اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بهترین فرودگاه های آسیا در سال 2017:
هر سال، رده بندی فرودگاه های جهان توسط وبسایت های مختلف انجام می شود و لیست بهترین فرودگاه ها به تفکیک منطقه منتشر می شود.

در ادامه معرفی بهترین فرودگاه های دنیا و اروپا، این مطلب الی گشت تصمیم گرفتیم بهترین فرودگاه های آسیا را به شما معرفی کنیم.

منظور از آسیا در تقسیم بندی ها، عمدتا کشورهای شرق و جنوب شرق آسیاست. در این رده بندی، بهترین فرودگاه های هر منطقه بر اساس راحتی، امکانات و خدمات رفاهی، گزینه های غذا و خرید، تمیزی، فضا برای استراحت و … انتخاب شده اند.

فرودگاه چانگی

فرودگاه چانگی سنگاپور | Singapore Changi Airport:

  • فرودگاه سنگاپور مثل سال های گذشته بار دیگر در صدر بهترین فرودگاه های آسیا قرار گرفت. علاوه بر این، فرودگاه سنگاپور عنوان بهترین فرودگاه دنیا را نیز از آن خود کرده است. مسافرانی که بلیط هواپیمایشان به مقصد این فرودگاه است در بدو ورود عاشق این فرودگاه مدرن می شوند و دوست دارند زمان بیشتری را در آن بگذرانند. در این فرودگاه امکانات و خدمات رفاهی بسیار متنوعی وجود دارد و آنقدر دیدنی دارد که برای تماشای همه آن ها وقت کم می آورید. باغ های فوق العاده زیبا، سالن های استراحت، استخر شنا، صندلی های راحت و … از جمله امکانات این فرودگاه هستند. 

فرودگاه اینچئون

فرودگاه اینچئون سئول | Seoul Incheon Airport:

  • فرودگاه اینچئون سئول نیز به اندازه فرودگاه چانگی مورد تحسین مسافران قرار گرفته و در رده دوم بهترین فرودگاه های آسیا قرار گرفته است. رستوران های متعدد، تمیزی سالن های ترمینال، سکوت و آرامش و حمام های رایگان از جمله امکانات رفاهی این فرودگاه هستند. امکانات رفاهی و سرگرمی این فرودگاه آنقدر زیاد است که با هر سلیقه ای که باشید حتما چیزی جالب پیدا می کند. سالن سینما، سالن اسکیت روی یخ، مرکز فرهنگی کره، تور رایگان سئول و …از تسهیلات رفاهی فوق العاده ی فرودگاه اینچئون هستند. مسافران در نظرسنجی ها بیان کرده اند که صندلی های فرودگاه بسیار راحت است و می توان به خوبی روی آن ها استراحت کرد و خوابید. تنها نکته منفی در مورد این فرودگاه این بود که صف کنترل امنیت ممکن است کمی طولانی باشد.

فرودگاه هانه دا

فرودگاه هانه دا توکیو | Tokyo Haneda Airport:

  • فرودگاه بین المللی هانه دا به عنوان یکی از دو فرودگاه اصلی شهر توکیو به جابه جایی مسافران می پردازد. این فرودگاه هر سال کیفیت بهتری پیدا می کند و مسافران به دلیل سرویس دهی مناسب، تمیزی و در دسترس بودن خدمات و امکانات رفاهی، استقبال بیشتری از این فرودگاه می کنند. در این فرودگاه شلوغ و پررفت و آمد برای کسانی که دوست دارند کمی استراحت کنند فضاهای مخصوصی تدارک دیده شده است. مسافران می توانند روی این صندلی های راحت دراز بکشند و در سکوت و آرامش استراحت کنند و بخوابند. همچنین سرویس ترانسفر هتل و همینطور امکان حمام گرفتن نیز با پرداخت هزینه ای کم در اختیار مسافران قرار می گیرد. اگر هم دوست دارید در فرودگاه به گشت و گذار بپردازید جاذبه های فرهنگی و فعالیت های سرگرم کننده ای برای مسافران وجود دارد.

فرودگاه هنگ کنگ

فرودگاه هنگ کنگ | Hong Kong Airport:

  • فرودگاه بین المللی هنگ کنگ نیز یکی دیگر از بهترین فرودگاه های آسیا به شمار می رود. در این فرودگاه امکانات رفاهی متنوعی وجود دارد، از جمله بزرگ ترین سالن سینمای 4 بعدی (IMAX) در کشور و چندین سالن استراحت مجهز و راحت. فود کورت متنوع و بزرگ فرودگاه هنگ کنگ امکان انتخاب از طیف متنوع غذاها را برای مسافران فراهم می کند. اینترنت وای فای رایگان نیز از جمله امکانات بسیار مناسب این فرودگاه است که به شدت مورد استقبال مسافران قرار می گیرد. به گفته مسافرانی که بلیت هواپیمایشان به مقصد این فرودگاه بوده است، کارکنان فرودگاه بسیار صمیمی و دوستانه هستند و با تسلط به زبان انگلیسی مسافران را به خوبی راهنمایی می کنند.

فرودگاه ناریتا

فرودگاه ناریتا توکیو | Tokyo Narita Airport:

  • این فرودگاه نیز در کنار فرودگاه دیگر توکیو (فرودگاه هانه دا) در لیست بهترین فرودگاه های آسیا قرار می گیرد. مسافرانی که از این فرودگاه استفاده کرده اند به دلیل تمیزی، سادگی و در عین حال کارآمدی و فضای دوستانه و صمیمی به فرودگاه ناریتا امتیاز داده اند. در نظرسنجی بارها مسافران عبارت آرامش بخش و آرام را در توصیف این فرودگاه به کار برده اند. فروشگاه های جذاب، رستوران ها و غرفه های مواد غذایی و آثار هنری در سالن ها از جمله جذابیت های فرودگاه هانه دا توکیو برای مسافران بوده است. صندلی ها و نیمکت های راحتی در این فرودگاه وجود دارد که مسافران به راحتی می توانند روی آن ها بخوابند و استراحت کنند. فرودگاه ناریتا نیز همانند فرودگاه هانه دا، امکانات و خدمات رفاهی بسیار مناسبی در اختیار مسافران خود قرار می دهد.

فرودگاه تائویوان

فرودگاه تائویوان تایپه | Taipei Taoyuan Airport:

  • فرودگاه بین المللی تائویوان تایپه در کشور تایوان قرار دارد و به جرات یکی از بهترین فرودگاه های آسیا به شمار می رود. قدم زدن بین گیت های فرودگاه به تنهایی یک فعالیت سرگرم کننده است! هر گیت پرواز با تم متفاوتی طراحی شده و هرکدام یکی از جنبه های فرهنگ تایوانی را به نمایش می گذارد. حمام و دوش، کتابخانه و صندلی های راحت که به عقب خم می شوند از جمله امکانات رفاهی این فرودگاه هستند که در فضایی بسیار تمیز و دوستانه در اختیار مسافران قرار می گیرند. دسترسی به قسمت های مختلف فرودگاه بسیار راحت و آسان است و اینترنت وای فای رایگان نیز مسافران را به سرتاسر دنیا متصل می کند.

فرودگاه ایندیرا گاندی

فرودگاه ایندیرا گاندی دهلی | New Delhi Indira Gandhi Airport:

  • فضای داخلی فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی آنقدر زیباست که آن را در بین بهترین فرودگاه های آسیا قرار داده است. علاوه بر معماری و طراحی داخلی، ترمینال شماره 3 به دلیل امکانات و تسهیلات مدرن در عین پایبندی به فرهنگ و رسوم سنتی مورد تحسین و تقدیر مسافران قرار گرفته است. در فرودگاه ایندیرا گاندی مولفه های سنتی فرهنگ هندی در کنار امکانات مدرن و تجهیزات پیشرفته در اختیار مسافران قرار می گیرند. سرویس های بهداشتی تمیز، نواحی ساکت و آرام برای استراحت مسافران و فضاهای مفروش شده باعث شده وقت گذرانی در این فرودگاه به تجربه ای لذتبخش تبدیل شود.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>