اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دستگاه نساجی

انقلابی در تکنولوژی نوآورانه از سوی شرکت DiloGroup: دستگاه بافندگیH Alpha

شرکت DiloGroup در تاریخ 117 ساله ی خود، همیشه با توجه به عملکرد و کارآیی ماشین، استانداردهای جدیدی را تنظیم کرده است. تکنولوژی های نوین مانند DI-LOUR، DI-LOOP و Hyperpunch، بازارهای جدیدی را برای صنعت منسوجات بی بافت ایجاد کرده اند و به رشد مستمر آن کمک نموده اند.

شرکت DiloGroup دربرگیرنده ی DiloSpinnbau، DiloTemafa، DiloMachines و DiloSystems است که تولید ماشین آلات را جهت کامل کردن فرآیندها پیشنهاد می دهند تا منسوجات بی بافت الیاف کوتاه سوزنی شده را از طریق آماده سازی پارچه جهت عملیات کاردینگ یا فناوری شکل دهنده ی بافت به واسطه یآیرودینامیک، منسوج بی بافت سوزن بافی شده یا دیگر تکنولوژی های متراکم کردن را برای هرگونه ماده لیف ایجاد نمایند.

با وجود پیشرفت های اخیر DILO، استراتژی مهندسی با کیفیت بالا و انقلاب در تکنولوژی نوآورانه همچنان در این شرکت ادامه دارد.تغییر جدید تکنولوژی Hyperpunch، دستگاه بافندگیH Alpha است. با کاهش پیدا کردن نخ کشی زیان آور، سرعت کلی بیشتر می شود و هزینه ها پایین می آید و این مزیت برای کاربردهای عمومی، شگفت انگیز است.

کیفیت سطح منسوجات بی بافت، یک پارامتر مهم است و به شدت توسط الگوی سوزن دوزی تحت تأثیر قرار می گیرد. الگوی جدید سوزن دوزی 8000X را می توان یک عامل مهم برای تحقق بخشیدن به توزیع بسیار یکنواخت دوخت بر روی محدوده ی گسترده ای از خط سرعت در نظر گرفت. همچنین الگوی 6000X برای دستگاه های بافندگی سوزن دوزی Hyperpunch مناسب است.

تکنولوژی Hypertex با استفاده از فرآیند منسوج بی بافت سوزن بافی شده، یک شبکه از لیف های بی انتها و پارچه ی منسوجات بی بافت را به عنوان یک حالت ساندویچی ترکیب می کند. فرآیند بافندگی اضافی، غیرضروری می شود. شبکه باعث بهبود استحکام کششی تولیداتی همچون ورق های صافی و پوششی و پایین آوردن هزینه و زمان تولید می شود.

در زمینه ی تولید اضافی منسوجات، 3D-Lofter شانس بیشتر ذخیره کردن لیف را برای منسوج سوزن بافی شده که در صنایع خودرو و دیگر کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد، فراهم خواهد کرد، چون نوع ساختار توزیع شده ی جرم های لیف را می توان در نمدی که سوزن بافی شده است و به نام نقطه های شکل دهنده ی منحصربه فرد بافت شناخته می شوند، قرار داد.

همچنین diloline 4.0 شامل تنوع گسترده ای از فعالیت های تولید هوشمند در همکاری با Siemens است که همه ی هدف آن ساده سازی بیشتر عملیات، افزایش شفافیت در شکل دادن بافت و تقویت آن است که منجر به افزایش کارآیی می شود. داده های تولیدی، ذخیره، ثبت و مقایسه می شوند به طوریکه اخطارهای احتمالی نشان دهنده ی رفتار غیرعادی است.

به این ترتیب آنالیز تولید دلایل زمان های توقف را ثبت می کند. این داده ها می توانند جهت اجتناب از رفتار غیرعادی مورد استفاده قرار گیرند. نمونه های اطلاعاتی متعددی را می توان از طریق اپلیکیشن های موبایل و داده های ابری فراخوانی کرد. همه ی این روش ها جهت کنترل ماشین ها و ایجاد داده های تولیدی مفید خواهند بود تا در آینده مستقل از فرد و نوبت کاری، عملکردهای پیچیده را درون سیستم تولیدی ایمن کنند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>