اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


علف زن


استفاده از وسایل و تجهیزات مورد استفاده در کشاورزی

در زمینه کشاورزی و باغبانی نیاز به یک سری وسایل و تجهیزات می باشد تا با کنار گذاشتن ابزارآلات قدیمی و سنتی بتوان این بار از وسایل جدیدتری در این راستا بهره جست.کشاورزانی که مزرعه کوچکی از گندم و برنج دارند؛ به منظور درو نمودن و برداشت گندم و برنج خویش نیاز به یک ابزاری دارند تا به وسیله آن بتوانند محصول نامبرده شده را جمع آوری نمایند تا با برداشت آن برای خود و خانواده خویش مفید واقع شده و با فروش عمده آن هم درآمدزایی نمایند.

یکی از ابزارهایی که در رسته دستگاه علف زن یا علف تراش قرار دارد؛ الحاقی دروگر علف زن یا الحاقی علف جمع کن می باشد که با این وسیله کارآمد و بسیار کارساز و مفید می توان در کسری از ثانیه گندم ها را درو نمود و آن ها را به راحتی جمع آوری نمود.

حال ممکن است این سوال پیش آید که به طور کلی اصلا دستگاه الحاقی دروگر علف زن چیست و چگونه می توان با آن کار کرد؟ یا به تعبیری دیگر نحوه جمع کردن گندم با علف زن به چه صورت است؟ برای پاسخ به این سوالات با ما تا پایان همراه همراه باشید تا به پاسخ مورد نظر دست یابیم و چگونگی کار با این دستگاه را در زمین های زراعی آموزش ببینیم.

آشنایی بیشتر با دستگاه الحاقی دروگر علف زن

دستگاه الحاقی دروگر علف زن یکی از مجموعه دستگاه های علف تراش می باشد که کاربردهای بسیار زیاد و جالب توجهی دارد.با استفاده از این الحاقی های دستگاه علف تراش از جمله الحاقی دروگر علف زن- که زیر گیربکس و بالای تیغه بسته می شوند. می توان تا حد بسیار زیادی نیروی انسانی را کمتر کرد و با سهولت و سرعت بیشتری روند جمع آوری گندم ها را در زمین های زراعی صورت بخشید.

بنابراین دیگر به مانند گذشته نیست که نیازی به نیروی انسانی و فشار و اعمال بسیار زیادی باشد؛ بلکه کار برای کشاورزان و باغبانان ساده تر شده است و آن ها می توانند با استفاده از دستگاه الحاقی دروگر علف زن، گندم ها را خیلی زودتر و با سرعت بالاتر درو نمود.

نحوه جمع کردن گندم با دستگاه الحاقی دروگر علف زن

دستگاه الحاقی دروگر علف زن روی علفتراش نصب می شود. برای این منظور می بایست قسمت علفپران دستگاه مربوطه را باز کرد و الحاقی دروگر علف زن را به جای آن بست و پس از بستن الحاقی، بایستی تیغه مورد نظر را روی گیربکس ببندیم و پیش از روشن کردن علف تراش بهتر است باری دیگر جوانب امر را بررسی نمود تا تیغه به الحاقی گیر نکرده باشد. در صورتی که این امر صورت بگیرد؛ باید الحاقی را کمی خم کرد و سپس فاصله یک متری میان تیغه و الحاقی را به عنوان فاصله ای استاندارد مد نظر قرار داد.

با انجام تمامی این فرآیندها می توان به خوبی از دستگاه الحاقی دروگر علف زن بهره مند شد. پس از نصب کلیه مراحل دستگاه الحاقی دروگر علف زن یا علف تراش دیگر می توان به خوبی از این ابزار در صنعت کشاورزی بهره مند شد و با کمک آن گندم ها را در زمین های زراعی جمع آوری نمود.

استفاده از دستگاه الحاقی دروگر علف جمع کن به این صورت است که محصولات شما پراکنده نمی شوند و خیلی راحت و بدون دردسر می توانید در مدت زمان کمتری، حجم قابل توجهی از گندم ها را در زمین های زراعی خویش جمع آوری نمایید. بنابراین استفاده از الحاقی دروگر گندم جمع کن کار را برای کارگران و مزرعه داران سبک تر کرده است تا آن ها بتوانند در مدت زمان کمتری خیلی راحت گندم ها را در زمین های زراعی خویش جمع آوری نمایند.

استفاده از این وسیله خیلی ساده است و با چند حرکت ساده می توان به راحتی این فرآیند را صورت بخشید و خیلی دقیق تر و منظم تر گندم های برداشت شده را به کمک وسیله ای به نام الحاقی دروگر علف زن درو نمود و آن ها را برای مصارف و اهداف مختلف مورد استفاده قرار داد.

خرید علف جمع کن علف تراش

با توجه به این مسئله که دستگاه الحاقی دروگر علف زن می تواند یکی از وسایل و تجهیزات مورد استفاده هر کشاورز و مزرعه داری باشد؛ امروزه خرید این دستگاه به منظور برداشت و درو نمودن گندم ها در زمین های زراعی آن ها توصیه می شود. یکی از نکات قابل توجهی که در خصوص این نوع از دستگاه ها وجود دارد؛ ذکر این مسئله است که خرید این نوع از وسایل و تجهیزات مورد استفاده کشاورزان و باغبانان در زمین های زراعی آن ها در قیمت های کاملا مقرون به صرفه و ایده آلی در بازار عرضه می شوند.

بنابراین به جای خرید وسایل گران قیمت، این بار می توانید با توجه به قیمت الحاقی دروگر علف زن هر یک از آن ها را برای خود با قیمت های به صرفه ای خریداری کنید و از وجود آن ها و مزیت ها و ویژگی های شایان توجه آن ها به خوبی بهره مند گردید.با وجود همین دستگاه الحاقی دروگر علف زن یا علف تراش می باشد که می توان گندم ها را درو نمود و با برداشت آن ها و فروش عمده آن ها در مراکز فروش برای خود کسب درآمد کنید.

بنابراین هر چقدر هم در همان ابتدا شما هزینه های مربوط به خرید دستگاه الحاقی گندم با علف زن کنید؛ باز هم برای شما به صرفه است و شما می توانید در ظرف مدت محدودی با توجه به کاربردی بودن دستگاه مورد نظر از وجود این دستگاه در زمین های زراعی خویش بهره مند گردید.

جمع بندی خرید دروگر علف زن

در پایان جای دارد باری دیگر به این مسئله اشاره شود که دستگاه الحاقی دروگر علف زن از جمله دستگاه هایی به شمار می آید که می تواند عصای دست هر مزرعه دار و کشاورزی باشند تا با استفاده از آن خیلی راحت و بی دردسر به جمع آوری نمودن گندم ها با این دستگاه همت بگمارند. نحوه جمع آوری گندم در مزرعه های کوچک با استفاده از الحاقی دروگر علف زن بسیار ساده و کارآمد می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>