اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چکش تخریب


چکش تخریب برقی چیست و چگونه کار می کند؟

بنابراین دستکاری نکردن سیم برق و داشتن یک خروجی برق مناسب در این نوع از چکش ها و رعایت احتیاط و حفظ نکات ایمنی در حین انجام کار و طبیعتا تجربه و تخصص بالای اجرای کار با چکش تخریب برقی می تواند از بروز بسیاری از آسیب ها شما را دور نگه دارد.بنابراین چکش تخریب برقی با نیروی برق کار می کند و می تواند نیازهای شما را در موارد مختلف برطرف سازد.

روغن مناسب چکش تخریب برقی

به منظور روان کننده چکش های تخریب برقی و در جهت افزایش طول عمر مفید آن ها همان طور که چکش های تخریب گریسی را گریسکاری نمود؛ می بایست چکش تخریب برقی روغنی را نیز روغن کاری نمود.

اما برای این منظور حتما باید روغن مناسبی را برای روغن کاری چکش تخریب برقی مورد استفاده قرار داد تا بدین ترتیب بتوان در حین کار با وسیله مورد نظر از خواص ویژه و منحصر به فرد این روغن ها نهایت بهره را برد. به طور کلی روغنی می تواند برای چکش های تخریب برقی مناسب باشد که ویژگی های زیر را دربرداشته باشد:

  • قابلیت روانکاوی بالایی داشته باشد.
  • خاصیت ضد سایشی داشته باشد.
  • از بروز فرسایش و شکسته شدن قطعات موجود در دستگاه مورد نظر جلوگیری به عمل آورد.
  • از نظر حرارتی پایداری مناسب و مطلوبی داشته باشد.
  • در برابر اکسیداسیون مقاومت بالایی از خود نشان بدهد.
  • از رنگ زدن قطعات جلوگیری کند.
  • روغن مناسب چکش تخریب به گونه ای باشد بتوان از وجود آن ها حتی در هوای مرطوب و متراکم هم استفاده کرد.
  • در دمای پایین نیز باید به گونه ای باشد که سیالیت خوبی داشته باشد.
  • از برندهای مناسبی برای روغن در چکش تخریب استفاده شود که از کیفیت بالایی بهره مند بوده باشد.

هر یک از موارد گفته شده در بالا را در صورتی که در یک روغن مناسب در چکش تخریب برقی یافتید؛ می توان آن روغن را یک روغن مناسب برای استفاده از چکش های تخریب خود دانست.بنابراین همواره باید در نظر داشته باشید که در صورتی که شما از روغن مناسبی برای چکش تخریب خود استفاده نکنید؛ ممکن است خیلی زودتر از حد تصور دستگاه مورد نیاز شما برای عملیات تخریب زودتر فرسوده شده و دیگر نتوان به صورت دقیق و مناسبی از وجود آن ها استفاده به عمل آورد.

سرویس دهی چکش تخریب و توجه به روغن کاری آن

هر وسیله ای پس از مدت زمانی استفاده نیاز به سرویس دهی و تمیزکاری دارد تا بدین ترتیب بتوان همواره آن را صحیح و سالم نگه داشت و به خوبی در طول مدت زمانی بیشتر از وجود آن نهایت بهره را برد.چکش تخریب برقی نیز از این قاعده مستثنی نیست و نیاز به سرویس دهی دارد. از آنجایی که برخی از چکش های تخریب به صورت روغنی و برخی به صورت گریسی می باشند؛ می بایست پس از مدت زمانی استفاده از آن ها چکش های تخریب مورد نظر خویش را سرویس کاری کنید.

عدم توجه به سرویس دهی و روغن کاری چکش های تخریب باعث می شود تا خیلی زودتر از حد تصور دستگاه مورد نیاز شما برای عملیات و پروژه های عمرانی مختلف خراب و بدون استفاده گردد.بنابراین با توجه به تعداد ضربات زیاد و حالت های ویبره زیادی که چکش های تخریب برقی در دل زمین یا درون بتن های سفت و سخت انجام می دهند؛ باید حتما به روغن کاری چکش تخریب توجه کنید.

چرا که در غیر این صورت احتمال فرسودگی و کاهش طول عمر مفید دستگاه مورد نظر شما زیاد می باشد. بنابراین پیش از هر مسئله دیگری به فکر خرید یک روغن مناسب برای چکش تخریب خود باشید که ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد و بتوانید از وجود خاصیت روغن کاری و روان کنندگی آن نهایت بهره را ببرید و در عین حال می بایست در هر حالی به فکر سرویس دهی و تمیزکاری دستگاه خود باشید و هر از چند گاهی آن را روغن کاری کنید تا به عمر مفید دستگاه مورد نظر خویش بیفزایید و بتوانید خیلی بیشتر از حد تصور از وجود دستگاه چکش تخریب برقی در عملیات و پروژه های عمرانی مورد نظر بهره ببرید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>