اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بکس بادی

بکس بادی یا آچار بادی جهت باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره ها کاربرد دارد. این وسیله از رایج ترین ابزارالات بادی در صنعت و انواع کارهای تعمیراتی است. از جمله رایج ترین این ابزارها می توان به بکس بادی و جغجغه بادی اشاره کرد که در صنایع تولیدی، تعمیراتی و خدماتی مورد استفاده قرار می گیرند. اما ما در این مقاله سعی داریم به معرفی بیشتری از بکس بادی و کارایی، نحوه کارکرد و نقش آن در تعمیرات خودرو بپردازیم.

بکس بادی چیست و چه کاربردی دارد ؟

بکس بادی مکانیزم بسیار قوی است که برای کلیه امور صنعتی سبک و سنگین از جمله مکانیکی و جلوبندی خودروها، ماشین های سنگین و سایر فعالیت های مدوام و سخت قابل استفاده خواهد بود. به علاوه بکس بادی یا آچار بادی رونیکس در صنعت به آن ایمپکت بادی و آچار پنوماتیک نیز می گویند. وسیله ای کارآمد و پیشرفته است که با توجه به ساختار آن در تمام کارهای بزرگ و کوچک صنعتی با سرعت و قدرت بالا به کار می رود.

اکثرا کاربرانی که از بکس بادی و دیگر متعلقات آن استفاده می کنند، صنایع و کارگاه های تولید هستند. این کاربران به جای اینکه همانند گذشته از یک آچار دستی استفاده کنند با این ابزار به کار خود سرعت و دقت عمل بخشیده اند. بکس بادی یا آچار بادی در تمام پروژه های کوچک کارگاهی یا صنعتی کاربرد دارد و بر اساس کاربرد آن، ساختار متفاوتی از جمله تفنگی، سرکج، مستقیم و صلیبی از آن در بازار موجود است.

بکس بادی چگونه کار می کند؟

اصول کار بکس بادی بر اساس بهره گرفتن از نیروی گاز ورودی و تبدیل آن به نیروی محرک مکانیکی است. آچار بادی رونیکس به وسیله درایوهای مختلفی که بر روی آن سوار شده است، قادر به باز کردن پیچ و مهره های پرس شده است. و این در حالیست که می تواند بالعکس عمل کرده و پیچ ها را نیز دوباره پرس کند. درایو یکی از ابزار این بکس است که وظیفه باز و بسته کردن پیچ و مهره ها را دارد. موتور آچار بادی یک موتور محرکه است که سرعت دستگاه را تنظیم می نماید. بکس بادی می تواند با استفاده از باتری و بدون سیم هم کار کند، یعنی به گونه ای که از نیروی هوای فشرده نمی تواند بهره ببرد.

کاربرد بکس بادی در تعمیرات خودرو

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، ابزارها از حالت سنتی خارج شده اند و اکثر کارگاه های تولیدی و خدماتی، ابزارهای تخصصی تری را به کار گرفته اند. از جمله می توان به آچار بادی به جای دستی آن اشاره کرد که کار کلیه تعمیرکاران را آسان نموده است. برای انجام فعالیت های سرویس، تنظیم و تعمیر خودرو به کار می رود. بکس های بادی مخصوص، در تعمیر خودروها، گشتاور های بالایی را تامین می کنند.

می توان از ایمپکت بادی به عنوان ابزاری کارآمد به جای انواع آچارهای دستی در باز و بسته کردن پیچ و مهره های سفت خوردو استفاده نمود. این آچار پیشرفته در باز و بسته کردن انواع پیچ های محور، جلوبندی، موتور، سیستم تعلیق و کلیه کارهای پیچ و مهره ای خودرو به خوبی نقش آفرینی می کند. به علاوه آچار پنوماتیک از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است حتی اگر پیچ و مهره بسیاری در میان باشد.

همچنین سطح زیادی از سایز پیچ ها را پوشش می دهند. درواقع وسیله ای پر کاربرد برای تعمیرکاران خودرو خواهد بود. به طور کل نقش بکس بادی در استحکام اتصالات مکانیکی پیچ و مهره ای با دقت و سرعت بالا است. منظور از آچارکشی خودرو، بررسی ظاهری و استحکام اتصالات مکانیکی و پیچ و مهره ای آن است.

مشخصات کلی بکس بادی

  • برخورداری از روکش دسته نرم و راحت جهت جلوگیری از خستگی کاربر حتی در کارهای مداوم و طولانی مدت
  • طراحی بدنه به صورت ارگونومیک
  • مجهز به موتور پرقدرت جهت کارایی و طول عمر بالا
  • به منظور سبکی وزن و افزایش کاربری آن، بدنه این آچار از جنس کامپوزیت تهیه شده است.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>