اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


خرید ویبراتور برقی 2 اسب یا 3 اسب؟

مشخصات و برخی از ویژگی های خاص هر محصولی، تأثیر بسزایی در قضاوت نسبت به محصول و ارزیابی آن دارند و این در مورد وسایل، محصولات و ابزار مختلف، کاملاً متفاوت و منحصر بفرد است. در هنگام خرید یک فن، میزان هوادهی، ویژگی مهمی است، در خرید یک لاستیک، طول عاج ها و در خرید یک ویبراتور برقی، توان تولیدی آن.

البته نکته جالب اینجاست که در اغلب وسایل الکتریکی، مکانیکی یا الکترومکانیکی، موضوع توان اهمیت بالایی دارد و اگر یک ویژگی تعیین کننده نباشد، حداقل خصوصیت مهمی است که نمی توان از آن چشم پوشید.این بار نیز ما در این یادداشت، تلاش کردیم تا به سراغ یک ویژگی بسیار مهم و کلیدی در خرید موتور ویبراتور برقی رفته و بررسی کنیم که این ویژگی چه تأثیری بر سایر جزئیات انتخاب و خرید خواهد داشت.

ویژگی که در این یادداشت مورد بررسی قرار خواهد گرفت، توان تولیدی موتور ویبراتور برقیبوده و بر همین مبنا تلاش می کنیم تا به یکی از پرسش های جالب این حیطه پاسخ دهیم؛ خرید ویبراتور برقی 2 اسب یا 3 اسب؟ کدام یک بهتر و منطقی تر است. برای پاسخ به این پرسش عناوین زیر را مهیای میزبانی از توجه شما همراهان گرامی ساختیم.

  • ویبره برقی 2 اسب یا ویبره برقی 3 اسب؟ نیازها را بررسی کنید!
  • به دنبال پاسخی قطعی و مطلق نباشید در مورد ویبراتور برقی نباشید
  • جنگ بر سر توان است
  • وزن بیشتر توان بیشتر
  • آیا قیمت فاکتور مهمی در خرید ویبراتور برقی است؟

ویبره برقی 2 اسب یا ویبره برقی 3 اسب؟ نیازها را بررسی کنید!

پیش از بررسی هر نکته یا کسب مشاوره یک اصل اساسی در داشتن یک خرید موفق را فراموش نکنید؛ ارزیابی سطح نیازها. پیش از آنکه به سمت ویترین رفته، در مورد محصولات پرس وجو کرده یا به دنبال نکات و خصیصه های دیگری برای داشتن یک انتخاب خوب باشید، به دقت بررسی کنید که سطح نیازهای شما به چه شکل بوده و اصولاً درگیر در پروژه هایی با چه درجه از سختی، گستردگی یا ساعت مداوم کار هستید.

این که بدانید چه انتظاراتی دارید، گام ابتدایی و مهمی در داشتن یک انتخاب و خرید خوب است. اگر در مورد تعیین نوع نیاز خود به یک موتور ویبراتور اطلاعات کافی ندارید، می توانید به کمک توصیف جنس نیاز خود برای فروشندگان و مشاوران فروش خبره این زمینه، کسب مشورت کنید.

بدین شکل که مثلاً برای ان ها سطح پروژه ه های مد نظر خود را توصیف کرده و در مورد اینکه با این سطح از نیاز، کدام ویبراتور بتن برقی برای شما بهتر است، مشورت خواهید گرفت.هرچند مشورت کارشناسان فروش، نظری قطعی، نهایی و فصل الخطاب نیست اما در بسیاری موارد بهترین راه حل برای داشتن یک خرید خوب است. فراموش نکنید که تجربه در این موضوعات کالای گرانبهایی است.

به دنبال پاسخی قطعی و مطلق نباشید در مورد ویبراتور برقی نباشید

در نظر داشته باشید که پاسخ به این پرسش به شکل قطعی و مطلق ممکن نیست. باید به این موضوع دقت کرد که اساساً بسته به نوع نیاز شما، محصول مناسب تعیین خواهد شد. پس این پرسش فاقد جواب مطلقی بوده و این نیازها و انتظارات شما هستند که تعیین می کنند، باید از کدام یک را خریداری کنید. به بیانی ساده تر داشتن یک خرید خوب و انتخاب یک ویبره بتن مناسب تابعی از موقعیت است.

جنگ بر سر توان است

هنگام سخن گفتن از موتور ویبراتور برقی 2 اسب یا ویبراتور برقی 3 اسب، در اصل در حال اشاره به توان موتورهای این محصولات هستید. این نامگذاری برای این محصولات، قدری ابهام برانگیز است اما با کمی توضیح متوجه موضوع خواهید شد.

ابهام از اینجا ناشی خواهد شد که اسب بخار واحدی متداول برای سنجش توان موتورهای بنزینی، دیزلی یا در بیانی کلی مکانیکی است و کاربرد آن در مورد موتورهای برقی ابهام برانگیز است.نکته این است که از نظر علم فیزیک هر اسب بخار معادل است با 745 وات و به بیانی دیگر ویبراتور برقی 2 اسب، 1490 وات توان دارد و به شکل مشخصی، موتور ویبره 3 اسب، 2235 وات توان دارد.

حال با این وجود ابهام کمی که در تشخیص توان این ابزار الکتریکی بود برطرف شد. با این وجود حال با دقت مشخص خواهد شد که مقایسه این دو محصول، مقایسه ای بین این توان آن هاست. در اصل شما باید تعیین کنید که برای داشتن توانی بیشتر حاضر به گذشت از خصوصیاتی دیگر هستید یا خیر. اما گذشت از چه خصوصیاتی؟

وزن بیشتر توان بیشتر

عموماً در شرایط برابر ویبراتور برقی 3 اسبی نسبت به موتور ویبره 2 اسبی وزن بیشتری دارد اما در مجموع توان تولیدی آن بیشتر است. این یعنی شما اگر قابلیت جابه جایی وسیله، برای شما اهمیت زیادی نداشته و در عین حال به قدرت زیادی نیاز دارید، استفاده از ویبراتور برقی 3 اسب، معقول تر است.

اینکه آیا شما خود در برابر توان بیشتری، حاضر به پذیرش بیشتری باشید، کاملاً وابسته به انتظارات شماست. البته در نظر داشته باشید که این یک موضوع مطلق نیست و ممکن است با بررسی برندهای مختلفی بتوانید یک محصول با توان بیشتر و وزن کمتر را شناسایی و خریداری کنید.

آیا قیمت فاکتور مهمی در خرید ویبراتور برقی است؟

به جرئت می توان گفت که در هر حال و برای هر خریداری، قیمت یکی از فاکتورهای مهم است اما مسئله اصلی این است که قیمت تا چه حد اهمیت دارد. اگر به دنبال یک خرید با قیمت کمتر هستید، بهتر است به سراغ ویبراتور برقی های 2 اسب بروید زیرا عموماً نسبت به مدل 3 اسب قیمت کمتری دارند. در عین حال نیاز به تأکید است که در صورت نیاز شما به توان بیشتر، خرید یک مدل 2 اسب حتی با قیمت بسیار کمتر نیز منتج به ضرر مالی خواهد شد.

به طور مثال شما بخاطر قیمت کمتر یک مدل 2 اسب خریداری می کنید و سپس متوجه خواهید شد توان خروجی آن متناسب با سطح نیاز شما نیست. بی شک مجبور به کنار گذاشتن آن و خرید یک موتور ویبره 3 اسب خواهید شد؛ این یعنی شما در عمل هزینه هر دو محصول را پرداخت و با ضرر جدی روبرو می شوید.این نشان می دهد که برای داشتن یک خرید خوب، باید همواره فاکتور قیمت را با درجه مناسبی از اهمیت در خرید خود مد نظر قرار دهید وگرنه با یک نتیجه عکس مواجه خواهید شد

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>