اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


مته

راهنمای نگهداری و پاک سازی مته

راهنمای نگهداری و پاک سازی مته عملیات بسیار مفیدی برای نظافت محل کار شما، اقتصاد و کیفیت محصولاتی که میسازید است، امروز در این مطلب قصد داریم مجموعه بهترین روش های پاک سازی و تمیزکاری سر مته را به شما معرفی و آن ها را بررسی کنیم.

از آنجایی که مته ها از جمله ابزار آلات مصرفی می باشند نباید از نگهداری آنها غافل شد، به این دلیل که داشتن مته ای تیز و سالم منافع بسیار زیادی در کارمان دارد.در قسمت زیر به بررسی مجموعه راه های تمیز کردن مته می پردازیم.

نگهداری و تمیزکاری مته

بهترین راه کار تمیز کردن مته ها استفاده از یک فرچه سیمی کوچک است، همان طور که میدانید ساختار تولید مته ها به گونه ای است که یک فرچه ی فلزی به راحتی می تواند به راحتی در آن نفوذ کرده و شیارهای آن را تمیز کند همچنین به منظور هرچه بهتر شدن و حرفه ای تر شدن کارمان می توانیم بعد از اتمام هرباره ی کارمان با مته آن را با فرچه فلزی تمیز و با یک روان کار پوشش دهیم.

روان کار می بایست کمی بر روی مته مانده و خشک شود در مرحله ی بعدی بایک حوله و یا پارچه مابقی روان کار را که خشک نمی شود از روی مته پاک کرده و با انگشت درون شیارهای مارپیچ مته تمیز و خشک کنید.

توجه داشته باشید پایه ی مواد روان کار کاملاً اشتعال زا هستند و نباید آن ها را داخل زباله بیندازید، به این منظور صبر کنید تا روان کار مربوطه از روی پارچه و یا حوله ی شما تبخیر شود و در مرحله ی بعد آن را آتش بزنید و یا قبل از دور انداختن آن یک بار با آب شستشو دهید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>