اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ذرت

پژوهش هایی که در مورد کیفیت محصول ذرت سالادی از نظر شیرینی و ترُدی انجام گرفته است بیانگر مقبولیت نسبتاً یکسان تمامی ژنوتیپ ها بود درحالی که عملکرد ارقام ذرت نشاسته ای به دلیل تولید بلال های متعدد به ویژه در اراضی حاصلخیز مطلوب تر می باشند.

همچنین در بسیاری از موارد از ارقامی چون " baby "، " baby asian " و " jubilee " بهره می گیرند ولیکن ارقامی از انواع مختلف ذرت شیرین نظیر:

  1. ذرت شیرین معمولی
  2. ذرت سوپر شیرین
  3. ذرت شیرین افزا: برای تولید ذرت سالادی تازه مناسبند. ارقامی از ذرت شیرین که برای تولید تجاری آن استفاده می شوند عبارت از: " pioneer "، هیبرید " SMC " و " golden cross bantam " هستند.

جدول: خصوصیات برخی از ارقام مناسب

1

کاشت ارقامی از ذرت سالادی که تولید بلال های متعدد بر روی هر ساقه می نمایند، اغلب از مقبولیت فراوانی برخوردارند و در چنین مواردی می توان به ارقام: silver queen، early extra-sweet، early sunglow، how sweet it is و kandy korn اشاره کرد که تمامی این ارقام از گروه ذرت های شیرین هستند و به صورت نارس برداشت می شوند. در کشورهای عمده تولید کننده ذرت سالادی نظیر تایلند و تایوان از ارقام ذرت شیرین معمولی (su) که برای این منظور اصلاح گردیده اند نظیر: " Tainan 5 "، " Tainan 11 "، " Tainung 351 " و یا ارقامی از ذرت سوپر شیرین (she) نظیر: florida staysweet بهره می گیرند.

بهترین ارقامی که توسط دانشگاه فلوریدا در خبرنامه گیاهخواری معرفی شده اند عبارتند از:

2

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>