اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

حمل و نقل

سیاستمداران دانمارکی به پروژه ای برای ایجاد یک جزیره بزرگ که انرژی مورد نیاز سه میلیون خانوار را تامین خواهد کرد چراغ سبز نشان داده اند. این اولین جزیره انرژی جهان به بزرگی 18 زمین فوتبال (120 هزار متر مربع) خواهد بود که امید می رود وسعت آن به تدریج سه برابر شود.این اولین جزیره انرژی جهان به بزرگی 18 زمین فوتبال خواهد بود که امید می رود وسعت آن به تدریج سه برابر شود.

این جزیره را 200 توربین عظیم بادی برای تولید برق احاطه خواهند کرد. این بزرگ ترین پروژه عمرانی در تاریخ دانمارک است و هزینه آن 210 میلیارد کرونر تخمین زده می شود. حداقل نیمی از این جزیره مصنوعی که در فاصله 80 کیلومتری از ساحل ساخته خواهد شد تحت مالکیت دولت و بخشی از آن هم در اختیار بخشی خصوصی خواهد بود.

این مرکز می تواند برق اضافه را به شبکه برق کشور های همسایه مانند آلمان و هلند بفرستد. از دیگر محصولات این جزیره هیدروژنی است که به صورت پاکیزه تولید شده تا برای کشتیرانی، هوانوردی، و سایر شیوه های حمل و نقل سنگین به کار برده شود.

براساس "قانون اقلیمی دانمارک" این کشور قصد دارد تا سال 2030 - نسبت به سال 1990 - حدود 70 درصد از تصاعد گاز های گلخانه ای بکاهد و تا سال 2050 کربن خنثی شود. این کشور دسامبر گذشته اعلام کرد که به کلیه اکتشافات نفت و گاز در "دریای شمال" پایان می دهد.

دن یورگنسون وزیر انرژی گفت که دانمارک درحال "تغییر معادلات است. " پروفسور جیکوب اوسترگارد از دانشگاه فنی دانمارک می گوید: "این گام بزرگ بعدی برای صنعت توربین بادی دانمارک است. ما در خشکی پیشتاز بودیم، گام بعدی را به سوی آب ها برداشتیم و حالا با جزیره انرژی قدم بعدی را برمی داریم؛ بنابراین دانمارک در این زمینه موقعیت ممتاز را حفظ می کند.

" گروه سبز "دانسک انرژی" گفت که هرچند "این رویا در مسیر بدل شدن به واقعیت" است، اما گفت شک دارد که این جزیره در موعد مقرر یعنی 2033 ساخته و راه اندازی شده باشد. سیاستمداران دانمارکی از طیف های مختلف سیاسی از این طرح حمایت کرده اند.

راسموس هِلوِگ پیترسون وزیر سابق انرژی از حزب سوسیال لیبرال گفت که جزایر انرژی ابتدا فقط "بینشی رادیکال" بودند، اما اکنون در مورد تحقق آن ها اجماع گسترده وجود دارد. پیشتر هم برای ساخت یک جزیره کوچک تر انرژی در کنار بورنهلوم در دریای بالتیک در شرق دانمارک برنامه ریزی شده بود. قرارداد هایی برای ارسال برق از این جزیره به آلمان، بلژیک و هلند امضا شده است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>