اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

موکت

چرا مردم نسبت به سایر کفپوش ها به خرید موکت تمایل بیشتری دارند ؟ علت یا علل این گرایش چیست ؟با وجود تولید انواع کفپوشهای جدید، باز هم موکت، نسبت به سایر کفپوشها از محبوبیت بیشتری در بین مردم جهان برخوردار است. دلایل عمده این امر به شرح زیر است:تنوع طرح و رنگ. گستردگی مدلهای موکت به اندازه ای وسیع است، که هر شخص را با هر سلیقه ای ارضاء می نماید. گرمی. نرمی و انعطاف پذیری موکت، باعث ایجاد احساس دلنشینی در فرد می شود.

ایمنی. موکت به علت جلوگیری از سر خوردن، از ایمنی بالایی برخوردار است.عایق بودن. خانه های دارای موکت در تابستان سردتر و در زمستان گرمتر هستند. علاوه بر این، وجود موکت باعث جلوگیری از انتقال صدا نیز می شود.نگهداری آسان. وجود یک جاروبرقی خوب و استفاده هر چند وقت یکبار از یک بخارشوی، باعث می شود که موکت ظاهری کاملا آراسته داشته باشد.انطباق با هر شرایط مالی. گستردگی مدل و قیمت موکتها باعث می شود، که هر شخص با هر بودجه ای بتواند موکت مناسب خود را پیدا نماید.

این نوع کفپوش دارای رنگ ها و مدل های مختلفی است که می تواند نظر هرشخصی را با هر سلیقه ای جلب کند تا بتواند موکت را با دکوراسیون منزل و یا محل کار خود ست کند. این کفپوش دارای مدل های متنوعی از جمله موکت های پرز بلند، کبریتی، چمن مصنوعی و موکت های طرح دار هستند. همچنین به علت گرم و نرمی و انعطاف پذیری باعث احساسی خوشایند در اشخاص می شود. نوع پشمی آن بسیار نرم و دلپذیر بوده و موکت با پرزهای بلند می توانند نقش فرش را ایفا کنند. یکی از انواع موکت پرز بلند، تافتینگ است که به عنوان فرش مورد استفاده قرار می گیرد.

در برخی مدل ها ضخامت آن، شبیه فرش ماشینی است و برای مناطق سردسیر کفپوش مناسبی به شمار می آید. یکی از جدیدترین مدل ها که طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده است، موکت تایل است. این کفپوش به دلیل دوام بالا، مناسب فضاهای پرتردد است. از دیگر خصوصیات آن، قابلیت شستشوی آسان در مقایسه با انواع رایج موکت است.

قابلیت انطباق با دکوراسیون داخلی

به دلیل تنوع بسیار در طرح و رنگ، این نوع کفپوش قابلیت انطباق با هر سلیقه ای را دارد. می توان برای فضاهای مختلف دکوراسیون داخلی منزل از رنگ ها و طرح های متفاوتی استفاده کرد. به عنوان مثال برای اتاق نشیمن از رنگ های خنثی استفاده کرد، در اتاق بازی کودک از رنگ های تند و زنده و در اتاق خواب از رنگ های آرامش بخش سبز یا آبی بهره برد. تنوع رنگ و طرح موکت می تواند به هر بخشی از خانه روح زندگی بدمد. از جادوی رنگ و طرح این کفپوش غافل نشوید.

عایق بودن موکت ها

برای عایق بودن کفپوش هایی مانند پارکت لمینت از یک لایه فوم در زیر این نوع کفپوش ها استفاده می شود، که فوم به کار رفته در زیر کفپوش هایی مانند پارکت و لمینت عایق صدا و عایق حرارتی است. با این حال، جالب است بدانید موکت ها به خودی خود به عنوان یک عایق عمل می کنند. یعنی می توان از موکت هایی که دارای بافتی درشتی باشند به عنوان عایق استفاده کرد. عایق در برابر صدا و عایق حرارتی. به این معنی که خانه هایی که دارای این کفپوش باشند، در فصل های سرد گرمتر و در فصل های گرم خنک تر هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>