اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فرودگاه مالاگا اسپانیا

معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا:
فرودگاه مالاگا اسپانیا (Málaga Airport) فرودگاهی بین المللی در استان مالاگا و در نزدیکی شهر چوریانا واقع شده و از مهم ترین فرودگاه های اسپانیا محسوب می شود.

فرودگاه مالاگا اسپانیا را که در زبان اسپانیایی به آن (Aeropuerto de Málaga-Costa del Sol) گفته می‌‌شود، از سال 2011 افتتاح گردیده و چهارمین فرودگاه شلوغ و پرتردد اسپانیا بعد از فرودگاه های مادریدباراخاس، بارسلونا و پالما د مالورکاست.

این فرودگاه برای صنعت توریست و گردشگران فرودگاه مهمی است؛ چرا که تنها فرودگاه بین المللی واقع در کوستا دل سول می باشد.

فرودگاه مالاگا اسپانیا در 8 کیلومتری جنوب غربی مالاگا و در 5 کیلومتری شمال شهر تورمولینوس واقع شده است. این فرودگاه به 60 کشور جهان پرواز مستقیم دارد و بالای 14.4 میلیون مسافر تنها در سال 2015 از گیت های این فرودگاه عبور کرده اند. در سال 2017 تعداد مسافران ورودی آن، به 18.6 مسافر رسید.

قسمت های اجرایی فرودگاه دارای 3 ترمینال اصلی بوده که سومین ترمینال آن در کنار دو ترمینال دیگر، در تاریخ 15 مارچ 2010 افتتاح گردید و پروازهای آن از فردای آن روز شروع شد. باند دوم فرودگاه نیز در تاریخ 26 ژوئن سال 2012 افتتاح گردید.

این فرودگاه بین المللی اسپانیا حدود 85 درصد از ترافیک پروازهای بین المللی و غیر داخلی را ارائه می دهد، در نتیجه فرودگاهی شلوغ محسوب می گردد.

بسیاری از مقاصد گردشگری جهان را از این فرودگاه می توانید انتخاب کرده و مستقیم به آنجا سفر کنید. فرودگاه مالاگا اسپانیا به کوستا دل سول متصل بوده و به 20 شهر مهم در اسپانیا و بیش از 100 شهر در اروپا پرواز مستقیم دارد.

همچنین از این فرودگاه پروازهای مستقیمی به سمت آفریقا، خاورمیانه و همچنین شمال آمریکا در فصل تابستان وجود دارد. از ایرلاین هایی که در این فرودگاه پایگاه دارند می توان به ایر یوروپا، نروژیان، ایرلاین اسکاندیناوی، رایان ایر و ووئلینگ اشاره کرد. بیشتر پروازها از این فرودگاه به سمت انگستان و ایرلند و در خود اسپانیا به شهر بارسلونا انجام گرفته است.

امکانات فرودگاه مالاگا اسپانیا:
فرودگاه بین المللی مالاگا اسپانیا امکانات فراوانی مانند کافه ها رستوران ها، فروشگاه های برند های مختلف، سالن انتظار و … را به شما مسافران پیشنهاد می دهد. در این فرودگاه می توانید از خدمات پزشکی، اینترنت وای فای رایگان، دستگاه های خودپرداز، تبدیل ارز در صرافی ها، داروخانه، پرداخت قبض ها و غیره بهره مند شوید.

یک نکته در مورد فرودگاه این است که گردشگران و توریست هایی که از این فرودگاه استفاده می کنند در ماه های آگوست، جولای، سپتامبر و ژوئن بیشتر بوده و اگر در این ماه ها قصد سفر به اسپانیا و ورود به این فرودگاه را دارید، بهتر است که حتما از قبل ترانسفر فرودگاهی خود را رزرو کرده باشید.

ترمینال های فرودگاه:
این فرودگاه از سه پایانه و ترمینال تشکیل شده است. ترمینال شماره 1 به سختی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترمینال های شماره 2 و 3 پایانه هایی هستند که پروازهای UK به آن وارد می شوند و به دیگر شهرها متصل اند. این ترمینال ها، بسیار بزرگ هستند.

بنابراین از اینکه یک فضای وسیع را طی می کنید تا به فضای ترمینالی دیگر بروید، خسته نشوید. در این میانه مغازه ها، رستوران ها و کافه های متعددی مانند برندهای معروف Starbucks، Dani Garcia Deli Bar و ویکتوریا سکرت برای استراحت، خرید و صرف غذا وجود دارد.

بخش کنترل پاسپورت نیز در این قسمت قرار دارد. پس سعی کنید که زیاد حواستان را با خرید یا مغازه ها گمراه نکنید و مراقب گیت ورودی و زمان سوار شدن به هواپیما نیز باشید.

اطلاعات معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا:

  • نام انگلیسی معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا: Málaga Airport.
  • کد یاتا: AGP.
  • کد ایکائو: LEMG.
  • نوع فرودگاه: همگانی.
  • ارتفاع از سطح دریا: 16 متر بالاتر از سطح دریا.

راه دسترسی به فرودگاه مالاگا اسپانیا:
اگر در اسپانیا قصد رفتن به فرودگاه مالاگا را دارید، به راحتی از 2 اتوبان the MA-21 و he MA20 می توانید خود را به فرودگاه برسانید.

فرودگاه مالاگا در حال حاضر دارای مرکز حمل و نقلی در خارج از ترمینال جدید شماره 3 است که می توانید از هر دو ورودی و خروجی ساختمان ترمینال جدید به آن وارد شوید. طبقه ورودی و طبقه خروجی در این ساختمان دیده می شود.

ایستگاه اتوبوس و ایستگاه قطار حومه از طبقه ورودی قابل دسترسی هستند و به هر دو پارکینگ ماشین از طبقه پایینی و پس راهروی خروجی می توانید بروید.

این فرودگاه یک ایستگاه متروی برای قطارهای Cercanías Málaga را باز کرده است که آن را به مالاگا متصل کرده و ارتباطات بهتر با مرکز شهر فراهم می کند. ایستگاه در تاریخ 10 سپتامبر 2010 باز شد. قطارها هر 20 دقیقه بین شهر مالاگا و فیوانجیرولا از طریق فرودگاه مالاگا اسپانیا حرکت دارند. این خط به ماربلا نیز گسترش پیدا خواهد کرد، منتها تا سال 2020 کامل نخواهد شد.

ایستگاه اتوبوس:
دقیقا در زیرزمین فرودگاه ایستگاه اتوبوس واقع گردیده که از قسمت ورودی ایستگاه حمل و نقل یا ورودی ترمینال شماره 3 قابل دسترس بوده و شما را به هر نقطه از اسپانیا که بخواهید می رساند. همچنین در بیرون ترمینال باری نیز، یک ایستگاه اتوبوس قرار دارد. می توانید از باجه های فروش بلیط اتوبوس فرودگاه مالاگا اسپانیا بلیط تمام شرکت های اتوبوسرانی را تهیه کنید.

تاکسی:
ماشین های سفیدی با یک خط آبی در میانه آن، تاکسی های فرودگاه مالاگا اسپانیا است. برای مناطق شهری و حومه ای تاکسی های جداگانه وجود داشته و از لیستی که در کنار ایستگاه تاکسی ها وجود دارد می توانید قیمت و کرایه تاکسی تا مکان مورد نظرتان را پیدا کنید.

پارکینگ های ماشین:
قبل از اینکه ترمینال جدید این فرودگاه تأسیس شود تنها یک پارکینگ وجود داشت. اکنون 2 پارکینگ مجموعه دارای فضایی به مساحت 3700 متر مربع بوده که سرپوشیده است و حتی از ایستگاه حمل و نقل نیز قابل دسترس است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>