اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


توری سایبان


جنس توری امری تأثیرگذار در قیمت توری سبز گلخانه

توری سایبان از ماده پلاستیکی HDPE تولید می شود. HDPE در واقع نوعی پلی اتیلن شفاف و با مقاومت بالا است که در صنعت کاربردهای زیادی دارد. در تولید شید گلخانه مرغوبیت این ماده اهمیت زیادی دارد.

یک توری سبز گلخانه با توجه به نوع کارکرد آن دائما تحت تابش شدید نور خورشید قرار داشته و در صورتی که دارای دوام و استحکام کافی نباشد، به سرعت با مشکل روبرو خواهد شد. استفاده از متریال مرغوب در قیمت توری سبز گلخانه ای مؤثر است.

اگر با یک شید گلخانه با قیمت کمتر از حد معمول روبرو شدید، سعی کنید حتماً از سلامت و مرغوبیت متریال آن مطمئن شوید. در صورتی که توری سبز گلخانه از متریال خوبی تهیه نشده باشد به سرعت خاصیت و مقاومت خود را در برابر نور آفتاب از دست می دهد.

متراژ شید گلخانه

متراژ در تهیه تمام محصولات این چنینی مهم است. در انتخاب متراژ مناسب ابتدا باید تعیین کنید که مساحت کل سطحی که قصد پوشاندن آن را دارید چقدر است و سپس به عرض توری دقت کنید. نسبت این دو تعیین خواهد کرد که در هر عرضی از شید گلخانه ای به چه متراژی از آن نیاز دارید. متراژ ضرب در عرض همان مساحتی است که می توانید آن را بپوشانید.

متراژ بیشتر باعث افزایش قیمت توری سبز گلخانه ای خواهد شد و این کاملاً بدیهی و مشخص است. دقت داشته باشید که در خرید و انتخاب قیمت توری سبز گلخانه ای باید حواستان باشد که گاهی خردی تور عریض تر با متراژ بیشتر می تواند برای شما به صرفه تر باشد.باز هم باید خاطرنشان کرد که در قیمت شید گلخانه ای هم عرض و هم متراژ با نسبت خاصی مؤثر هستند.

وزن بر واحد طول شید گلخانه

سبک بودن توری سبز گلخانه ای جدا از ایجاد راحتی در جابه جایی و نصب آن، در مقاومت و ماندگاری آن مؤثر است. به این علت که پس از نصب شما مطابق با قواعد نصب مجبور به ثابت کردن آن بر سطح گلخانه خود توسط اتصالات مختلفی مثل پیچ و چسب هستید، اگر وزن شید گلخانه بر واحد طول زیادی باشد، در متراژهای بالای کلیت تور بسیار سنگین خواهد شد.

اینکه توری در کنار مقاومت بالا، وزن آن بر واحد طول کم باشد، کمک می کند تا در متراژهای بالا، وزن به یک معضل تبدیل نشود. این فاکتور نیز بر قیمت توری سبز گلخانه ای تأثیر بسزایی دارد و باید در مورد آن دقت داشت.

یک جمع بندی در مورد قیمت توری سبز گلخانه ای

قیمت توری سبز گلخانه ای که عرض بیشتری دارد در یک جنس، متراژ و نرخ سایه پراکنی برابر با سایرین، بیشتر است. پس در مجموع قیمت شید گلخانه ای تابعی چند وجهی از عوامل مختلفی است. بهتر است به این نکته دقت داشته باشید که اگر قیمت توری سبز گلخانه ای از نظر شما اهمیت زیادی دارد، لازم است تا دقیق سطح نیاز خود را تعیین کنید.

سطح نیاز شما، از نظر مساحت و نرخ سایه پراکنی در قیمت توری سبز گلخانه ای که انتخاب می کنید بشدت مؤثر است. پس برای عدم پرداخت هزینه اضافی برای قیمت توری سایبان بهتر است تلاش کنید تا توری متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>