اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

روف تایل چیست؟

روف تایل پوشش بسیار مناسب و زیبایی برای پوشش سقفهای شیبدار می باشد. از آنجاییکه در حال حاضر محصولات مختلفی با مشخصات فنی متفاوت در بازار موجود است، نوشتار حاضر سعی بر آن دارد که خوانندگان را با خصوصیات فنی یک روف تایل خوب آشنا سازد تا به هنگام خرید با مشکل مواجه نشوند.

تایل های سقفی بتنی از بهترین و مرغوب ترین نوع ماسه و رنگ مخصوص روف تایل ساخته شده و در تولید آن ها از مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک استفاده شده است.مشخصات فنی روف تایل های مناسب برای پوشش سقفهای شیبدار:

1. مقاومت در برابر حوادث طبیعی

طوفان، زلزله، و سقوط اجسام و صدمات ناشی از آن ها، از عوامل تخریب ساختمان ها قلمداد می گردند. روف تایل ها با مقاومت ناشی از جنس آن ها، چیدمان فلس مانند و نیز نحوه نصب دقیق و اتصالات استاندارد و همگون توسط میخ و پیچ، پایداری بسیار بالایی را به ارمغان می آورند.

2. سازگاری با محیط زیست

عدم استفاده از مواد اولیه مضر مانند آهک، آزبست و فرآیند تولید نوین، باعث تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست می شود.

3. مقاومت دربرابر بارهای متعارف

سقف های استاندارد باید بتوانند وزن های محیطی را بنا بر شرایط آب و هوایی متفاوت از قبیل وزن برف، سرعت باد و سایر عوامل تخریبی تحمل کنند.

4. محافظت دربرابر رطوبت ناشی از باران

برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ناشی از باران، برف و تگرگ، راه کارهایی مانند استفاده از پوشش صنعتی خاص رویه، موسوم به Rooftile Coating، چیدمان فلس مانند تایل ها در زمان نصب، به همراه ماهیت و ترکیب مواد اولیه بتن وجود دارد.

5. مقاومت دربرابر آتش سوزی، اشعه خورشید و نوسانات دما

به صورت طبیعی نوسانات دما بنا به شرایط آب و هوایی و تغییر فصول، باعث ایجاد تغییراتی در حالت، اندازه و حتی در مواردی از بین رفتن پوشش سقف می گردند. استفاده از مواد اولیه غیرقابل اشتعال و کاملا نسوز می تواند مقاومت محصول را در برابر این نوسانات بالا ببرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>