اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تولید لباس شنا

کمپانی ایتالیایی کارویکو از برترین های دنیای نساجی و تکنولوژی بافت گرد است که به تازگی از آخرین محصول خود تحت عنوان Melville رونمایی کرده است. Melville، پارچه ای سازگار با محیط زیست است که با استفاده از REPREVE بافته شده است. نخ REPREVE به طور کامل از بازیافت بطری های PET به دست می آید.

کارویکو در یک نشست مطبوعاتی، Melville را فرصتی برای ورود زباله ها به دنیای مد و فشن، راهی برای تبدیل پلاستیک به پارچه و روشی برای هدیه فرصت های جدید به آلودگی ها معرفی کرد. Melville حاصل بازیافت بطری های پلاستیکی است.Melville، اولین پارچه پلی بوتیلین ترفتالیت بازیافتی است که در نهایت خلاقیت و توجه به محیط زیست تولید شده است.

تولید Melville، عمری دوباره به بطری های پلاستیکی می بخشد. برای تولید این پارچه ابتدا بطری های PET را شسته، آسیاب و ذوب می کنند. سپس با استفاده از ماده مذاب به دست آمده، تراشه می سازند. در مرحله بعد تراشه ها رو دوباره ذوب کرده و به نخ REPREVE تبدیل می کنند. در نهایت با استفاده از این نخ، پارچه را می بافند.

Melville به طور کامل از جنس پلی استر است؛ 45 درصد آن PBT و 55 درصد باقی مانده REPREVE می باشد. پلی استر بازیافتی REPREVE، نوعی الیاف پایدار است که از طریق بازیافت بطری های پلاستیکی کهنه به دست می آید؛ بطری هایی که قبلاً در صنعت مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفته اند.

فرآیند تولید الیاف REPREVE به وسیله کمپانی Unifi به ثبت رسیده است. Unifi در صنعت نساجی فعالیت می کند و در هر ساعت حدود 250000 بطری پلاستیکی را بازیافت می نماید.Melville، ترکیبی از دوام و راحتی است. به همین دلیل مناسب تولید لباس شنای آموزشی و حرفه ای است. همچنین می تواند به ترویج روحیه توجه به محیط زیست کمک کند.

بافت فشرده و نفوذپذیرMelville منجر به محافظت در برابر اشعه فرابنفش و مقاومت در برابر عرق، کرم ضد آفتاب و کلر می شود؛ بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای دوخت لباس شنا مسابقه است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>