در هفته های اخیر باعث افزایش ذخائر رطوبت می شود که پس از پائیز خشک در وضعیت غیر طبیعی بود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>