اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

برچسب made in green

MADEE IN GREEN یک برچسب قابل رهگیری برای کلیه محصولات نساجی مانند پوشاک و منسوجات خانگی و تولیدات چرمی مثلا پوشاک، چرم های تکمیل شده یا نیمه تکمیل شده شامل اجزاء غیر پارچه ای و چرمی مانند ملحقات است.

سیستم برچسب گذاری MADE IN GREEN محصولات نساجی را به لحاظ عدم حضور مواد شیمیایی آسیب رسان برای مصرف کننده و محیط زیست مورد ارزیابی قرار می دهد که این هدف از طریق سیستم ارزیابی و روش های آزمون STANDARD 100 یا LEATHER STANDARD موسسه ® OEKO-TEX انجام می شود.در این سیستم برچسب گذاری همچنین تضمین می شود که منسوجات یا چرم تولیدی بر اساس فرآیندهای تولید پایدار محیط زیستی و در شرایط کاری و اجتماعی عادلانه و مسئولانه تولید شده است.

این ارزیابی ها از طریق سیستم استاندارد تولید پایدار موسسه اکوتکس و تحت عنوان گواهینامه هایی به نام STeP by OEKO-TEX انجام می شود. شما می توانید از یک شناسه ی تولید یکتا که بر روی برچسب محصول MADE IN GREEN قرار دارد برای ردیابی کشورها و شرکت هایی که کالا در آنها تولید شده است استفاده کنید.

معنای برچسب MADE IN GREEN چیست؟

هر محصولی که دارای برچسب MADE IN GREEN باشد، توسط یک شناسه تولید یا QR کد یکتا قابل ریابی است. این برچسب امکان دسترسی به اطلاعات کارخانجات تولیدی که محصول نساجی یا چرم در آنها تولید شده است و مرحله و فرآیند تولیدی که مرتبط با هر کشور یا کارخانه است را فراهم می کند.

برچسب MADE IN GREEN این اطمینان را به شما می دهد که بدانید محصول در شرایط زیر ساخته شده است:

  • با استفاده از مواد اولیه ای که از نظر مضر و آسیب رسان نبودن برای سلامت انسان تست شده اند.
  • تولید شده در شرایط سازگار با محیط زیست
  • تحت شرایط کاری ایمن، عادلانه و همراه با مسئولیت اجتماعی

چه محصولاتی می توانند دارای این لیبیل باشند؟

همه نوع کالاهای نساجی و وسایل چرمی می توانند برچسب MADE IN GREEN را دریافت کنند. این شامل پوشاک، منسوجات خانگی، پارچه ها، بی بافت ها، اکسسوریزهای نساجی و اجزای غیر نساجی، مواد الیاف چرمی، لباس های چرمی، لوازم چرمی مانند دستکش های چرمی، کیف های چرمی و کفش های چرمی و همچنین برخی از پوست ها به عنوان مثال پوست گوسفند، پوست بره، پوست گاو.

شرط صدور برچسب MADE IN GREEN این است که کالا مطابق با استاندارد STANDARD 100 یا LEATHER STANDARD به صورت موفقیت آمیز مورد تایید قرار گرفته همچنین تحت ضوابط تولید پایدار سیستم استاندارد STeP تولید شده باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>