اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صنعت نساجی

صنعت چاپ دیجیتالی پوشاک شروع به ساختن طرح های خود در صنعت چاپ بزرگ تر کرده است. این صنعت در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و به نظر می رسد که در آینده رشد بیشتری داشته باشد. Smithers Pira رشد دو رقمی را در بین سال های 2016 تا 2021 را پیش بینی کرده است، و بنابراین صنعت چاپ پارچه دیجیتال را یکی از هیجان انگیز ترین فرصت های بازار در صنعت چاپ و نساجی می داند.

فرصت های رشد

گزارش جدید این شرکت، آینده صنعت نساجی دیجیتال تا سال 2021، میانگین نرخ رشد سالانه را 12.3 درصد پیش بینی می کند و انتظار دارد که بازار جهانی در طول پنج سال آینده بیش از دو برابر رشد، 2 میلیارد دلار در سال 2016 به بیش از 4 میلیارد دلار در سال 2021 برسد. در طی آن دوره، نشانه ها و علائم موجود نشانگر این است که بخش مواد رشد دو رقمی را حفظ کند، اما پیش بینی می شود که بزرگ ترین افزایش در بخش پوشاک و منسوجات خانگی باشد.

این توسعه سریع و پر سود بازار با مجموعه ای از عوامل، از جمله نوآوری های فنی و ایجاد خواسته های کاربر نهایی، تقویت می شود. این بازار در سال 2016 برای سهم منسوجات دیجیتال حدود 2.8 % از حجم کلی چاپ بود. اما سهم چاپ دیجیتال در بخشی که رشد میانگین فقط 3 درصد است، توسعه داده می شود.


طبق گزارش Smithers Pira، بیش ترین شتاب در طول دوره تحصیلی در لباس خواهد بود، که زیر بخش های کلیدی مد، لباس های مدرن، و لباس های ورزشی قرار دارد. پیش بینی می شود که منسوجات خانگی سریع ترین نرخ رشد را داشته باشند. نمایش ها و تابلو ها تا حدی به کندی رشد می کنند از یک پایگاه بزرگ تر - اما رشد سالانه دو رقمی را در طول دوره مطالعه Smithers حفظ خواهد کرد، که به بزرگ ترین افزایش مطلق ارزش برای سال های 2016 - 2021 تبدیل خواهد شد.

منسوجات فنی تا حدی این جایگته تولید را از دست خواهند داد، که نشان دهنده فقدان قابلیت دید، یا تمرکز بر روی بازار های کوچک حاشیه ای است.مایک Horsten، مدیر بازاریابی جی ام در Mimaki EMEA می گوید:  تحول بزرگی در صنعت نساجی در حال رخ دادن است. این امر توسط تعدادی از عوامل، از جمله پیشرفت در چاپگرهای دیجیتالی منسوجات و جوهر، و همچنین تقاضا برای تولیدات با زمان کمتر، زمان چرخه سریع تر و محصولات نساجی سفارشی با سلیقه شخص برای خانه و تغییرات سریع با مد، هدایت می شود. چاپ دیجیتال منسوجات، به این نیازهای بازار می پردازد و یک راه جدید و سبز تر برای تولید منسوجات برجسته ارائه می دهد.

Heimtextil

Heimtextil، یک نمایشگاه تجاری پیشرو برای خانه و نساجی است، و در فرانکفورت آلمان برگزار شد. این نمایش اولین نمایشگاه تجاری سال را برای این بخش آغاز کرد و یک شاخص گرایشی برای پیش بینی این بخش، برای کل سال کاری ارائه می دهد. در این رویداد برای منسوجات داخلی، طراحی و گرایش ها، فروشندگان و طراحان محصولات و نوآوری های خود را به مخاطبان زیادی از بازدید کنندگان تجاری ارائه کردند. بسیاری از تولید کنندگان اصلی مانندd.gen، Durst، EPSON، HP، Mimaki و Mutoh حضور داشتند.

رویداد جالب در Heimtextil کارخانه میکرو نساجی بود، که یک نمونه واقعی از کل چرخه تولید دیجیتال، از طراحی، چاپ دیجیتال و قطع خودکار برای ساخت یک روش سلسله وار متحد در جریان کار بود. هورستن قبل از این رویداد گزارش داد: "ما از شرکت در این تجربه بی نظیر بسیار هیجان زده ایم." وی گفت: این یک فرصت ایده آل برای بازدید کنندگان این نمایش است تا درک عمیقی از روند چاپ دیجیتال پارچه و درک مزایای آن در کار های چاپ پارچه از انواع و اندازه داشته باشند. بازدیدکنندگان می توانند به سرعت درک کنند که چگونه می توانند چاپ دیجیتالی را به سود خود و مشتریان شان در ترکیب قرار دهند.

نتیجه گیری

از زمانی که ماشین چاپ چرخشی در اواسط دهه 1960 معرفی شد تا به امروز، هیچ پیشرفت قابل توجهی در فنآوری چاپ منسوجات تا این اواخر وجود نداشته است. با هجوم فناوری های جدید جوهر افشان، در سال های آتی باید زمان بگذرد تا صنعت چاپ منسوجات و تکنولوژی های چاپ جوهر افشان، جهت تعریف مجدد یک الگوی جریان کار و نساجی جدید، ثابت شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>