اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نساجی

Standard Textile شرکتی که در صنعت مراقبت های بهداشتی فعالیت می کند، Surgitex که به اصطلاح راه حل های نساجی در جراحی گفته می شود را معرفی و در سال 2019 در کنفرانس بین المللی نساجی و اکسپو شرکت کرده است. Surgitext، پروژه ای جامع است که به بیمارستان ها و سایر مراکز بهداشتی کمک می کند تا از لوازم پزشکی با قابلیت استفاده مجدد حداکثر بهره را ببرند.

پروژه Surgitext بیانگر روحیه جمعی و مشاوره ای شرکت Standard Textile است. شرکت، یک تیم از مهندسین، متخصصین بالینی و متخصصین فنی را مامور جمع آوری اطلاعات، برآورد هزینه ها و اجرای اهداف کرده است. اجرای برنامه شامل آموزش پرسنل و حمایت از گزارش های سه ماهه و کمی است.
پارچه های با قابلیت استفاده مجدد در مقایسه با محصولات مصرفی به ذخیره انرژی، ذخیره آب، کاهش تولید دی اکسید کربن، کاهش تولید زباله و حفظ و ریکاوری وسایل کمک می کند.

پگ فوکس، مدیر عامل شرکت Standard Textile در مورد پروژه مذکور بیان کرد: "یکی از چالش های اصلی ما به عنوان تولیدکننده لوازم بهداشتی، طراحی لوازم سازگار با محیط زیست است." ما با تکیه بر اطلاعات مستند و اخذ راهنمایی از ارگان های حرفه ای نظیر سازمان پرستاری سعی داریم که به سمت فعالیت های پزشکی پایدار قدم برداریم.

جان ویتز، معاون Standarad Textile در همین رابطه خاطرنشان کرد: "ما از استخدام فوکس بسیار خوشحالیم. فوکس تجربه زیادی در حیطه بهداشت و سلامت در شیکاگو کسب کرده است و در بازار لوازم بهداشتی نیز عملکرد قابل قبولی داشته است. فوکس و گروهش با پیش گرفتن شیوه ای منطقی سعی دارند که به حوزه سلامت کمک کنند. در واقع می خواهند دست به تولید لوازم با قابلیت استفاده مجدد بزنند؛ وسایلی که ایمن، پایدار و مقرون بصرفه باشند."

فوکس در ادامه اظهارات خود در مورد پروژه افزود: مقدار زباله ای که در اتاق عمل تولید می شود؛ یک مسئله بغرنج بشمار می رود و من می دانم که نمی توانیم این مشکل را به تنهایی حل کنیم. Sergitext، اندیشه ای است که به پرستاران، داروسازان و مدیران کمک می کند تا با صرف حداقل هزینه و کاهش زباله، محیطی ایمن و باکیفیت برای بیماران فراهم کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>