اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

روان کننده بتن

خرید روان کننده بتن

یکی از معضل هایی که در بسیاری از کارخانه های بتن آماده یا کارخانه های ساخت قطعات بتنی وجود دارد؛ مسئله خرید روان کننده بتن می باشد. در این قسمت می خواهیم به کاربران این سایت، نحوه خرید روان کننده بتن را آموزش داده و تمام عواملی را که در این خرید نقش دارند؛ مورد بررسی قرار دهیم.اگر قصد دارید که روان کننده بتن را در داخل کارخانه اضافه کنید؛ کاهش دادن آب مسئله بسیار مهمی می باشد که باید حتما به آن توجه کرد.

پس در این جا روان کننده ای که قرار است تهیه کنید و آن را مورد استفاده قرار دهید؛ باید کاهنده آب باشد و به دنبال آن حفظ اسلامپ آن نیز باید بسیار خوب باشد. اگر می خواهید بتن شما خود تراکم باشد؛ باید توجه داشته باشید که حفظ اسلامپ روان کننده بسیار بالا باشد تا بتواند محل پروژه اسلامپ را به صورت ریزشی نگه دارد.اگر فاکتورهای گفته شده در قسمت قبل برایتان مهم نیست و فقط هدف شما در استفاده از روان کننده بتن، روان کردن آن می باشد؛ بهترین راه ممکن برایتان، استفاده از روان کننده های نسل اول و دوم می باشد؛ زیرا قیمت آن ارزان تر می باشد.

نکته حائز اهمیت دیگر در خرید روان کننده بتن، موضوع هوازایی روان کننده می باشد. در هنگام تولید روان کننده ها از مواد حباب زا استفاده می شود در حالی که این حباب و هوای ناخواسته مقاومت بتن را کاهش می دهد.پس هنگام خرید و استفاده از روان کننده بتن به این فاکتور نیز توجه کرده و آن را تست کنید.

نکته مهم دیگر برای خرید روان کننده بتن، به صرفه بودن آن می باشد که برای بسیاری از کاربران نکته مهمی محسوب می شود. روان کننده بتن، بسته به برند و فروشگاهی که این محصول را از آن خریداری می کنید؛ قیمت متفاوتی دارد که از جایی به جای دیگر کاملا متفاوت می باشد.

معمولاً تاریخ انقضاء روان کننده ها یک سال می باشد. پس در هنگام خرید این محصول توجه داشته باشید که آن را بیش از حد در انبار نگه ندارید؛ زیرا پس از یک سال، تاریخ انقضاء محصول تمام شده و دیگر قابل مصرف نیست.پیش از خرید روان کننده بتن بهتر است که تنوع بازار اطراف را به خوبی شناخته و نیازهای خریدارانتان را بدانید. سپس با توجه به موارد گفته شده بهترین بتن را تولید کرده و از روان کننده متناسب با آن استفاده کنید.

فروش روان کننده بتن

اغلب و به طور معمول قیمت روان کننده های بتن از فوق روان کننده ها ارزان تر می باشد. قیمت روان کننده بتن به صورت های مختلفی محاسبه می شود و برای آن معیار های متفاوتی وجود دارد. همان طور که می دانید حالت فیزیکی محصول به صورت کاملا مایع می باشد و برای همین بسته بندی های آن نیز باید متناسب با مایعات باشد. البته روان کننده های پودری نیز در بازار موجود هستند.در این قسمت قصد داریم به انواع بسته بندی هایی که برای روان کننده های بتن در بازار رایج است بپردازیم:

  • ظرف های پت یک لیتری: این نوع یکی از انواع بسته بندی های رایج روان کننده های بتن در بازار می باشد که اغلب اوقات برای کار هایی مانند ارسال نمونه یا کارهای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت هر لیتر روان کننده بتن به برند آن بستگی دارد.
  • گالن های 20 لیتری: از این نوع بسته بندی های رایج روان کننده های بتن در پروژه ها و به طور کلی جاهایی که عمل افزودن روان کننده به بتن، توسط خود انسان صورت می گیرد؛ استفاده می شود.
  • پالس های 1000 لیتری: این نوع بسته بندی برای استفاده در کارخانه های بزرگ، تولید کننده های قطعات بتنی و... مورد استفاده قرار می گیرد.
  • فلکسی تانک: این نوع از انواع بسته بندی روان کننده های بتن ظرفیتی حدود 25 هزار لیتر دارند که بیشتر برای صادرات و واردات عمده مناسب هستند. توجه داشته باشید که این نوع بسته بندی برای خرید و فروش های رایج روان کننده در داخل کشورمان رایج نیستند.

همان طور که پیش از این گفته شد روان کننده های بتن انواع بسیار مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. همچنین مقدار مصرف و اثرات ناشی از آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد. به طور مثال برخی از روان کننده های بتن تک منظوره بوده و برخی دیگر به صورت چند منظوره می باشند.با توجه به شرایط استفاده از بتن روان کننده، نوع روان کننده ای که از آن استفاده می کنید باید متناسب با بتن مورد نظر باشد که بهتر است در این مورد از نظر کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده کرد.

مقدار روان کننده ای که مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و عوامل زیادی مانند طرح اختلاط بتن، شرایط و دمای محیط، نسبت آب به سیمانف نوع روان کننده و در تعیین قیمت محصول روان کننده بتن موثر هستند. همچنین توجه داشته باشید که روان کننده ها به صورت پودری نیز قابل خرید هستند. با این حال بهتر است که بیشتر از روان کننده های مایع استفاده شود.به طور کلی می توان گفت که عوامل بسیار زیادی وجود دارند که روی قیمت و کیفیت روان کننده بتن تأثیر می گذارند که از این موارد می توان به مواد شیمیایی، قدرت کاهندگی آبف حفظ کارایی، قابلیت پمپاژ بتن و... اشاره کرد.

پیشنهاد می شود در هنگام خرید روان کننده بتن حتما با یک کارشناس مجرب در این زمینه مشورت کنید تا خریدتان را با اطمینان کامل و به بهترین شکل ممکن انجام دهید. علت این امر این است که یک کارشناس مجرب و حرفه ای با انواع روان کننده ها آشنایی کامل داشته و می تواند با توجه به نوع بتن به شما بگوید که باید از چه روان کننده ای و به چه مقدار استفاده کنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>