اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سیلک اسکرین

سیلک اسکرین برد مدار چاپی (مارکاژ PCB) معمولا محل قرار گیری قطعات الکترونیک و نقاط تست و شماره فنی، لوگوی شرکت و علائم هشدار را روی PCB را مشخص می کنند.معمولا در هر دو طرف برد PCB از سیلک اسکرین استفاده می شود و به ندرت اتفاق می افتد که فقط یک طرف از آن استفاده شود. اما اگرهزینه اولویت اول باشد می توان فقط در یک طرف فیبر مدار چاپی از آن استفاده کرد.

برای سیلک اسکرین از جوهر مخصوصی استفاده می شود که معمولا به رنگ سفید و مشکی است. رنگ غیر معمولی مثل زرد روی هزینه و زمان تأثیر خواهد گذاشت.امکان انتخاب نرم افزار های طراحی برد مدار چاپی در گذشته تعدادی محدودی فونت را به طراحان میدادند ولی امروزه امکان استفاده از تعداد فونت های زیادی وجود دارد.

مطابق با استاندارد های IPC باید نشان تولید کننده و شماره رهگیری محصول حتما روی برد قید شود با امکان پیگیری مشکلات احتمالی در آینده وجود داشته باشد اما جای شخصی برای آن ها روی PCB در این استاندارد تضمین نشده است.

معمولا این دو نشان جایی که نسبت به بقیه قسمت های برد تراکم کمتری و جای حساسی نیست گذاشته می شوند ولی اگر جای خاصی برای شما مهم است آن را در یک pcb readme.text برای تولیدکننده برد مدار چاپی معلوم کنید.سیلک اسکرین ها قبل از پوشش نهایی و برش زمانی روی فیبر زده می شود که به صورت پنل هستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>