اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

با توجه به کشت زیاد پنبه در سال 2020 و مناقشات تجاری پیش آمده بین ایالات متحده و چین، صنعت پنبه با بحران مواجه خواهد شد.رطوبت بالای خاک مزارع تگزاس مورد توجه پنبه کاران قرار گرفته است؛ به ­گونه­ ای که در هفته جاری، بخش وسیعی از این مزارع زیر کشت پنبه رفت. طی جلسه ­ای که در همین راستا در شرکت PCG برگزار شد؛ نماینده شرکت تولید دانه عنوان کرد: رویای رطوبت به حقیقت پیوست.

در ادامه، مارک براون، مدیر بخش خدمات PCG افزود: در حال حاضر بین 20 تا 30 درصد مزارع پنبه کاشته شده ­اند و هفته آینده شاهد کشت مزارع بیشتری خواهیم بود.وضعیت بازار تحت تأثیر اختلافات تجاری با چین قرار گرفته است. دولت ترامپ با افزایش تعرفه واردات از چین منجر به آشفتگی هرچه بیشتر بازار شده است.استیو ورت، مدیر اجرایی PCG خاطرنشان کرد که سال­ های زیادی از داشتن چنین خاک مرطوبی محروم بوده­ ایم.

درحالی که صنعت از شرایط آب و هوایی موجود خوشحال است اما این شرایط برای صنعت پنبه ایالات متحده چندان خوشایند نیست. در واقع صنعت پنبه آمریکا متکی به صادرات است و در این بازار آشفته باید محصول زیادی را به فروش برساند.وضعیت نگران کننده بازار ناشی از مناقشات تجاری با چین است. دونالد ترامپ با افزایش تعرفه واردات از چین، روابط تجاری با چین را بدتر کرده و طبعاً بازار پنبه را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

طی دو هفته اخیر، قیمت پنبه تا ده سنت کاهش یافته است و انتظار می ­رود که این رقم در دسامبر به شصت سنت برسد. برداشت زیاد پنبه در این فصل، فشار بیشتری به بازار وارد خواهد کرد. ایالات متحده آمریکا 22 میلیون گونی پنبه (وزن هر گونی 480 پوند است) برداشت خواهد کرد.

در همین راستا یکی از شرکت کنندگان در بازار پنبه پرسید که چگونه باید 17 میلیون گونی پنبه را که به قصد صادرات کشت شده­ اند را فروخت؟ علاوه بر این با توجه شرایط حاکم بر دنیای تجارت، مقداری از محصول سال پیش نیز به فروش نرسیده که به نوبه خود فشار بیشتری به بازار وارد خواهد کرد.بنابراین صنعت پنبه قویاً به حفظ برنامه تسهیل بازار نیاز دارد. به نظر می­ رسد که سازمان کشاورزی ایالات متحده به زودی اطلاعیه ­ای در رابطه با کشت 2020 صادر خواهد کرد.صنعت پنبه ایالات متحده در حال پیدا کردن بازار جدیدی است. آیا هند، بازار امیدوار کننده ­ای خواهد بود؟

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>