اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سشوار صنعتی

ابزاری که مانند سشوار های آرایشی عمل کرده و تولید باد گرم می کنند، با این تفاوت که میزان باد تولیدی و درجه حرارت آن ممکن است تا ده ها برابر سشوار های معمولی آرایشی باشد، به همین دلیل به آن ها سشوار صنعتی می گویند.سشوار های صنعتی می توانند حرارتی ما بین 50 الی 700 درجه سانتی گراد تولید کنند.

این سشوار ها از دو قسمت عمده به اسم موتور و المنت تشکیل شده است که تولید گرما به وسیله المنت و انتقال هوای گرم به بیرون توسط موتور دمنده انجام می شود.معمولا سشوار های صنعتی دارای سیستم قابل تنظیم برای میزان باد و گرما می باشند.

از این ابزار برای گرم نمودن لوله های پلاستیکی، شرینگ کردن در صنایع بسته بندی، کندن روکش، خشک کردن و رنگزدایی استفاده می شود.یکی از مزیت های سشوار های صنعتی عدم تولید شعله آتش می باشد، چرا که شعله آتش ممکن است به سطح کار آسیب برساند و موجب سوختن آن شود.

این سشوار ها بنا به میزان قدرتشان می توانند نیاز شما را برطرف کنند

یکی از رایج ترین استفاده ها و کاربرد های سشوار کندن و زدودن رنگ از روی دیوار می باشد به این صورت که با برخورد باد گرم با دیوار یا سطحی که دارای رنگ است باعث می شود که رنگ آن به راحتی از روی دیوار بلند شده و به راحتی قابل کندن شود.

به صورت کلی می توان سشوار را یکی از کاربردی ترین ابزار های مورد نیاز در صنعت دانست که دارای کاربرد های فراوانی در صنف نجاری، رنگ کاری، بسته بندی و … می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>