اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پانل سیمانی

پانل های سیمانی الیاف دار صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که خواص مکانیکی آنها با استفاده از سیلیس و الیاف سلولزی بهبود یافته است.الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات، باعث افزایش مقاومت آن ها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما شده و از بروز عیوب مختلف همچون ترک خوردگی جلوگیری می کند.

با توجه به مقاومت قابل توجه، پانل های سیمانی الیاف دار دارای عملکردی بسیار عالی در نمای بیرونی و داخلی، دیوارهای داخلی و خارجی و پوشش سقف و کف ساختمان ها هستند.سمنت پلاست در ایران جزو مصالح نوین به شمار می آید که از شکل دهی بتن مخصوصی متشکل از سیمان سفید، پودر سنگ، ماسه، افزودنی های بتن  و همچنین پیگمنت های رنگی حاصل می گردد.

در واقع سمنت پلاست آمیزه ای از بتن و پلیمر می باشد که ترکیبات رنگی بسیار زیبا همچون سنگ های طبیعی را در خود جای داده است.پنل های سیمانی الیاف دار مقاومت بالایی در مقابل آتش سوزی داشته و عایق های صوتی و حرارتی و همچنین عایق رطوبتی مناسبی هستند.

این پنل ها درمقایسه با کلیه محصولات مشابه، مقاومت بیشتری دربرابر جذب و عبور رطوبت از خود نشان می دهند. اگرچه در حالت غوطه وری، آب زیادی به خود جذب می کنند و مقاومت خمشی آن ها کاهش پیدا می کند، اما بعد از خشک شدن بدون تغییر در ابعاد، مقاومت خمشی اولیه را به دست می آورند. استفاده از این محصول می تواند نقش قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی و آلودگی صوتی در ساختمان ها داشته باشد.

پانل های سیمانی الیاف دار در مقابل اشعه خورشید و همچنین شرایط سخت جوی دوام بسیار بالایی دارند. همین امر باعث شده است که برای استفاده از آن در پوشش نمای ساختمان، مانند محصولات مشابه از جمله سیستم درای وال، محدودیتی به وجود نیاید.

با توجه به اینکه پانل های سیمانی الیاف دار سطح بسیار صافی دارند، بعد از نصب می توان بدون اجرای نازک کاری اقدام به رنگ آمیزی سطح پنل و یا اجرای کاغذ دیواری و یا هرگونه روکش PVC و ورق HPLبر روی سطح آن نمود.پانل های سیمانی ایستا دوستدار محیط زیست بوده و عاری از هرگونه آزبست و مواد مضر برای محیط زیست می باشند و در برابر حشرات موذی نظیر موش و قارچ نیز مقاوم هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>