اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

خاک قهوه

پارچه های ساخته شده از الیاف خاک قهوه، جلبک دریایی، برگ های آناناس یا بطری های پلاستیکی بازیافتی برای آینده صنعت سبز در مد بسیار مهم هستند. صنعت نساجی در حال اجرای فن آوری جدید و توسعه الیافی است که از نظر دیدگاه اجتماعی پایداری و زیست محیطی برای این صنعت نوآورانه و بهتر باشد.

به منظور اطمینان از اینکه کل صنعت پایدارتر شود، صنعت نساجی به طور مستقیم با گام بعدی در ارتباط می باشد. اکثر منابع مورد استفاده در صنعت نساجی به عنوان ماده خام عمدتا از منابع طبیعی مثل پنبه، جوت، کتان و غیره به دست می آیند.نخ خاک قهوه یک محصول چند منظوره بوده و می تواند در محصولات متنوعی، از پوشیدن در لباس های معمولی و ورزشی گرفته تا کالاهای خانگی که هر روز مورد استفاده قرار می گیرد، مصرف شود.

خاک قهوه ای که برای ساخت نخ نیاز است، از بزرگ ترین فروشندگان قهوه دنیا مانند استارباکس تهیه شده و بازیافت می شود. به این ترتیب، این صنعت دومین چرخه زندگی را به خاک های قهوه می دهد که در غیر این صورت در سطل زباله به پایان می رسید.هرگز نیاز به هدر دادن زمان و انرژی برای تولید مواد خام ضروری S.Café وجود ندارد، چون همیشه قهوه مصرف می شود، بنابراین همیشه خاک قهوه وجود خواهد داشت و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت صنایع سینگتکس به روشی برای استفاده از خاک قهوه در الیاف پوشیدنی و تبدیل آن به پارچه را کشف کرده و توسعه داده است.سینگتکس یک شرکت تایوانی مشهور است که به دلیل تولید پارچه کاربردی شناخته شده می باشد. سینگتکس با موفقیت محصول جدید سازگار با محیط زیست را تولید و توسعه داده که در آن از الیاف ساخته شده از خاک قهوه استفاده می کند.

سینگتکس در سال 2008 نخ قهوه سازگار با محیط زیست S.Café را اختراع کرد که از بطری های پلاستیکی و تفاله های قهوه برای تولید استفاده می شد. این نخ سبز با تکنولوژی بالای سازگار با محیط زیست، ضد عفونی کننده و سریع خشک شونده، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، دارای مقاومت بالا و برنامه های کاربردی متنوع دیگر بوده است.

سینگتکس همواره برای تبدیل شدن به یک شرکت نساجی کاربردی و سازگار با محیط زیست، در سطح جهانی در تلاش می باشد. همچنین در تلاش است محصولات بهتر و سازگار با محیط زیست بدون ضرر در توسعه پایدار را تولید کند.تفت دادن دانه های قهوه جذاب ترین مرحله جهت تبدیل آنها به یک نوشیدنی است.

انسان می تواند به معنای واقعی عطر و طعم دلپذیر را که از بو دادن دانه های قهوه به وجود می آید، حس کند؛ اما همچنین به مؤلفه اصلی S.Café که تولید کننده خاک قهوه است کمک می کند. بعد از پخت، دم کردن و یک فرآیند دیگر، S.Café قادر را قادر می سازد چیزی فراتر از تخیلات بدون مرز به شما ارائه کند.

پردازش الیاف قهوه

S.Café الیاف کامپوزیت فنی است که عمدتا از قهوه ساخته می شود. فرآیند ساخت پارچه از خاک قهوه درست شبیه چیزی است که از بامبو برای داخل مواد ویسکوز استفاده می گردد.پارچه به دست آمده نرم، سبک، انعطاف پذیر و عبور دهنده جریان هوا می باشد. سینگتکس یک فرآیند تبدیل خاک های قهوه به نخ S.Café از طریق دمای 160 درجه سانتیگراد برای کربن سازی اختراع کرده، که در مقایسه با 600 درجه سانتی گراد برای الیاف طبیعی از نظر انرژی کارآمدتر می باشد.

روش اصلی برای دستیابی به الیاف S.Café شامل مخلوط کردن باقیمانده قهوه در یک شیشه پلاستیکی بازیافت شده و تبدیل مجدد به دانه های کوچک قهوه و چرخش جهت تبدیل به نخ قهوه می باشد، که این روش پایه اصلی تولید نخ است. مواد خام ترکیبی از قهوه و پلی استر بازیافت شده هستند؛ کیفیت و ظاهر پارچه بستگی به خوبی استفاده از مواد تازه دارد.

صنایع سینگتکس فرآیندی را برای استفاده از باقیمانده های قهوه، که به عنوان پسماند مورد استفاده قرار می گرفت، از طریق استخراج، آسیاب نانو، کلان شهر، و بهبود مواد، ایجاد کرد. سپس این روش برای ایجاد الیاف کامپوزیت فنی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند برای لباس های کشباف و بافته شده مورد استفاده قرار گیرد. یک فنجان قهوه می تواند تولید کننده دو تیشرت باشد.الیاف قهوه را با مواد دیگری مانند پلی استر و مواد سنتی مانند نایلون می توان ترکیب کرد. این محصول دارای مزایای بیشماری است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>