اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پارچه سوزنی

گزارشی توسط دو اتحادیه تجاری پیشرو پارچه های سوزنی، تهیه شده است که در آن پیش بینی می شود تا سال 2023 تقاضای زیادی برای پارچه سوزنی وجود خواهد داشت. ویرایش ششمین نسخه جهانی چشم انداز صنعت منسوجات سوزنی برای سال های 2018-2023 توسط INDA، انجمن صنعت پارچه های سوزنی و EDANA، انجمن بین المللی پارچه های سوزنی و صنایع وابسته، منتشر شد.

براساس این گزارش، بین سال های 2008 تا 2018 تولید پارچه های سوزنی به میزان 5.7 درصد افزایش یافت که منجر به رشد اسپان باند/ نخ ریسی و خشک شدن به روش هیدروتنگلمنت یا خشک کردن به روش برق-آبی شده است.

چین رشد تولید را افزایش داد و 3.3 میلیون تن دیگر از پایان سال 2008 تا سال 2018به تولیدات خود اضافه کرد که نشانگر رشد سالانه 10.8 درصدی می باشد.

در تولیدات بخش های نهایی پارچه های سوزنی، حمل و نقل و تولید دستمال مرطوب با سریع ترین نرخ گسترش یافتند، در حالی که برنامه های بهداشتی بالاترین حجم افزایشی را به میزان 1.3 میلیون تن ثبت کردند.

به گفته ژاک پرینئو، تحلیلگر بازار و مدیر امور اقتصادی در EDANA، و برد کلیل، رئیس اداره اطلاعات بازار و امور اقتصادی در INDA: "چشم انداز صنعت پارچه های بدون بافت جهانی عالی بوده و این صنعتی هیجان انگیز است که باید در آن دخیل شد."

این گزارش شامل اطلاعات دقیق منطقه ای و پیش بینی های مربوط به تولید، فناوری و الزامات سرمایه گذاری برای آمریکای شمالی، اروپای بزرگ، آسیا و منطقه آمریکای جنوبی می شود.

EDANA به اعضای خود این امکان را می دهد تا آینده خود را طراحی کرده و بیش از 250 شرکت در صنایع پارچه های سوزنی و صنایع مرتبط در 40 کشور خدمت کنند. INDA به صدها شرکت عضو در صنعت پارچه های سوزنی و مهندسی شده در تجارت جهانی خدمت می کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>