اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نمای کرتین وال

چسب سیلیکون در نمای کرتین وال و چگونگی استفاده از انواع چسب ها برای نصب این نوع نمای شیشه ای، موضوع بسیار مهمی است. لازم به ذکر است، در این بحث منظور از سیلیکون مهندسی، سیلیکون دو جزئی است، که در عملیات دوجداره سازی شیشه دوجداره توسط پمپ های میکسر با نسبت مشخص ترکیب می شود. سپس به وسیله نازل مخصوص و میزگردان به عنوان چسب لایه دوم دوجداره ساز در حاشیه شیشه تزریق می گردد.

این تزریق چسب، تزریقی است، که در آن دو جزء محصول با نسبتی صحیح و دقیق با هم فیکس شده باشند و باید توسط افراد ماهر، میان درزهای ناشی از وجود جداکننده تزریق بشود. در واقع برای کار با چسب، در نمای کرتین وال، باید بین چسب های کارتریجی موجود در بازار و سیلیکون های با کیفیت تمایزی جدی قائل شویم.

مزیت اصلی سیلیکون خاصیت ارتجاعی و چسبندگی آن است. این ماده در عین حال می تواند در برابر اشعه تابش فرابنفش مقاومت خوبی داشته باشد. البته پیمانکاران و کارفرماها باید دقت داشته باشند، که از سیلیکون های کارتریجی موجود در بازار استفاده نکنند، زیرا این سیلیکون ها به هیچ عنوان برای کارهای دقیق طراحی و تولید نشده اند.

البته شاید با خود فکر کنید، که وقتی از چسب های کارتریجی در مصارفی مانند نصب و بازسازی سرامیک و کاشی حمام یا دستشویی استفاده می شود، چرا نتواند در کار حساسی همچون دوجداره سازی شیشه ها نیز با همان کیفیت به کار برود؟

در واقع باید دقت کرد، که تولید کنندگان این گونه چسب ها، بر روی کارتن بسته بندی محصولات شان به مطلبی در خصوص دوجداره سازی شیشه اشاره نکرده اند و کاربردهای اصلی چسب های سیلیکونی خود را در مصارف غیر حساس تری عنوان کرده اند.

اما یک چسب سیلیکون خوب باید چه برتری هایی نسبت به چسب های کارتریجی داشته باشد و نشانه های عالی ترین چسب سیلیکونی برای استفاده در نصب نمای کرتین وال چیست؟ مهم ترین ویژگی چسب سیلیکونی مطمئن آن است، که چسبندگی قابل قبولی برای شیشه و فلز داشته باشد.

چسب سیلیکونی خوب باید مقاومت کششی خوبی داشته باشد و از گذردهی گازهای تزریق شده ای مانند آرگون در بین شیشه ها جلوگیری کند. همچنین باید دارای مقاومت بالایی در برابر تابش پرتوهای فرابنفش باشد و در برابر تغییرات دمایی از خود مقاومت نشان دهد.

فراموش نکنید، که چسب های سیلیکون مهندسی، پایه اسیدی ندارند، در صورتی که چسب های کارتریجی بوی تندی دارند و این بو، به دلیل اسیدی بودن پایه آن ها است. در نهایت، طول عمر بهترین چسب های سیلیکونی بالا است و ویژگی های خوب خود را در زمان طولانی حفظ می کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>