اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کفپوش سه بعدی

کفپوش های سه بعدی نسل جدیدی از کفپوش ها هستند که محبوبیت آن ها رو به رشد است. با توجه به خلاقیت به کار رفته در کفپوش های سه بعدی و نیز کیفیت بالای اجرای آن ها، از این کفپوش ها در بسیاری از مکان ها با کاربری های متفاوت، مانند مراکز خرید، سالن ها، ادارات، خانه ها و آپارتمان ها استفاده می شود.

مزایا و معایب کفپوش های سه بعدی

مانند هر کفپوش دیگری، کفپوش های سه بعدی نیز دارای مزایا و معایبی هستند. مزایای کفپوش های سه بعدی شامل موارد زیر می شود:

زیبایی بصری کفپوش های سه بعدی

مهم ترین مزیت کفپوش های سه بعدی، ظاهر جذاب و زیبای آنهاست. علاوه بر زیبایی ظاهری، کفپوش سه بعدی بسیاری از معایب بصری فضای داخلی را می پوشاند. با انتخاب یک کفپوش سه بعدی با طرح و رنگ مناسب می توان فضای داخلی اتاق را بزرگ تر جلوه داد. طرح های به کار رفته در کفپوش های سه بعدی، هیچ گونه محدودیتی نداشته و می توان هر طرح دلخواهی را اجرا کرد.

مقاومت بالای کفپوش سه بعدی

انواع کفپوش های رزینی بکار رفته در ساخت کفپوش های سه بعدی عملا غیرقابل نفوذ بوده و با توجه به نوع به کار رفته مقاومت بالایی در برابر اسیدها، کلر، سفید کننده ها و شوینده های روزانه دارند. به همین دلیل همانطور که برای کف خانه ها مناسب هستند، برای صنایع نیز مناسب می باشند.اگر کفپوش های سه بعدی با توجه به محل نصبشان و نوع کاربری آن درست انتخاب شده و به درستی نیز نصب گردند، حداقل 15 سال بدون تغییر رنگ سالم باقی می مانند.

نگهداری آسان کفپوش سه بعدی

کفپوش های سه بعدی فاقد هر گونه درز، شکاف و منفذ هستند. در نتیجه در برابر هر گونه کثیفی، گرد و خاک، آب و مواد شیمیایی ایمن هستند.

بهداشت کفپوش های سه بعدی

کفپوش های سه بعدی بسیار بهداشتی بوده و امکان رشد باکتری ها و پاتوژن ها در آنها وجود ندارد. همچنین این کفپوش ها فاقد بوی بد و گازهای مضر بوده و برای سلامتی انسان ضرر ندارند.

مقاومت در برابر آتش سوزی

با توجه به اینکه کفپوش اپوکسی در برابر حرارت مقاوم است، در صورت آتش سوزی های احتمالی، پایدار خواهد بود.

معایب کفپوش های سه بعدی

اجرای دشوار و زمانبر بودن

معمولا اجرای کفپوش های سه بعدی نیازمند افراد و تجهیزات مجرب وحرفه ای است. اجرای این کفپوش ها معمولا 3 تا 5 روز طول می کشد، گرچه ممکن است گاهی بیشتر از این زمان نیز طول بکشد.

هزینه اجرایی زیاد کفپوش سه بعدی

هزینه مصالح کفپوش های سه بعدی نسبتا بالاست. از طرفی با توجه به اینکه افراد متخصص در زمینه اجرای کفپوش های سه بعدی اندک هستند، هزینه های اجرایی نیز بالا می رود.

سرد بودن کفپوش سه بعدی

کفپوش های سه بعدی مانند تایل ها و بتن، سرد هستند. بنابراین باید در انتخاب محل مورد نظر برای نصب این کفپوش ها، دقت داشت.

ایجاد گاز سمی حین اجرا کفپوش سه بعدی

پس از ترکیب سخت کننده، در اثر واکنش شیمیایی صورت گرفته، گاز سمی تولید می شود. در نتیجه حین عملیات اجرایی حتما از ماسک استفاده گردد در غیر این صورت مشکل تنفسی برای مجری به همراه خواهد داشت.

نیاز به تعویض کفپوش در صورت ایجاد خرابی

درصورتیکه بخشی از سطح کفپوش اپوکسی یا کفپوش پلی اورتان در اثر برخورد جسم سخت و تیز خراب شود به طوریکه به طرح چاپی زیر آن نیز آسیب برساند کف پوش سه بعدی قابل ترمیم نخواهد بود و باید تعویض گردد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>