اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جک آرام بند

اگر حرفه شما مربوط به صنایعی است که به نحوی با ساخت درب و پنجره سر و کار دارید (مثلا جوشکاری، نجاری، کابینت سازی، و..)، حتما با آرام بندهای درب آشنایی دارید. اگر برای انتخاب یک آرام بند مناسب، دوست دارید اطلاعات جامع و حرفه ای تری در مورد این محصول داشته باشید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.آرام بند ها برای بستن درب های بازویی دستی به کار می روند و شدت بستن آن را کنترل می کنند. این آرام بند ها می توانند بر روی انواع درب ها اعم از چوبی، فلزی، یو پی وی سی و … به کار بروند.

آرام بند های هیدرولیکی با تعدیل نیرو، شدت فشار بسته شدن درب ها را کنترل می کنند. یک درب هنگام باز یا بسته شدن نیروی وارد شده بر خود را دریافت می کند و سپس آن را فشرده کرده و به آرام بند منتقل می کند. آرام بند نیز آن را تحت کنترل و تنظیم شده مورد استفاده قرار می دهد سپس درب را باز یا بسته می کند.جک هیدرولیکی درب یا به زبان ساده همان آرام بند ها وسیله ای مکانیکی هستند که برای سهولت بستن درب ها به کار می روند. همچنین می توان همراه آن انواع قفل ها را نیز به کار برد.

نصب آرام بند بر درب بهتر است توسط متخصصین صورت بگیرد ولی با آموزش صحیح در منزل بدون حضور متخصصین و با توجه به علائم و توضیحات روی آن نیز می توان آرام بند را نصب کرد.وزن درب، جنس درب، محل قرار گیری درب، عوامل محیطی و همچنین نوع قفل به کار رفته بر روی درب ها از عوامل مهمی هستند که بر روی کارکرد درست آرام بندها تأثیر بسزایی می گذارند.

جک آرام بند درب سهولت بسیار زیادی در استفاده از درب ها ایجاد می کند، به طور مثال برای عبور و مرور کودکان یا افراد سالخورده و یا معلولین بسیار کارایی دارد و از بسته شدن درب با شدت بسیار جلوگیری و امنیت ایجاد می کند. با نصب این دستگاه بر روی درب می توان این اطمینان را داشت که درب حتما بسته خواهد شد و از باز ماندن آن نگرانی خاطر نداشت.

از ویژگی هایی که جک ها در مواقع اضطراری باید داشته باشند عملکرد درست و به موقع آن است. به طور مثال در زمان آتش سوزی آسیب نبینند تا امکان دسترسی به بیرون سریع و راحت صورت گیرد. البته باید این قفل ها مستحکم و ضد ضربه نیز باشند که با فشار شدید یا نادانسته دچار آسیب نشوند.

آرام بند ها از ابتدای طراحی تا به حال دچار تغییرات ظاهری مهمی شده اند و همچنین پسشرفت هایی نیز داشته اند، به طور مثال سیستم ضد حریق و ضد ضربه پس از کار کردن توسط مشتریان و نسبت به نیاز آنان به آرام بندها افزوده شده است و همچنین نصب آن ها بر روی انواع درب با جنس های مختلف و همچنین نصب بر روی درب های برقی و سیستم های قفل برقی نیز بسیار کارایی دارد.

این امر برای سهولت در استفاده از ریموت ها مناسب بوده و همچنین در استفاده و تردد زیاد ما را دچار مشکل نخواهد کرد. در ضمن این را نیز باید دانست که جک ها از افتادگی درب ها پس از کار کردن طولانی مدت جلوگیری می کند.آرام بند ها برای درب هایی که در ورودی ساختمان هستند و برای جلوگیری از محکم باز و بسته شدن درب توسط باد شدید، و یا جلوگیری از آسیب به افرادی که در نزدیکی آن ها هستند و تخریب شیشه های به کار رفته در درب ها کارایی بسیار دارد.

شاید برای شما این سوال به وجود آید که آرام بند ها تا چه وزنی از درب ها را می توانند نگه دارند؟ طراحان در توضیحات خود به این امر اشاره کرده اند. آرام بند ها متناسب با درب های مختلف طراحی شده است و هر کدام توانایی تحمل وزنی را دارند. به عنوان مثال براساس شماره، یک آرام بند می تواند از 15 تا 30 و یا از 60 تا 85 کیلوگرم را کنترل کند پس جای نگرانی وجود ندارد و فقط باید وزن درب ها را دانست تا بتوان از آنها استفاده مناسب کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>